Jump to content
PirateClub.hu

Drog vagy Alkohol?


gabi-kapunk
 Share

Drog vagy Alkohol?  

594 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Drog
      77
    • Alkohol
      310
    • Egyéb
      19
    • Egyiksem
      188


Recommended Posts

Egyik sem jó. De ha az alkohol és a drog között kellene választani, akkor az alkoholt választanám...egyrészt mert megfizethetőbb, mint a drog, másrészt mert az legalább legális...de szerintem egyik sem kell ahoz hogy az ember jól érezze magát...ha igen, akkor ott már nagy bajok lehetnek...:S:S

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'A jó magyar pálinkának

Nincsen párja

Nincsen párja

Egyedül van, mint a magyar

A világba

A világba

Szilva, körte, cseresznye

Éljen a haza!

Egészségünkre!..." Én ebben hiszek =)! És sajnos a cigi az, amiről egyszerűen lehetetlenség leszokni. Nekem legalábbis eddig fél évnél tovább nem ment. Aki egyszer dohányos volt, az örökké az marad... Pedig már abba szeretném hagyni! Ja és, ha már itt tartunk, akkor egy jó hangulatban egy szál cigaretta mellé fenséges a sör. A jó Arany Ászok!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem még írhatod ,hogy fü. (tuttommal az nem drog hanem kábítószer, de ha tévedek akkor bocsánat)

 

A téma válaszom pedig: Egyikkel sem élek (igen! elmondhatom magamról, hogy 18 éves vagyok, és még nem voltam ittas állapotban, és nem is éltem semilyen droggal vagy kábítószerrel! és nem érzem úgy hogy kihagytam volna valmit az életből!) De nem vetem meg azt se aki él ezekkel.

Link to comment
Share on other sites

Ha már valami akkor alkohol... Elítélem az alkoholt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az alkohol is drog... am a drogokat sem vetek meg egy bizonyos határig, bár a használatukat 3* is meggondolom, és utána nézek, hogy mit csinál a szervezettel, mielőtt kipróbálnám...

 

De igazából egyikből sem szoktam túlzásba vinni, ill néha elég szépen leiszom magam, de kivétel erősíti a szabályt :P

 

Tehát igazából is is, de egyik sem létszükséglet és inkább csak alkohol...:)

Link to comment
Share on other sites

juuuuuj én lennék itt az elsö drogos? :blink::huh:

oké!én bevallom drogoztam kb 5 évig!

aztán leszoktam mindenröl kivéve a cigit(varázs)...

és nem érzem ugy hogy megbántam volna!söööt! :P

sok jo buliba ottvoltam. :)

 

 

itt a második :P

Néha néha életet ment ha valaki a számba tol egy jóskát. attól kellően benyugszok és nem akarok inni a kollégák véréből :D

amúgy meg az alkohol közepes fizikai és pszihikai függőséget okoz míg a fű csak könnyű pszihikait.

Azért nem legális még a fű mert még nem jutott eszükbe megadóztatni.

10x jobban élnénk főleg azok akik nem szívnak.

Smoke

Weed

Every

Day

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát mondjuk az alkohol is drog csak legális de én az illegális cuccokra szavazom. Éberség, szeretet, tánc, tánc, tánc... :D Egybeforrás a zenével. Persze hernyó meg ilyenek nállam kilőve. (spuri, eki, kóla ezeket használom) Nem szeretem az italt.

Link to comment
Share on other sites

Ez egy Buta topic

Az alkohol is drog !(függőséget okoz)

a fű, hasis nem okoz mégis sokan azt hívják drog nak...

nekem a drog a heroin ,kokain

Alkohol károsabb és bezony ha márkásat iszunk sokkal drágábban jövünk ki ha iszom akk sör v jack daniels

de mostanába egyiksem

Link to comment
Share on other sites

Természetesen alkohol.... a sörből a sok sose elég... utánna persze a körte pályinka. és absinth... közben ellehet szippantani egy wizipipában egy kis gyepecskét.... ez kell..

 

lol... vizipipában nem fű van... amúgy nálam? alkohol.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...