Jump to content
PirateClub.hu

1 Kívánság, Mi lenne az?


StEeL10
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Boldogságom van, az remélem meg is marad, viszont a boldogulást megkönnyítendően, egy olyan kívánságom lenne, hogy: akár hányszor kinyitom a pénztárcám, mindig ugyanannyi pénz legyen benne (mondjuk 5-6 db tízezres) és ennyi. Ami fontos lenne, azt meg tudnám venni, sőt az orvost és a gyógyszert is ki tudnám fizetni.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nagyon jó topiK :) Nos akkor. Ha lehet akkor +100 kivánság. Ha nem akkor szeretnék olyan lichszerű nagyhatalmú varázslóvá válni válni ,hogy aztán elfoglaljam a világot és azt varázsoljak amihez csak kedvem. Tudom tudom nagyon beteg vagyok :lol: ,de ha teljesülne a kívánságom akkor a magyar nép sohasem ismerné a szükség szót jah és szupergigamega hatalom lenne az ország. Plusz megtanulnék helyesen írni :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A legfőbb vágyam :rolleyes: :

A Universal Pictures még idén csinálja meg a Balto 4. részét (ne az Őslények Országát folytassa mikor annak már 12 része van, a Balto-nak meg csak 3 :angry: )! Ja, és soha ne legyen vége a folytatásnak(úgy értem, hogy mindig legyenek újabb részek)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stormchaser nincs is annyi forint. És ha lenne annyid se tudnád hol tárolni. 1 milliárd forint 20.000-ből egymásra pakolva jön ki egy kb 2 méteres torony(sajnos nem tapasztalat). De én akár 58 milliárd dollárnak örülnék. Bill Gates pofájába röhögnék és széttörnék pár Vista DVD-t :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
én aszt kivánnám hogy sokat kivánhassak xD

 

kívánni lehet sokmindent,csak az a kérdés hogy beteljesül-e a kívánság :D

 

én azt kívánom hogy móni végre netörje magát amiatt a idióta f*sz imi miatt és végre járjak mónival :) nemakarok senkit megsérteni akit imrének hívnak!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hmmm... Sonic 79 persze jó dolog lenne ha senki se éhezne a világon, de ez most egy őszinte válasz volt? Nemhiszem hogy létezne a világon egy olyan jó ember aki a jólétet, a 100 millió dollárt, egy sportautot, vagy csak egy egészséges gyermeket, áldozna fel azért hogy ne éhezzenek a világon. Nemakarom hogy ugytünnyön szemét vagyok és csak magamra gondolok, de nehéz ezt elhinni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...