Jump to content
PirateClub.hu

Van-e az életnek értelme?


b4m
 Share

Szavazás  

130 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Van-e az életnek értelme?

    • Van
      88
    • Nincs
      42


Recommended Posts

Hát nem tudom. Lehet hogy hüjeséget mondok. De van értelme meg nincs is. Megszületünk csinálunk pár értelmes dolgot meg hüje dolgot. Aztán meghalunk. Szóval szerintem valahol a 2 közt vanis meg nincsis. Vagy csak én vok enyire elvontan hü**e? :lol:

 

De attól a vanra szavazok mert inkább azt látom benne hogy van azért értelme :)

 

Ne haragudj AsWa de a "hüje" az l ipszilonos jé, tehát hülye.

WAAAN ÉRTELME, DE MÁR FELSOROLTÁK AZ ELŐTTEM ÍRÓK!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Hát persze h semmi értelme(de van jó dolog is pl kefélés játék....)Semmi, gyerek korodban tanulsz 9 hónapot aztán van 3 hónapod vmi szarra.Felnősz egész évbe dolgozol ha mákod van akkor 2 hétre elmész nyaralni vmi jó helyre (aki megteheti)

Link to comment
Share on other sites

A fene se tudja. Végülis van meg minden, csak ha belegondol az ember, hogy bármit csinál, bármiben is szerez tapasztalatot az sz*rt sem ér, mert a végén úgyis R.I.P. lessz a vége. Sajna :(

De ettől még én szeretem az életet!! :)

Link to comment
Share on other sites

Van értelme az életnek,csak nem mindig...............pl miután meghalok a családomon kívül senki nem fog rám emlékezni,nem váltottam meg a világot,igazából semmi fontosat nem csináltam,így az én életemnek sok értelme nincs..............viszont élni jó, még ha nincs is értelme

Link to comment
Share on other sites

Ezen gondolkodtam 1-2 hete és rájöttem hogy nincs értelme, egy nagy rakás xar az élet!!! Gyereként suliba rohangálni nap mint nap, suli után gályázni egész nap, családalapitás, gályázni hogy a gyereket felnevelni, mire nyugdijas lennék addigra megdöglök! Na akkor sokértelme van??? Ha miliomos lennék nem igy látnám a dolgokat...

Link to comment
Share on other sites

"azért kell 20 évig tanulni 40 évig melózni hogy amikor már szaladni se tudsz ,élvezd a szabadságot" fuu ez igy xarul hangzik, tolokocsiban vagy bottal járni vááá

 

Na én rájötem hogy van értelme de csak igy:

 

Visszafelé leélni az életet: ha újra születnék, ezt szeretném. Halva kezdem és rögtön kikelek a koporsóból. Öregként felébredve nap mint nap jobban érzem magam. Miután túl egészséges lettem, kirúgnak az öregek otthonából, majd évekig élek gondtalan nyugdíjasként és bekaszálom a lejáró öregségi biztosításokat. Ezután, amikor dolgozni kezdek, az első napon arany karórát kapok a főnökömtől. Negyven-egynéhány évet dolgozom, mialatt egyre fiatalabb leszek, míg végül kiskorú lévén abba kell hagynom a munkát.

Jönnek a gimnáziumi évek: pia, bulik, boldog promiszkuitás. Ahogy fiatalodom, úgy válok egyre gyerekesebbé. Jön az általános iskola:

végtelen játék, semmi felelősség! Pár év múlva kisbaba leszek és mindenki kezét-lábát töri, hogy mosolyogjak rájuk. Az utolsó 9

hónapot békés lebegéssel töltöm egy termálfürdő-szerű helyen, ahol mindent megkapok, ami csak kell: központi fűtés, on-line szobaszervíz, stb.

Míg végül...

befejezem egy jó orgazmusként. :D :D :D Ez az igazi élet!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

semmi értelme sincs...egész életed végig görcölöd és semmi nem marad meg belőle. gyerekeid is csak görcölni fognak...az igaz h 1 csajjal lenne értleme sajnos ő sincs örökké...szal erről ennyit

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...