Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

Disco

A rock zenébe meg macskanyávogás van, amit az állítólag tahatséges emberek "énekelnek".

Végülis mindegy, mert az egyik nem létezne a másik nélkül, és fordítva is. Mindenkinek más az ízlése, valakinek a disco, és valakinek a rock tetszik.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heiteger...

egyik nem létezne a másik nélkül???

Nézzük csak disco valóban nem...

De a rocknak sohasem volt szüksége 1-tagú zenekarra meg tehetségtelen emberekre.

Ha nem lenne disco mindenki zenét ismétlem zenét halgatna....

Méghogy Rock nem létezne disco nélkül :D

ROFLOL :D

 

Írnak itt már olyanokat :D (Komolyan jobb lenne visszamenni az időbe amikor még nem volt vita mindenki boldogan élt....Nemvoltak politikusok stb .. :D)

 

1ébként meg az állításod márcsak azért sem igaz mert a rock jóval a disco előtt tört ki....

Link to comment
Share on other sites

MKA:

Először is próbáld meg helyesen leírni a nevemet. És lehet hogy hülyeség volt, amit írtam, de én azért sem szeretem a rock-ot, mert akiket ismerek, és "állítólag rokkerek" azok bunkók. Meg a kinézetük sem olyan rokker(az egyik haverom rap-et meg rock-ot hallgat, gitárt akar venni, és rokkernak vallja magát. De mégis rap szöveget ír, meg rapper ruhába meg cipőbe stb. jár. Csak ennyi, a többiről nem is beszélek.)

Link to comment
Share on other sites

Disco

A rock zenébe meg macskanyávogás van, amit az állítólag tahatséges emberek "énekelnek".

Végülis mindegy, mert az egyik nem létezne a másik nélkül, és fordítva is. Mindenkinek más az ízlése, valakinek a disco, és valakinek a rock tetszik.

 

Miért, szerinted jobb az, hogy valami borzasztó hamis női énekhang énekel végig, mint ami sok.sok dj számában van?

Link to comment
Share on other sites

Hetiger! Mit ne mondjak, elég balf@sz haverod van. Sztem ős sem tudja mi a rock... Aki már rocker-nek hívja magát, azzal már sztem baj van. Én nem tartom magam rockernek, pedig rock zenét hallgatok többnyire és érdekes módon, sztem többet tudok a rock-ról, mint az, aki rockernek hiszi magát, közben Linkin Park-os és SlipKnot-os pólóban járkál, + szereti a rap-et. Ez elég gáz.

Link to comment
Share on other sites

"macskanyávogás"......ennyi hülye embert...rap vs rock témát olvastad?! de legalább ezt átfutottad?!?! van róla fogalmad, hogy miről beszélsz egyáltalán?! ilyen hülyeségekre már rengetegszer válaszoltam és sok-sok példát is raktam be...legalább néhányat nézz meg és gondold végig mit írtál... <_<

Link to comment
Share on other sites

Nem azt mondtam, hogy minden rokker bunkó, csak akiket én ismerek, és rokkereknek vallják magukat, vagy csak azt hallgatnak, ők 80%-a bunkó(akiket ismerek). Bocs, ha úgy értettétek, hogy Ti is azok vagytok, csak ahogy én ismerem őket úgy vettem észre, hogy a rokkerek bunkók. Még1X bocs.

Link to comment
Share on other sites

"Végülis mindegy, mert az egyik nem létezne a másik nélkül, és fordítva is"

 

háháááááá :D milyen jó már a rockereknek hogy az 50-es 60-as években már volt disco zene mert hát anélkül nem létezne, ugye? :D :D

Najó... nem gonoszkodom, végülis elismerted hogy hülyeséget írtál :) csak ezt nem bírtam kihagyni :D bocsi...

Hmm... macskanyávogás?Azthiszem ez a macskanyávogás mégiscsak jobb mint az a gépesített női hang.Olyan filing van az olyan számokban mintha C3-PO csaja énekelne XD

 

Tegnap haver mutatott vmi technot amit a haverja küldött neki... hát vmi eszméletlenül izgalmas volt... dücc dücc dücc dücc dücc dücc és akkor 1:54 nél dücc dücc dücc csiring...dücc dücc .. Tudjátok hogy vmi változatosság is legyen benne :D De szó szerint csak eza számítógépes dob ment végig, amit mellesleg sokan úgy hívnak hogy basszus :D Az iskolákban be kéne vezetni a hangszerismeret órát.

Link to comment
Share on other sites

Valahogy ismerős érzés...

amikor buszon metalt hallgatnék de a busz végén(!) lévő kölyök tucca túlüvöltötte a discmanemet. 2 perc tücc, 1 mp szünet és megint 2 perc tücc...

mi a jó abban a monotonitásban?

Link to comment
Share on other sites

Hát igen a busz :D De ott nem csak a technosok, discosok, hanem rockerek, meg rapperek is vannak akik vmilyen okból kifolyólag azt akarják hogy a többi ember a buszon is hallja azt amit hallgat.Nevetséges... nem értem minek max hangerőn hallgatni.Az én mp-men 31 a max hangerő, az utcán 16-oson, a buszon 18ason hallgatom(mert ott sok a zaj), de marhára tudok örülni neki amikor jön vmi nagyfiú és bömbölteti a slipknot gagyi daráját, úgy hogy elnyomja azt amit én hallgatok.

És akkor nem elég hogy nyomornegyed van a buszon, de még meleg is, és akkor még hallgassak slipknotot :D ... keróval fogok suliba járni :lol:

Link to comment
Share on other sites

szerintem a diszkó tüctüc annak az eredménye h a kormányok világszinten elkezdték az emberiség bututását :D és ilyennel szennyezik a fiatalság agyát hogyha leépültek akkor korlátlanul uralkodjakank rajtuk :D najó ez nem tuti

 

rock !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...