Jump to content
PirateClub.hu

Szurkolók avagy futballhuligánok?


brunoka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nos, akkor a képek a teremtorna döntőjéről:

http://web.netipar.hu/sajat/teremtorna2007/pub/pubkepek.rar

 

és a videók:

http://web.netipar.hu/sajat/teremtorna2007/pub/pubvid1.rar
http://web.netipar.hu/sajat/teremtorna2007/pub/pubvid2.rar
http://web.netipar.hu/sajat/teremtorna2007/pub/pubvid3.rar

 

(ajánlatos letöltésvezérlővel tölteni)

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

Hogy őszinte legyek nem voltam még meccsen az okok egyszerűek 1.Magyar foci nem érdekel és nincs derék 200ezrem kimenni külföldre meccs miatt.. 2.Én a sulikban is minden meccsen (kézi,kosár..)üvöltözök mint a barom meg káromkodok szal nekem nem érdemes kimenni meccsre mer bunyó lesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

mért akarsz bunyózni? a meccs lényege,hogy lásd a kedvenc csapatodat,szurkoljál,káromkodjál egy téves itélet miatt,eggyütt lehess a spanjaiddal,és ugy általában levezesd az egész heti feszültségedet,a meccs végén pacsizhass a játékosokkal ;)

hmm... imádom :)

Link to comment
Share on other sites

Szenzációs teremtorna volt méltoképpen megemlékezve Bánka Kristóf emlékére.

telt ház (én végig a lépcsőn ültem :D) remek meccsek,pazar golok,jo hangulat,sziporkázo-mosolygo-gálázo öregfiuk, néhány renitens elem kivételétöl eltekintve sportszerű buzditás,szurkolás. Soha rosszabb tornát ;)

mindenki átérezte a torna fontosságát,és senki nem sajnálta,hogy csak harmadikok lettűnk,ez a délután nem erről szolt. :)

 

MINDIG ÚJPEST,ÖRÖK ÚJPEST!!

Link to comment
Share on other sites

kiváncsian várom,én nem vittem gépet direkt,mert ugyis elhagytam volna <_<

 

ULTRA

 

"Összeköti öket a soha fel nem adás,az egymás melletti szurkolás egy hideg esös napon,a közös szerelem,ami egy életre szól egy csapat mellett,az utazás minden kínja,az öröm az indulásnál, a fáradtság hazautón,egy-egy megosztott szendvics,egy utolsó korty a sörből. Összeköti öket a MENTALITÁS! és ugyanakkor ez választja el a külvilágtól,a szülőktől,akik hétről-hétre megkérdezik minek mész oda!? ők nem értik a ragaszkodásodat"

 

"Az ultra ez és sok más. Más érzések amik nem szavakba önthetők megérthetetlen a hétköznapi ember számára,aki jobban szeret élni egy üveg mögött,minthogy széttörné azt és belépne a valóságba"

 

Ezek vagyunk mi, Ultrák! HAJRÁ LILÁK!

Link to comment
Share on other sites

Ha már az ultráknál tartunk...

 

Az ultra!

"...az ultrának nincs arca,gyakran egy kapucnival fedi le a fejét...az ultra nem öltözik normális módon, nem követi a divatot...amikor felszáll a vonatra,sétál rohamléptekben, akkor is ha nincs saját csapatának öltözéke magán,megismered őt....az ultra nem szűnik meg akkor,amikor leveszi a sálat,vagy hazatér egy utazás után...amikor az emberek látnak egy ultrát nem értik őt,és ő nem akarja hogy értve legyen az emberektől...túl a 90 percen,talpon az eső alatt vagy a hidegben, összeköti őket egy torkaszakadtából énekelt dal, összeköti őket a barát biztonsága,aki alszik mellette a vonaton,ami hozza őt vissza az idegenbeli meccsről...összeköti az öröme az idegenbeli meccsre való indulásnak,és a fáradtsága a visszaútnak...összeköti őket a ketté választott szendvics sok órai koplalás után...összeköti a mentalitás....az ultra meg nem alkuvó védelme egy életstílusnak ami veszélynek van kitéve a névre szóló jegyek miatt, a fizető tv miatt...az ultra ez és sok más érzések,amik nem szavakba önthetők,megérthetetlen a 7köznapi ember számára,aki íjobban szeret élni egy üveg mögött,minthogy széttörné azt és belépne a valóságba...egy tiszta szívünk van,amikor elhagyják összeszorul és fájdalmat okoz nekünk...amikor kihívják,dübörög,mint egy dob,de nem fél,visszatart minket,hogy el ne fussunk...ha egy barátunk hív minket,nem kérdezzük őt miért,hanem felsorakozunk csendesen az oldalán...megismersz minket,mert beszélünk egymás között,anélkül,hogy kinyitnánk a szánkat..."

 

Én sajnos nem vallhatom magam ultrának, mert nem vok ott minden meccsen, de a nemrég lebonyolított debreceni teremtornával kapcsolatban a fent leírtakba belekóstohattam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...