Jump to content
PirateClub.hu

Szurkolók avagy futballhuligánok?


brunoka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verekedés Agárdon

 

Agárd, április 22., 13.10 Újabb fejezetéhez érkezett a Honvéd-Fehérvár futballháború.

 

Nem múlt el rendbontás nélkül a hétvégi forduló. A Honvéd és a Fehérvár szurkolói nem bírtak egymással. A kispestiek már a találkozó elején várták a vendégdrukkereket a Bozsik-stadion előtt, de a jelentős rendőri erők miatt ekkor nem történt rendbontás. A meccsen, a vendégek egyenlítő gólja után a fehérváriak elkezdték szidni a Honvédot, lehetett érezni, hogy ennek nem lesz jó vége. A találkozó lefújása után a kispesti ultrák gépkocsikkal indultak a vonattal hazafelé tartó fehérváriak után. Agárdnál utolérték a szerelvényt, görögtüzet dobtak az állomáson várakozó vonatra, majd megkezdődött az "attak", amelyben mintegy százötvenen vettek részt. Rendőrségi tájékoztatás szerint négy szurkoló sérült meg az összecsapásban, a rendőrség csoportos garázdaság miatt kezdte meg a nyomozását az ügyben.

A két csapat szurkolói az elmúlt években egyébként többször is összetűzésbe keveredtek egymással.

nb1.hu

 

Ez igen! Magas iq-szintre vall mind a fehérváriak, mind a ksipestiek részéről...

Link to comment
Share on other sites

Lám-Lám mennyi embert képes a bunyó megmozgatni ! Ilyenkor nem számit se a benzinköltség se semmi csak az elégtétel , meg a sértett büszkeség orvoslása!!! Remek !!! Ebből a momentumból megint ki lehet következtetni , hogy a magyar labdarúgás mint olyan inkább a cirkuszi mutatványhoz hasonlítható !

Mert hogy az előadás után ekkora cirkusz legyen arra más sportág nem tud okot adni csak a foci ! Az iq-szintről meg már más megtette a helyes beszólást!

 

Egyszerre kiábrándító , nevetséges és szánalmas az egész ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Épp ezaz! A botrány mindenkit érdekel, ezért a tv-kben még a hírekbe is betették. Az emberekben pedig az fog megmaradni, hogy megint balhé volt, ezzel meg is alkotják a véleményüket a szurkolókról, holott nem kellene általánosítani.

Link to comment
Share on other sites

 

Életét vesztette egy 11 éves futballszurkoló, miután vasárnap fejen találta egy petárda a Remo-Paysandu brazil bajnoki mérkőzésen.

Felipe Lima de Almeida életéért három napon át küzdöttek az orvosok Belem egyik kórházában, de az elvégzett operációk hiábavalónak bizonyultak.

A helyi rendőrség már őrizetbe vett egy férfit, aki alaposan gyanúsítható az emberöléssel.

(MTI)

 

aszta :blink:

Link to comment
Share on other sites

tegnap egy Diósgyőri barátunkat nyakölelgetéssel vittek el a Loki meccsről :D (bátor volt, kb 40 rendőrrel és biztonságival szemben :D) (a vendégszektor mellett voltam, onnan tudom... :))

 

jah... s vigyázzatok, a diósgyőri kiskopasz vezérszurkolónak iszonyat jó füle van (biztos a haja se zavarja azért .. :P) és hogy bír ugatni (még az 50 évesnek is)... iszonyat :D (bocsi, ha hasonérzésű szurkolókat bánt ez a megfogalmazás, de én így láttam :D)

Link to comment
Share on other sites

én viszont foglalkozok más csapattal is ;) az is kell h. minden összejöjjön ;) (Hajrá Fehérvár ;):P)

 

egyébként a Loki meccsen a teljes közönség már majdnem a falat (ha akadt volna) kaparta, egészen a 67. percig.... :) onnan 15 perc játék, 3 gól és a végén már hullámoztunk is :) ami annak a tükrében, h. a Diósgyőr milyen enervált játékot játszott (3 meccs belőlük is kivette a tartalékot) - komoly fegyvertény ;)

 

Hajrá Loki!

Link to comment
Share on other sites

Engem is letör az ilyen gyászos eredmény mint amit a Vác ellen nyújtott a magyar kedvenc csapatom ! :( :(

 

De optimizmusom töretlen maradt hál istennek ! Hajrá Lilák! ;) ;) ;)

 

Yoda : Remélem készültök a Luzer FC ellen , mert ha beégtek , abba rossz lenne még belegondolni is ! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...