Jump to content
PirateClub.hu

Drog vagy Alkohol?


gabi-kapunk
 Share

Drog vagy Alkohol?  

594 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Drog
      77
    • Alkohol
      310
    • Egyéb
      19
    • Egyiksem
      188


Recommended Posts

Én a drogra szavazom... Már pedig a marihuánát ne tekintsük drognak!!! De mellékes. nem szeetek inni, mert ha elkezdek inni egy sört akoor utána csak iszokmá mégeggyet...stb...aztán hányás és roszullét.

 

A gandzsa meg hibátlan hiszen nem lehet halálosan túladagolni, bárki bármit mond. Ha beállok nem gondolok arra h na szivjunkmá még egy spanglit. Hanem élvezem a "boldogságot". Én a zöld mellett szavazok! És annyira káros mint az alkohol (megfelelően fogyasztva).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én a drogra szavazom... Már pedig a marihuánát ne tekintsük drognak!!! De mellékes. nem szeetek inni, mert ha elkezdek inni egy sört akoor utána csak iszokmá mégeggyet...stb...aztán hányás és roszullét.

 

A gandzsa meg hibátlan hiszen nem lehet halálosan túladagolni, bárki bármit mond. Ha beállok nem gondolok arra h na szivjunkmá még egy spanglit. Hanem élvezem a "boldogságot". Én a zöld mellett szavazok! És annyira káros mint az alkohol (megfelelően fogyasztva).

sőt ha vizipipából, esetleg bongóból szivod még a tüdödre se káros :) mivel ugye a viz megszüri a rákkeltő anyagok nagy részét

Link to comment
Share on other sites

végre egy ember aki egyetért a álláspontommal és nem azt mondja hogy narkos állat..ennek örülök..megjegyzésként régebben a alkohol is drognak számitott..és alkoholba sokan haltak meg nemugy mint pl a fünél..ott eddig nincs olyan eset hogy vki tuladagolta volna magát mivel 1:1000-es az arány alkoholnál meg asszem 1:4...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Én nem mondok semmit (faterom is olvassa a fórumot :P ) De hallottam már h whisky-ben áztatják a füvet (benne hagyják 1 napig, már aki kibírja :P) és utánna hajszárítóval gyorsan megszárítják, aprítják-telerik-szívják és állítólag a két hatás 1üt jön ki (pia és joya) és no másnaposság ;) (ha walaki kipróbálja irja le tapasztalatait, kiváncsi vok, h igaz-e.

Link to comment
Share on other sites

Maradok az alkoholnál. Én nagy sörivó vagyok... főleg ha megyünk rockkoncetre haverokkal :)

Amúgy a válaszadás attól is függhet, hogy mi számít drognak. Mert hallottam már olyant is, hogy mind a nikotin, mind a koffein függőséget okoz, tehát drog. namost ha ez ígyvan akkor én anno drogos voltam mert napi 4 kávé és egy doboz cigi ment el...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...