Jump to content
PirateClub.hu

1 Kívánság, Mi lenne az?


StEeL10
 Share

Recommended Posts

Amit kívánnék:

Egészségesen, boldogan éljek egy jő nővel, aki minden kívánságomat teljesíti és a soha ki nem ürülő péztárcámmal vásárol! :D:P

 

szia caprine666! és te nem akarod minden kívánságát teljesíteni??? szipi :D:P:lol::rolleyes:

Egészségesen, boldogan éljek én és a kiválasztott nő is... Így gondoltam pontosan! :D Nem biztos, hogy minden kívánságát teljesíteni akarom... :D De ez miért baj, ha boldog? :D:P

Link to comment
Share on other sites

szia caprine666! na, hogy is van ez???? olyan nő kell neked, aki minden kívánságodat teljesíti? de te viszont nem bizti, hogy minden kívánságát teljesíteni akarod? és akkor most hol is van a kölcsönösség? és nem gondolod azt, hogy az a nőcike is boldoggá tudna tenni téged úgy, hogy ő sem teljesíti minden kívánságodat?? arról nem is beszélek, hogyha szerelmesek vagytok egymásba, akkor nem is kell kérni semmit sem, hisz minden magától értetődő bizonyos kereteken belül. szerintem............. :D:P:lol::rolleyes: szipi

 

szia locutus! ne legyél türelmetlen, majd fognak kapkodni érted! nem létezik, hogy ne vegyék észre ezeket a nagyszerű belső tulajdonságokat! ha netán mégsem látják, azok nem normálisak! és nem is érdemes foglalkozni velük. :blush: :blushing:

Link to comment
Share on other sites

szia caprine666! na, hogy is van ez???? olyan nő kell neked, aki minden kívánságodat teljesíti? de te viszont nem bizti, hogy minden kívánságát teljesíteni akarod? és akkor most hol is van a kölcsönösség? és nem gondolod azt, hogy az a nőcike is boldoggá tudna tenni téged úgy, hogy ő sem teljesíti minden kívánságodat?? arról nem is beszélek, hogyha szerelmesek vagytok egymásba, akkor nem is kell kérni semmit sem, hisz minden magától értetődő bizonyos kereteken belül. szerintem............. :D:P:lol::rolleyes: szipi

Hát, akkor sem biztos, hogy minden kívánságát teljesíteni akarom... :D:P Az lehet, hogy úgy is boldoggá tudna tenni egy nőcike, hogy nem teljesíti minden kívánságomat... De ha már egyszer lehetne 1 kívánságom, akkor, ,,ha már lúd, legyen kövér"! :lol::lol::lol::P A végében pedig igazad van... :D

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

én azt kívánom hogy legyen még 3 kívánságom, na az 1. elis ment van még 3.

1. hogy legyen egy gallardom

2. hogy legyen egy motrom

3. hogy legyen még 3 kívánság

elis ment mind a 3 kívánság de jött még 3 mer én azt kívántam

1. legyen egy játéktermem

2. legyen egy limuzinom

3. azt hogy legyen még 3 kívánságom

és így tovább

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

szia kedves polluter! mindennek eljön majd az ideje. nyugalom. és támassz nagyobb igényeket a csajok felé, hogy ők késztetést érezzenek arra, hogy megfeleljenek neked. szipi ;)

Link to comment
Share on other sites

szia kedves polluter! az a nagy helyzet, hogy akkor fog majd rád találni, mikor a legkevésbé várod, a legkevésbé számítasz rá! hülye helyen, hülye időben, és pont alkalmatlan lesz, de jönni fog! hidd el, én tapasztalatból beszélek! szipi :blink::D:lol::P:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

na most erre mit mondjak?? ismerlek már jómadár!!!! és tudom, mi a nagy-nagy kívánságod..........és be is tudnék segíteni abba, hogy teljesüljön............... :rolleyes::blush: :blushing: :blush2: :blush3: szipi

Link to comment
Share on other sites

szia muki1001! mondd el, mi az??? nagyon kíváncsivá tettél engem................. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

...az a nagy helyzet, hogy akkor fog majd rád találni, mikor a legkevésbé várod, a legkevésbé számítasz rá! hülye helyen, hülye időben, és pont alkalmatlan lesz, de jönni fog! hidd el...

 

Hát szerintem én megtaláltam, de!! Most jönn a hülye helyet és hülye idő!!! Az a helyzet, hogy a csajnak szerintem én is szimpi vagyok, de van barátja, igaz nem sokat találkoznak, mert a srác kamionozik!!! De velem az a helyzet, hogy nem akarok beleronditani a kapcsolatukba, mert nemakarom magam elvágni teljesen a lánytól!! Egy kicsit várok hátha lesz valami a kapcsolatukban, amikor majd tudok közeledni a lány felé!!! Abból gondolom, hogy szimpatikus vagyok a lánynak, mert mondta a csaj, hogy miért nem ismertük meg egymást hamarabb!!! :(:( Én h*ly* balek!!! :(:( Na de várok egy kicsit és hátha!!! ;)

 

szia muki1001! mondd el, mi az??? nagyon kíváncsivá tettél engem................. :rolleyes: szipi

 

Mondjam el!!! De akkor mindenki azt akarja majd kiváni!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Muki én csak annyit mondok hogy magaddal foglalkozzál, nomeg a csajjal. A többi nem lényeg. ;)

 

Az odáig oké, hogy a csajjal foglakozak!!! Foglakozok is vele!! Minden nap beszélgetek vele!! ;)

De valahogy nem néznék ki valami jól egy kamionra terülve mint egy bogár!!! De egy kicsit elkel gondolkoznom a dolgon!! De csak egy kicsit!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Razi igazat szólt. Valószínű csak akkor lehet valakit váltásra bírni, ha a jelen helyzetben nem érzi tökéletesen magát, vagy valami nem stimmel a kapcsolatban. Szóval lehet, h nem is rondítasz bele, hanem épp ellenkezőleg. Előre nem tudhatod, de bátraké a cseresznye. :D

Link to comment
Share on other sites

muki! te teperjél ezerrel a csajhoz, a csajt meg bűvöld meg, hogy tiéd legyen. az meg azonnal döntsön a tepártodon! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Tudom ez már itt nagyon off-os dolog, de ezt még elkel mondanom!!

 

A csaj már majdnem panaszkodot nekem a csávoja miatt, hogy keveset van itthon meg ilyenek!! De ha itthon van a srác akkor meg csak vele van!! Én akkor levagyok ejtve!! De ha nincs itthon akkor meg csak engem keres!! Nagyon durva. Néha nemtudom eligazodni rajta!!

Link to comment
Share on other sites

akkor egyértelműen időtöltés vagy számára, ez a hideg száraz tény. de tudod mit, bár teljesülne a vágyad, legyen tiéd rövid időn belül a csajszika. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát ha nem!! Nagyon furdalja az oldalam a dolog, holnap rákérdezem a dologra!!! Lehet hogy egy baráttal több lesz de akkor legalább tudom, hogy csak barátnak tart és akkor nem zörgetek többet azon az ajton!! ;)

Módosította Muki1001
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...