Jump to content
PirateClub.hu

1 Kívánság, Mi lenne az?


StEeL10
 Share

Recommended Posts

Szerintem az ilyen felélesztős dolgokat nem kellene eröltetni, mert az életnek megvan a saját körforgása!

Szöletés - élet -halál! Ez mindig így volt és így is marad! HA mindenkit feltudnánk éleszteni akit szerettünk, akkor nagyon sokan lennénk! Túlnépesedés lenne! Mondjuk már most is az van! :(

 

De hogy mégegyszer lássuk őket mosolyogni, az szép gondolat! :)

Link to comment
Share on other sites

Hát akkor már kívánhatnád azt is hogy éledjenek fel nem ? <_<

 

Azt nem kivánnám a nagymamám betegvolt meg még sok ismerősöm Miért kivánnám azt hogy újra beteg legyen ha már egészséget is kivánnék akkor az már 2 kivánság lenne!Nem?

Megelégednék én 1 mosollyal is és szerintem rajtam kivül még sokan vannak igy vele!

 

Link to comment
Share on other sites

Azt nem kivánnám a nagymamám betegvolt meg még sok ismerősöm Miért kivánnám azt hogy újra beteg legyen ha már egészséget is kivánnék akkor az már 2 kivánság lenne!Nem?

Megelégednék én 1 mosollyal is és szerintem rajtam kivül még sokan vannak igy vele!

 

Nem akartalak megbántani ,ha te ugy érezted akkor sorry ;)

De az már télleg két kivánság lenne :(

;);););););)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sziasztok! én a lottó 5-öst kívánom, de akkor, amikor nagyon magas az értéke....... azzal megoldódnak minden gondom. :D:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Azt kívánom, hogy mindent tudó legyek, tehát egyészen egyszerűen MINDENT ( mindent! :P ) tudjak.

Gondoljatok bele, ha mindent tudok, akkor bármit megkaphatok, hiszen tudom, hogyan szerezhetem meg a leggyorsabban, és a legolcsóbban stb... ;)

( pl lottó 5-öst is tudom mikor milyen számok jönnek majd ki, hiszen mindent tudok ;) )

Módosította A Mester
Link to comment
Share on other sites

szia A MESTER! még nem tudsz mindent, még a lottó 5-ös számokat sem, hisz nem teljesült a kérésed. de ha netán fog, akkor megkereslek, de csak a lottó 5-ös miatt! szia, puszi: szipi :lol::rolleyes: :non_banana1:

Link to comment
Share on other sites

Nekem elég lenne egy ötös a lottón, nem fontos hogy milliárd körül döngessen, 15 milcsivel is beérném. Ebből elég sok álmom megvalósulhatna (házfelújítás, egzotikus nyaralás és nem utolsó sorban a tartozások kiegyenlítése). A túl sok pénz állítólag elveszi az emberek eszét.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

szia stEel10! ne hari, de nem értek veled egyet, mert a boldogsághoz nem kézzelfogható dolgok, tárgyak, vagy anyagi dolog kell. az tény, hogy a pénz megkönnyítheti az életet, szebbé teheti, de nem bizti, hogy boldog is leszel tőle. hidd el sok embert ismerek, akinek megvan a sok pénze, a lakása, a kocsija a szép asszonykája, és olyan boldogtalan, hogy csak úgy nyekken! jó dolgában nem tud mit csinálni, és fel sem fogja milyen nagy szerencséje van. és lehetne boldog, csak úgy kellene irányítania az életét. a boldogság nem egyenlő az anyagi javak megszerzésével. legfeljebb elégedett leszel tőle. szipi :lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Énis azt kívánnám hogy mindenki legyen boldog! És ha valaki boldog akkor sok pénze van, szép háza, jó autója, szép asszonykája... és nincs semmi gondja. :)

És mi van az egészséggel szerintem meg az a legfontosabb mert lehetel szemtelenül gazdag meg mondjuk AIDS -es (és minden tiszteletem azoknak akik betegek).

