Jump to content
PirateClub.hu

1 Kívánság, Mi lenne az?


StEeL10
 Share

Recommended Posts

sziasztok! nekem lenne egy fura kívánságom, ami nagyon egyszerű, de úgy látszik nehéz megvalósítani! az emberek legyen őszinték, ne legyenek tapintatlanok, bunkók, tűnjön el belőlük az irigység, a féltékenység, a rosszindulat. és tanuljanak meg mások örömeinek örülni, ha idáig még képtelenek voltak rá!!! sokkal könnyebb lesz ezáltal majd az életük. de a jóra való törekvést meg kell tanulni, mert nem fog a szájukba szállni!!! :angry::angry: szipi

Link to comment
Share on other sites

az emberek legyen őszinték, ne legyenek tapintatlanok, bunkók, tűnjön el belőlük az irigység, a féltékenység, a rosszindulat. és tanuljanak meg mások örömeinek örülni

ez tényleg mind szép és jó lenne.. :D kívánom h valóra váljon ;)

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! a te kívánságo a következő volt: "Amit kívánnék:

Egészségesen, boldogan éljek egy jő nővel, aki minden kívánságomat teljesíti és a soha ki nem ürülő péztárcámmal vásárol!" háááát, szerintem a te kívánságod idővel teljesülni fog, és csak rajtad múlik! hogy miért is mondom ezt?? mert olyan csajt nagyon könnyen fogsz találni aki primitív, igénytelen, és tényleg ugrálni fog neked, mert nincs akarata, saját gondolata, ilyen nőt mindenhol lehet találni! és hogy a pénztárcáddal vásárol?? azt nem kell majd kétszer mondani az ilyen nőcikének! az egészségedre szintén te magad vigyázol. ja, és a sok pénz előteremtése is rád tartozik, hisz most tanulsz, majd utána dolgozol, pénzt keresel, befektetéseket vagy jó üzleteket csinálsz, és akkor lesz miből költekezned annak a hülye libának! de én jobban örülnék annak, ha valami igényes nőcikére akadnál, aki lehet, hogy egy kicsit megmozgat agyilag, sőt egy kicsit küzdened is kell majd érte, de megéri majd a befektetést! de ezt te tudod, hisz ezek már rajtad múlnak! szipi ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Amit kívánnék:

Egészségesen, boldogan éljek egy jő nővel, aki minden kívánságomat teljesíti és a soha ki nem ürülő péztárcámmal vásárol! :D:P

Mivel arról volt szó, hogy bármit lehet kívánni, de csak 1 kívánság lehet, ezért 1 trükköset kívántam, amiben szinte minden benne volt! :) Egy szóval sem mondtam, hogy egy primitív, h*lye libát szeretnék! :angry: Egészségesen, boldogan éljek egy jó nővel - idáig szerintem teljesen korrekt a kívánságom; egészséges, boldog legyek én is és a csaj is! Jó nő: ezt itt nem csak a kinézetére értettem! ;) Aki minden kívánságomat teljesíti - ha már lúd, legyen kövér! Ez nem a csajra vonatkozik, hanem a kívánságomra, mármint ha egyet kívánhattam, akkor már olyat kívántam, amiben szinte minden benne volt! Igazából minden kívánságomat valószínűleg egy nő sem fogja teljesíteni, de ettől függetlenül még lehetek boldog! ;) A soha ki nem ürülő pénztárcámmal vásárol - a lényeg itt nem az, hogy a nő vásárolgat-e, hanem az, hogy soha ki nem ürülő pénztárcám legyen, azaz soha ne legyenek anyagi gondjaim!

A kívánságom nem csak rajtam múlik! Nem biztos, hogy egészséges maradok, lehet pl., hogy elüt vmi szabálytalan gyorshajtó barom... Egy boldog kapcsolat mindkét féltől függ... De a nem boldog is... ;) És hogy mit hoz anyagi téren a jövő? Ez is sok mindenen múlik... (Most nem szeretnék politizálni...) Persze nagyrészt jómagam vagyok felelős a jövőmért...

Nem baj, ha küzdenem kell egy jó nőért... De csak akkor, ha meglesz a ,,győzelem"! ;)

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

én mindig ugyanazt kívánom amikor lehet kívánni vagy mifene, tuggyátok szempilla meg 11:11 szilveszter meg karácsony meg zh előtt meg ijenek :D de azt az egyet nem árulom el, me mitomén, mondjuk legyen őőő mongyuk babonás vagyok nahh azé :D

Módosította pimpike007
Link to comment
Share on other sites

szia kedves skoda! eddig számomra ez volt a legjobb kívánság, amit te írtál.............. ;)B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Nekem ha lehetne 1 kivánságom azt kívánnám hogy mindenki legyen teljesen egészséges a családban és mindenki éljen nagyon sokáig boldogan!

 

Ez így van, csak kár, hogy nem mindenkinek ez a legfontosabb. :( :( :(

 

Link to comment
Share on other sites

szia keves metalgun! pedig magától értetődőnek kellene lennie..................... :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

már megtettem szape pm-ben, és nagyon tetszett neki, kétszer is megnézte. ő is egy gumimaci csak nem zöld. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem a te stílusod, de azért belinkelem, ahonnan töltheted. Hátha változik az izlésed. :lolhit:

 

http://rapidshare.de/files/35755396/Gummibar_-_Itt_van_a_gumimaci-PROMO_CDM-ReD.zip.html

 

 

 

Köszönöm, le is töltöm, ha hazamentem, de az csak csütörtökön lesz.

 

Amúgy nagyon tetszett, aranyos az a maci, bár nem rock ill. metal, de attol még jó. Én nem az a fajta rocker vagyok aki csak rockot hallgat és bele van bolondúlva, nem is úgy öltözködök, tehát nem talpig feketében járok és nem vagyok tele mindenféle szögecses cuccokkal, meg bakancsot is ritkán hordok.

 

Amelyik zene jó, jól megvan csinálva, azt én meghallgatom, igaz csak ha mással vagyok, egyedül azért nincs merszem nekiállni.

 

 

 

már megtettem szape pm-ben, és nagyon tetszett neki, kétszer is megnézte. ő is egy gumimaci csak nem zöld. :lol::lol:

 

 

 

Pontosan szipi! :D

 

 

 

Ténleg tetszett a klipp vagy micsoda. Azért is mert én is voltam ilyen kicsi és súlyos, zöld nem. Meg aranyos is voltam :D

 

De mára nagyobb maci lettem. Igaz még mindig nem vagyok zöld, és ugrani se tudok olyan jól miint az a klippen a fenekén :D :D :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...