Jump to content
PirateClub.hu

Letöltések


brunoka
 Share

Letöltések  

166 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ki melyik letöltési formát favorizálja?

    • Ingyenes tárhelyek: rapid, mega, sendspace stb.
      94
    • Gigacenter Download
      28
    • Bittorrent: Azeros, BitLord stb.
      40
    • DC++, Soulseek
      4


Recommended Posts

Adva van a kérdés. Ki mit favorizál? Én azt mondom a GC a leggyorsabb és a leghatékonyabb. Ha csak kissebb fileokat akarok beszerezni, akkor jöhetnek a webtárhelyek. A mega ált. lassú, a rapidnál jön a várj 60-70 percet, ha fix IP-s vagy. A nagy dolgokhoz a bittorrent technikát vetem be. Onnét töltöm a sok GB-os cuccokat. Ha nincs gond, akkor lejönnek 1-2 nap alatt, ami ugye gyorsabb mint várni a rapidra, vagy a megaupload 1gb/nap-os határa miatt. Ha zene kell, és nem hétköznapi, akkor Soulseek. A DC++ -t nem használom, mert nálam nem sikerült beizzítani az istenért sem. Csak csevegni tudtam, pedig mindent belőttünk, megosztás, legyen elég cucc stb.. én meg meguntam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Leginkább a Rapidról szoktam töltögetni! Szerencsére nem fix az IP-m! :D:P Fájlcserélgető programok közül régebben a Kazaa-t használtam, de rájöttem, hogy az egy sz@r. Úgyhogy most a LimeWire PRO-t használom, szerintem ez jó is és gyors is! :D Csak nagy méretű cuccokat nem szeretek vele letölteni, mert idegesítő, hogy töltés közben más is ugyanazt akarja tőlem letölteni, amit én is éppen töltök! :angry: Remélem, sikerült érthetően megfogalmaznom az előző mondatom... :D

Link to comment
Share on other sites

jelenleg megaup,rapidshare van az élen...

bevallom a gigacenter letöltöt még nem probáltam,de most,hogy hallom a jokat rola,

kiprobálom!probát mindenképp megér!!! ;)

torrentezni szoktam,dvd-knél én is.azt hagyom hadd menjen éjszaka is a gép. :)

 

Link to comment
Share on other sites

A rapidot, megát stb. utálom mert állandoan várakozni kell vmire (de azért szoktam őket használni de max olyat szedtem eddgi ami 4 darabbol ált). A DC egy szar, mert lassan jönnek a cuccok, meg amikor szedek egy albumot, leszed egy számot de a következőt nem tudja mert abban a miliseces szünetben más "elfoglalta" a szabad szálat. Meg amikor megakarok szakítani egy letöltést, a DC nem akarja. Ezért vagy simán ftpről vagy más ilyen atw, uw, tárhelyekről szedek(de csak ha ingyenes, ezért ez is ritka). Na ezért BitLordot használok. A torrentre azt mondják sokan hogy lassan jön lefele a dolog, De ha tényleg ez van akkor szedek egyszerrre többet és igy olyan mintha megoszlana a sebesség és kész. Zene letöltésre meg Limewire-t használok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Gyakorlatilag mindenevö vagyok és nem válogatok. Amugy kimaradt az SMSWEB akárhogy szidjátok a sorozatok gyakorlatilag csak ott vannak fennt rendesen ha máshol is akkor az is smswebröl szedte a tartalmat csak ingyen terjeszti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

hali! nálam az ingyenes tárhelyek csak pár linknél jöhetnek szóba mert fix ip-s vok! a warez oldalakra is szoktam regizini időnként, torrentezni is szoktam rendeszeresen főleg meghívós oldalakon mert ott gyorsabban jön :)

A DC-t pedig utálom mint a sz*rt!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...