Jump to content
PirateClub.hu

Drog vagy Alkohol?


gabi-kapunk
 Share

Drog vagy Alkohol?  

594 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Drog
      77
    • Alkohol
      310
    • Egyéb
      19
    • Egyiksem
      188


Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alap hogy alkohol, de nagyon ritkán iszok max havonta 2-3 szor, de akkor se rúgok be, mert nem látom értelmét.

 

Azért iszok mert jól esik, és annyit amennyi jól esik, sosem az a célom hogy berúgjak. 2-szer rúgtam be eddig életembe, egyikből máris botrányom lett.

 

Drog me soha!!

Link to comment
Share on other sites

Inkább alkohol,de az is csak mértékkel.

Egy jó társaságban is jól lehet érezni magunkat,de szerintem akkor fergeteges egy buli,ha alkohol is fogyasztható,viszont csak addig igyon az ember,míg vidám,és jól érzi magát...utána már úgyis csak a róka látogat meg,és a jókedv elszáll :P:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alkoholra szavazom ezt a füvet már teljesen felfujják túl nagy kultusz lett. Azt hiszik a reggae-sek attól nagyobbak hogy kinn van a marihuana logo és zöld minden? Nem értem a piától max mi lesz a bajod ha sokat iszol kihányod és egy kis másnaposság, a fűtől pedig butulsz. Persze mimdkettő hosszútávon. EGyik ismerősöm már annyit füvezett életében hogy bebutult nem tud hamar reagálni a dolgokra ,20 éve nyomja. Ennyi lenne a hozzászólásom egyébként semmi bajom a reggae zenével,szeretem. Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

szavazatom egyik sem, MERT: az alkohol szuper gyorsasággal öli az agysejteket ( bár a mai fiataloknak már nincs mit :P) és a drog az meg csak annak való, aki már megunta ezt a csodálatosan szép életet, és vagy egy fekete koporsóban köt ki idő előtt, vagy egy fehér köntösben az intenziv osztályon.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én vedeltem négy évig, aztán elkezdtem narkózni sokkal jobb volt az alkoholnál, abba is hagytam az alkoholt azóta nem ittam egy kortyot se. Szintén négy évig speed, tabletta, ilonka, kokain, LSD-hez volt szerencsém és egyáltalán nem bánom, mert olyan embereket ismertem meg akiket amúgy soha, olyan partykba meg afterokba voltam, amilyeneket csak filmekbe látni, és olyan élményekkel lettem gazdagabb, amit semmiért nem adnék oda. Szilveszterekor lesz egy éve, hogy nem narkóztam, augusztusban volt 4 éve, hogy nem ittam alkoholt (egy kortyot se) és most novemberben van két éve, hogy nem dohányzom. Most pedig a Pécsi Tudományegyetem padjait koptatom. Nem hagytak el sem a barátaim sem a családom, egészséges vagyok, tanulok, és jól érzem magam.

Ezt csinálja utánnam valaki.

És azt mondom, hogy egy olyan ember, aki nem narkózot még soha, ne itélje meg a narkósokat mert nagyon jó embrek. Én is lenéztem őket, de ahogy belecsöppentem abba világba egy teljesen más világ tárult a szemem elé.

De ezt mondani lehet, úgyis csak akkor érti meg az ember ha átéli.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem szeretnék megsérteni senkit de miért kell ennyire elítélni pl. a füvet???? Én is régen azt mondtam soha még egy slukkot se. Nem vagyok függő mert egy évbe vagy fél évbe kb. egyszer kicsit beszívok és számomra a drog ennyi és utánna pl másnap soha nem kívánom. Jó ha elmegyek diszkóba akkor oké jöhet a sör meg egy pár feles.De mért kell elítélni a füvet ha még soha kinem próbáltátok, mért kell vakon mondani azt h ilyen olyan köcsög füvesek??? <_<

Link to comment
Share on other sites

Hát szvsz aki azt mondja, hogy az alkohol sokkal jobb mint pl a fű az nem tudja mit beszél.Csak vegyük azt figyelembe, hogy hány részeg ember szokott kötekedni?kb mindenki kötekszik amikor részeg.... na és hány beszívott ember szokott kötekedni?kb egy sem.Mellesleg az hogy drog vs alkohol az hülyeség, ugyanis az alkohol is drog.Az alkoholnak és fűnek is van rossz hatása.Az alkohol izomból pusztítja a neuronokat, ha tizenéves korodtól fogva folyamatosan piálsz 30-40 éves korodra akkora impotens, bunkó segg leszel, hogy nem sok ember akar majd veled szóba állni.Főleg azért mert egy értelmes mondatot nem tudsz már kinyögni. :D Persze ha nem ész nélkül csinálod, akkor ez elkerülhető.És ugyanígy van a fűvel is.Aki minden nap betép, az egy tompa gyökér lesz, és a Győzike show nál magasabb színvonalú TV adásokat meg sem fogja érteni... bár ez nem gond, mostanában mindegyik adás kb azonos szinten van vele :D :D De arról még nem is beszélve hogy a szavaid között legalább 1000 ms szünet lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...