 

szia stEel10! ne hari, de nem értek veled egyet, mert a boldogsághoz nem kézzelfogható dolgok, tárgyak, vagy anyagi dolog kell. az tény, hogy a pénz megkönnyítheti az életet, szebbé teheti, de nem bizti, hogy boldog is leszel tőle. hidd el sok embert ismerek, akinek megvan a sok pénze, a lakása, a kocsija a szép asszonykája, és olyan boldogtalan, hogy csak úgy nyekken! jó dolgában nem tud mit csinálni, és fel sem fogja milyen nagy szerencséje van. és lehetne boldog, csak úgy kellene irányítania az életét. a boldogság nem egyenlő az anyagi javak megszerzésével. legfeljebb elégedett leszel tőle. szipi :lol::rolleyes:

Elégedett... mire vágyik az akinek sok pénze van? hát mégtöbb pénzre és nincs megállás. Tv ben néztem amerikai gazdakokról szóló dokumentumfilmet ahol a lány gyerekszobája a fehörkarcoló 67. emeletén volt és bár a lány lassan 25+ szoba még ott van neki fenntartva meg beszélgettek velük hogy mi lenne ha minden pénzét elvesztené és sokan öngyilkosságról beszéltek és azt mondták hogy a pénz nekik nem tárgyi dolog sokkal inkább olyan mint egy legjobb barát akire mindig számíthatnak. Mondjuk az is igaz hogy akinek sok pénze van az általában nem is ismeri az anyját apját csak évente 2x ott. Nah meg azok az igények phfff meg hangnem én meg csak ültem és hápogtam néhány igen érdekes megjegyzésre. Nah ennyit a gazdagságról. Az ember mindig vágyakozik egy autóra... nem a legjobbra de egy szépre és praktikusra. Mindig kell 1 ház nem a legjobb de szép és otthonos. Ha nem lennének vágyaink mert mindenenünk meglenne phfff... mien élet az? Persze most nem steel10 röl beszélek vele egyetértek csak kiegészíteném ezt az egészséggel. Hisz amit kívánt az mindneki legfobb vágya... vagy ha nem akkor megérdemelte :D

Link to comment
Share on other sites

leghőbb vágyam nekem is az, hogy legyen sok pénzem, és éljek biztonságban, ne legyek kiszolgáltatva senkinek sem! de ez nem elég a boldogsághoz, sőt nem is egyenlő vele. és ez a baj. szipi :blink::unsure: az egészséget én is nagyon fontosnak tartom, mert ha az nincs, akkor mindent megevett a penész.

Link to comment
Share on other sites

szia stEel10! ne hari, de nem értek veled egyet, mert a boldogsághoz nem kézzelfogható dolgok, tárgyak, vagy anyagi dolog kell. az tény, hogy a pénz megkönnyítheti az életet, szebbé teheti, de nem bizti, hogy boldog is leszel tőle. hidd el sok embert ismerek, akinek megvan a sok pénze, a lakása, a kocsija a szép asszonykája, és olyan boldogtalan, hogy csak úgy nyekken! jó dolgában nem tud mit csinálni, és fel sem fogja milyen nagy szerencséje van. és lehetne boldog, csak úgy kellene irányítania az életét. a boldogság nem egyenlő az anyagi javak megszerzésével. legfeljebb elégedett leszel tőle. szipi :lol::rolleyes:

Két bölcs mondás :D :

A pénz nem boldogít, csak az, amit veszel rajta!

A pénz nem boldogít, de a hiánya szomorít!

 

Amit kívánnék:

Egészségesen, boldogan éljek egy jő nővel, aki minden kívánságomat teljesíti és a soha ki nem ürülő péztárcámmal vásárol! :D:P

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

Amit kívánnék:

Egészségesen, boldogan éljek egy jő nővel, aki minden kívánságomat teljesíti és a soha ki nem ürülő péztárcámmal vásárol! :D:P

szia caprine666! és te nem akarod minden kívánságát teljesíteni??? szipi :D:P:lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

szia locutus! ha ilyen szivet melengető gondolatokat írsz, akkor nagyon hamar le fognak rád csapni a csajok! annyira jó lenne ha minden pasi így gondolkozna. kész főnyeremény vagy. el fognak téged lopni! szipi :ok: :blushing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...