Jump to content
PirateClub.hu

Van-e az életnek értelme?


b4m
 Share

Szavazás  

130 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Van-e az életnek értelme?

    • Van
      88
    • Nincs
      42


Recommended Posts

Na ez nagy kérdés, keresgéltem ilyen topicot de nem találtam.Én még nem jöttem rá hogy van-e értelme az életnek, eddig ugy gondolom hogy nincs.Miért vagyunk ha ugyis meghalunk egyszer?

Link to comment
Share on other sites

Jó igen van egy csomó király dolog amit tehetünk az életünk során.De miután meghalunk ennek már nem sok nyoma marad legtöbb király dolognak amit tettünk.Akkor miért is éltünk?

Link to comment
Share on other sites

Na ez nagy kérdés, keresgéltem ilyen topicot de nem találtam.Én még nem jöttem rá hogy van-e értelme az életnek, eddig ugy gondolom hogy nincs.Miért vagyunk ha ugyis meghalunk egyszer?

azért hogy mindenféle földi jóban részesülhessünk:első csók,látás,tapintás,érzékelés,gigacenterezés,első szeretkezés,első gyerek,második,harmadik.... :D:D:D unokák,barátok,család,szórakzás,gördeszkázás,fürdés(Balaton vagy tenger),mosolygás,verekedés,győze4lem....ect.ect!sorolhatnám!én szeretek élni úgy ráadásul hoigy még csak 14 éves vagyok és biztos sok jó is lesz a z életemben még de lehet rossz is!

szóval van értelme élni!

Link to comment
Share on other sites

Jó igen van egy csomó király dolog amit tehetünk az életünk során.De miután meghalunk ennek már nem sok nyoma marad legtöbb király dolognak amit tettünk.Akkor miért is éltünk?

 

Ha ilyen elvárásaid vannak,élj ugy hogy fennmaradjon a neved :)

(Én igy terveztem,mondjuk nem ugy,mint a világ lakosságának kiirtója,hanem valami jó kis fain dolgot csinálni,ami megmarad) :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Én így látom:

 

Életem értelme

 

Unom szürke életem,

kedvem lenne meghalni…

Elmennék e földről végleg,

bár tudom, hogy nem lenne szabad itthagyni.

A kérdésemre: „Minek élek!?”,

nem fogok választ kapni.

 

Tehát nincs sok értelme maradni,

születéstől a halálig itt rohadni,

és közben szenvedések sorozatát kibírni.

 

 

 

Az élet -szerintem- nem áll másból, mint a szürke hétköznapok szabályos váltakozásából, amelybe néha egy színfolt csöppen!

(a vers saját)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Elég sokatonak az élet annyibol áll, hogy PC erre semmi szükség, öregek is megvoltak nélküle. Alkohol az kell 1920 január 16 (ha jól emlékszem) fekete betűs nap. Nők az fontos. De van más is pl. nak csak egy CSALÁD.

PC nél többet ér a család, haverok, csajok. Elmész sörözni a haverokkal vagy otthon nyomsz egy wart, na itt a nagy kérdés :) ???

Én az elsőt tartom fontosnak

És van értelme az életnek, mert különben nem lennénk itt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...