Jump to content
PirateClub.hu

Általános- Kisebb tuningok!


vikking56
 Share

Recommended Posts

na, nem ültél ismerős volt 75ösében... 900 kiló alá letolva a súly... 3.0 v6 24 V 222 ló+csipp+direktszűrő+kipuff... na... az MENT... olyan 245 lovat tudhatott a gép.. azzal a súllyal kb az új 745 ös bmwt letolta az útról. húzott olyan 255ig... vagy kicist fölé... meg 0-100at tudott olyan 6-5.9 körül... egy GTA moci kellett volna bele, cska sajna lemaradt róla... de az tudott az az autóó!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haveom egyes Golfja (GTi) ment 200at!!!! Tudom h nem hiszed el mert egy internetes fórumos kis majom vagyok, de akkor is én ott voltam és láttam! Mármint az egyes Golfot 200-al ami másfél tonna 110 lovas (volt amikor kigurult a gyárból). A mi 90 lovas Pasatunknak (Variant!) meg 180nál tudott volna még pörögni egy ezrest 6.ban de má nem mertem nyomni :) Szóval simán elhiszem h a BMW tud meni 250-et! De nem is számít h elhiszed e vagy sem....(amúgy haver eddig 230at mennt vele mármint a BMWvel, Ő sem merte tovább nyomni)

Link to comment
Share on other sites

jó nekem mindegy :D nem kell leharapni a fejem Tesó!!! sry ha megbántottalak... lehet h megy 250et... csak pl a 147 GTA 250 lóval megy 246ot... és az se nehéz meg a légellenállása se szar. na mindegy, a 75 is ment 230akat vagy többet.... szal simán hihető, csak én vok hülye. na :D

Link to comment
Share on other sites

Örömmel látom h van itt YOpár tuning fan. Nekem sajnos még nem lehet verdám, szal én a robimat tuningolgatom. Csakhát nemvok nagyon eleresztve pénzügyileg, szal csak szép apránként megy a dolog.

 

honnan szerzed hozza a tuning cuccokat ? nekem is van robogom, krosszpalyara szoktam vele kijarni, de egykis tuningot megerdemelne ^^

Link to comment
Share on other sites

najóvanakkó paul :D ehh vazze, mi ma kitakarítottuk az autót úgy igazán, szilikonozva a műszerfal meg anyám kínja... holnap reggel lemosatjuk és indulás to Kiskunlacháza gyorsulási verseny :D ja, csak Alfa tulajoknak, a Club szervezésében :D szép lesz a gép, mindenét kitakarítottuk... még teszünk bele egy kis Selénia 20K-t és jó is lesz :D mer most nincs benne túl sok olaj, a Seléniának meglitere olyan 2200-3000 közt mozog :Dde az a hivatalos Alfa olaj, szal azt teszünk bele :D

Link to comment
Share on other sites

sziasztok...

Ne haragudj Vikking,de miköze van a lóeröhöz a kocsi végsebességéhez?? Amugy mi is mentünk régebben (már a köcsögök lehet elveszik a kocsit is a jogsival együtt) 240-nel egy 2.8-as Scorpioval... :) visszatérve a lóerő-végsebesség dologora akkor a mi 3.3-unk menne 330-340 km/órával?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szasztok...

Multkor csak vicceltem ,de utánanéztem és találtam pár MAGYAR oldalrol képeket lóerő-végsebesség dologra..

 

200le Toyota Celica Turbo sebesség 250km/h

http://www.osszesauto.hu/dli.kk?f=/adata/t...jpeg&s=6892

 

150le Opel Calibra sebesség 247 km/h

http://www.osszesauto.hu/dli.kk?f=/adata/o...peg&s=23721

 

115le Opel Calibra sebesség 229-230 km/h

http://www.osszesauto.hu/dli.kk?f=/adata/o...eg&s=101130

 

115le Audi 100 sebesség 220

http://www.osszesauto.hu/dli.kk?f=/adata/a...eg&s=174193

 

STB.... :)

Módosította Kuhl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem is hallod ha egy nagyzolós csíra a haverom spanja egy régi 1,7-es dízel astrával lenyomják az m7es BMW-t :D mindenhogy ami nem 200-al megy autópályán :D akkor szerintem egy 1,7 széria autó is többet megy mint 220 xD najó szerintem nem de nem röhej a gyerek :D? ja és 120al beveszik a hajű kanyart erről kinek mi a véleménye??

 

ez olyan jól megaszondós hsz volt :D xD

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi 90-el vettünk be egy hajtű kanyart Škodával. Azthittem, hogy az lesz az utolsó kanyar amit életemben látok... Először majdnem belecsúsztunk a csatornába haver elkapta a kormányt és majdnem egy beton oszlopba mentünk aztá kiegyenesítette a kocsit és megálltunk. Szerencsére annyival megúsztuk, hogy csak ledobta a gumit a kerékről.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Csáó Mki.!

 

Mondanék nektek 1 kissé fura dolgot:

 

Szomszéd gyerek 50ccm robogóját tuningoltuk 4 hónapon keresztül!

Úgy kezdődött hogy megvette 80e forintért a vége meg 350e forint lett csak a tuning!

De azt mondja megérte mert szerinte nincs ilyen robogó M.o.-on!

Csak 1-2 adat:

-70ccm lett

-14000rpm amit le is forog

-ÁTLAGFOGYASZTÁSA 8-9 LITER!!!!!!!!!!!!!!!

-eddig 110km/h volt a vége de még bejáratos

 

A gyorsolását meg gondolhatjátok!

 

További jó Tuningot!

 

Üdv:byz

 

Link to comment
Share on other sites

Megkérdeztem pontosan mi van mociba:

 

Tuningok:

Motor tuning :

Top Due Plus henger

RMS Super Racing Főtengely

Stage6 pro kipuff

21-es DellOrto karburátor

Malossi Delta kuplung

Malossi Wing Bell kuplungharang

Malossi MHR rugószett

Malossi karbon membrán+ház

Malossi Red Filter légszűrő+átlátszó ház

Athena (piros) kontrasztrugó

Polini Eco variátorszett

TOP hűtött oldaldekni

 

Optikai tuning :

Harris markolat

TOP hűtött oldaldekni

Fekete km-óra plexi

CNC teknikával készült fém taposó

kék neonok (2db), kék stroboszkóp, mindkettő távirányítóval üzemel(hatótávolság garantált 100méter)

RMS sportlégszűrő a dekni gumi részén dísznek

Stage6 vákuumdob (króm színű)

kékre eloxált kormánysúlyok

TOP gázos rugóstag kékre eloxált kiemelővel(magasítás 4cm)

átlátszó indexbúrák rikító sárga izzókkal

Lexus Type hátsólámpa kék neonszalaggal(szintén távvezérelt)

Fehér rács a hűtőnél

TNT krómozott berúgókar

Egyedi fekete-fehér festés

 

 

 

A végsebbességet elfelejtettem majd legközelebb!

 

Remélem Petiboy007 ki elégítettem kiváncsiságodat!

!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...