Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon vs. Nvidia


sony
 Share


Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Nekem közel összesen 4-5 alatt volt két darab ATI kártyám - meg vagyok vele elégedve. Lehet, hogy engem utál a gyártó, de két különböző szériából is volt Nvidia kártyám, és nagyon sok gondom volt velük.

 

szerk.: Még jó, hogy visszanéztem a témára, ekkora sületlenséget itt hagytam a nagyközönség előtt 9 napra :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ati.

Geforce 6600 gt-vel kezdtem, emlékszem azon ment maxon a need for speed most wanted és akkor az nagy szám volt :D

Ezek után már csak ATI volt, most amúgyis a radeonok állnak jól, amíg ki nem jön a Fermi(már ha debütál).

Kedvező ár, erős és soha semmi gond nem volt vele....

Driver probléma meg hülyeség, a felhasználó béna csak, nekem sose fordult elő semmilyen hiba.

 

Link to comment
Share on other sites

Soha nem volt ATI kártyám, nem is terveztem a vásárlását, nem is fogok venni. Az ATI a mazochistáknak való. :D

Mindmáig lehet hallani új játékokról amik ATI buggal érkeznek a polcokra, és később javítják patchel. Ne már.

Link to comment
Share on other sites

Nem is a megbízhatóságával van bajom (nekem pl. 1 napos GeForce 9800GT-m meghalt), hanem a kompatibilitási problémákkal, ami igenis ATI driver hiba. Évek óta nem tudnak normális drivert hegeszteni, aminek a fő oka még mindig az hogy nVidiára fejlesztenek és optimalizálnak elsősorban (lásd: sok nVidia logó a játékok intrójában = sok pénz a kiadónak = nVidián fusson szépen elsősorban). Még ha ez nem is az ATI hibája, a végeredményen ez akkor sem változtat.

Ettől függetlenül én megértem a te álláspontodat, te meg értsd meg az enyém. Azért van a szavazás hogy mindenki a saját véleményét nyilvánítsa ki. Az enyém ez, többet nem kívánok hozzászólni a témához. :happy:

 

nvidia_vs_ati.jpg

Link to comment
Share on other sites

sziasztok!

Nekem nvidia van most is az is volt mindig is és az is marad .Találkoztam ismerőseimnél sokszor Ati kártyákkal 2 nap volt még találtam rá drivert amivel már futott de még mindig nem volt az igazi.

Most 9800gt-vel tolom tökéletesen megy minden semmi hiba még amivel nem kompatibilis pl egy játék szerint még azzal is simán megy .

Ja és az sem mindegy régen egy titanium-om volt nem értettem semmit a gépekhez sima gyári driverrel is simán futott ami a barátom 9600osáról nem lehetett elmondani.

Kb 6 hónap múlva jöttem rá hogy frissíteni kell :).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...