Jump to content
PirateClub.hu

Kinek Milyen Bringája Van?


caprine666
 Share

Recommended Posts

Nagyon régi mountain "tanya" bike :)

12 vagy 13 éves koromban (vagy még régebben) kaptam asszem szülinapra. De még bírja :) Mostanában gondolkozok a lecserélésen, de sokat nem szeretnék áldozni. Nem tudom, mennyiért lehet legolcsóbban kapni.

Link to comment
Share on other sites

hát én profi szinten üzöm ezt a sportot az országúti és pálya részlegen. Inkább a sprintekben vagyok jó és időfutamon és a lejtmenetben(hülyesgének hangzik ez,de az osztrákok nem igazán tudnak lefele menni és azért felkell mérni azt,hogy hogyan és mennyivek vedd be a kanyart) a hegyi menet az nekem nem nagyon megy sajna.

A bicóm a jóóó kategóriába tartozik.

-váz Moser MKA 300 (karbon aluminium erősitéssel)

-villa Moser szintén Carbon.

-szett: Campagnolo Centaur,de az agyak a középrész és a hajtókar Campagnolo Record

-kerekek: Campagnolo Montreal Michielin abroncsal

 

időfutam előtt a kerékpárom:

bicó.jpg

ez a telikerék ami benne volt időfutamon az Remák Zolié aki a P-Nivó Betonexpress csapatában van. Utoljára a VB-n használta,elégé jó kerék volt gyönyörű hanggal me is nyertem vele a versenyt :D

ahoz képest,hogy másod éves U17-es korosztály vagyok (15-16évesek) a magyar elit mezőnyben is megállom a helymet. Nem régen az elit mezőnnyel mentünk és benne voltam az első 5-ös szökésben benne voltam,de a hegyen összevesztünk,mert senki nem akart vezetni így lószolgattak én meg nem birtam velük így inkább bevártam az első csoportot :D

 

szerk.: bicó értéke a telekerék nélkül olyan 500.000forint :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem 1 Polarx supermenem van...mz comp villa...sajna jobbra nem telt de a váz naon jóóóó...a geo-ja naon ott van...csak a gond az h gyenge...de eddig bírja!le is kopogom:D van itt olyan aki szintén komolyabban biciklizik?dirt, street, parkok ilyesmi?

Link to comment
Share on other sites

Hát az én járművem így néz ki :D :

 

K_p_17__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(kicsit rossz minőségű a kép, mert telefonnal csináltam)

 

Már kicsit rendbe van téve, a lánc fel lett újítva, le lett cserélve a sárvédő, ja és le van mosva, nem ien saras :D

Meg még volt néhány kisebb felújítás, de még így 8 éves bicikli létére is nagyon jó állapotban van, jó vétel volt ez a Hauser Wildcat B):D

Link to comment
Share on other sites

köszi Crunker, a tesóm nevében is :D:P

a cervélo tényleg nagyon szép bicókat csinál, itt találtok róluk képeket és leírást is:

http://www.cervelo.com/section.aspx?m=Bikes

 

 

úgy döntöttem hogy az én bringámról is töltök fel egy képet

íme :D :

 

DSC00210.jpg

 

nem nagy szám, de az enyém :P:D

ja és hátsó fék nincs, elszakadt a bóvden :D

Link to comment
Share on other sites

Az én bicajom egy Mongoose Micheif Freestyle BMX.

szeretem :D

 

Ha tudok mindig kinnt vok bicózni ezzela gyönyörűséggel(ezt úgyértem ha nem töröm,rántom meg semmim :D )

Most csuklómra estem és nem tom szorítani a kormányt ezért 2-3 napig nme bmxezhetek :(

 

A bicikli

halott link

 

A én biciklivel XD

halott link

Link to comment
Share on other sites

És még mindig műkszik rendesen, még ennyi év után is, eredeti magyar gép, utánozhatatlan remekmű :lol:;)B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jó kis monti a Hervis-ből. Balance piros-sárga-fekete színben pompázik.

Egyszerűen nem tudom 50 fölé vinni a maxot, pedig meghajtom rendesen. Haver is próbálta, de neki sem ment. Az óra jól van beállítva rajta.

 

Kérdés: Hogyan lehetne mégis nagyobb sebességre ösztönözni a masinát?

Link to comment
Share on other sites

schumifun: lejtő, legnagyobb áttétel, és "ing-gatya" (mindent beleadva) megindulni!

Ja: nemlehet hogy az óra mér csak 50-ig??

Az a vicces, hogy a régi bringát ki lehetett hajtani 50 fölé, pedig az egy egyszerűbb monti volt.

Még arra tudok gondolni, hogy az utóbbi időben inkább hosszab távon tekerünk és így az izmaink így idegződtek be.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...