Jump to content
PirateClub.hu

1 Kívánság, Mi lenne az?


StEeL10
 Share

Recommended Posts

resetet.... a Földön. Remélhetőleg valami jobb alakulna ki, mint az emberek. :)

 

ha ez túl nagy falat, megelégszem azzal, hogy olyan hatalmam legyen, hogy létrehozhassam az utópiámat ^^

Link to comment
Share on other sites

üdv a klubban :( én is beszéltem vele, és hasonló választ kaptam

 

az én kívánságom az lenne, hogy az egész tegnapi nap meg nem történt legyen

Fel a fejjel! Hamarosan én is megtudom, van -e keresnivalóm. Ha nincs, akkor én is "belépek a klubba" :D

 

Nekem jelenleg egy családi pizza kellene. Valamiért nagyon megkívántam :P

Link to comment
Share on other sites

hááááát, hogy annyit kívánhassak, amennyit csak akarok :rolleyes:

 

de ha ez több kívánságnak számít, akkor talán békét, hogy ártatlan embereknek, ne kelljen fölöslegesen meghalniuk, hogy az este 10után utcára lépő nyugdíjas néninek ne kelljen rettegnie, hogy kirabolják(jobb esetbe)....de nem is békét, inkább boldogságot, mert ha boldog vagy, akkor a békére törekedsz de az is lehet, hogy akkor vagy valójában boldog, ha megtaláltad a békédet, amihez viszont nem kell kívánság, ahoz csak annyi kell, hogy elfogadd magadat, elfogadd a jelenlegi helyzeted, és használd ki a 'most' hatalmát. ez mellesleg a Bibliában is benne van. Jézus mondja, szó szerint nem tudom idézni, a lényege annyi, hogy élj a mának.(ha valakit érdekel szószerint, megkeresem)

 

na ez most hirtelen kijött :D szóval békét vagy boldogságot :)

Link to comment
Share on other sites

Azaz... békességet, boldogságot :happy:

És, hogy valaki aki nagyon fontos nekem, hajlandó legyen szóbaáálni velem és meghallgatni, és esetleg egy esélyt adni arra, hogy helyrehozhassam a hibáimat és bizonyíthassak neki valamit... És ha nem is most, de remélem egyszer megteszi :(

 

Link to comment
Share on other sites

1 kívánság.Hm, nehéz kérdés mivel ha kizárjuk a "legyen még x kívánságom" akkor mindenféleképpen kompromisszumot kell kötni valamelyik kívánság hátrányára. De ha kívánhatnék talán az lenne,hogy sikeres és boldog életet élhessek egészségesen, a családommal kitűnő viszonyokat ápolva. 17 évesen ez számomra a legfőbb cél,s talán többen egyetértetek velem ebben:)

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...