Jump to content
PirateClub.hu

Kinek Milyen Bringája Van?


caprine666
 Share

Recommended Posts

Mondhatnám:

"Tesco bringa, Metro bringa,

Meg is kaptam karácsonyra

Csillog, villog kint a téren,

Paraszt vakyító neon fényben!"

/Aljas Kúszóbab-Bringakirály/

 

:P ez igaz is csak nem karácsonyra kaptam, és nem villog neon fényben a téren :P :P :lol: :lol: Egyébként szét van szedve az a bringa és el van téve. És nemtom hol van, mert fater rakta el... :P :P :lol: :lol: Már 1 éve nem tekertem... :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Sajnos amióta sikeresen megléptették, nem törekedek újat vásárolni. Mikor majd az emberek megtanulnak úgy vigyázni más dolgaira, mint a sajátukra, akkor majd vásárolok :lol: Lehet, hogy egyik sem fog bekövetkezni :(

Mindegy. De egy feltúningolt MTB-m volt, amin minden kütyü Shimano volt. :( És egy csomó emiatt ráköltöttem. Most még csak az jön, hogy az autómat is megléptessék :lol:

Link to comment
Share on other sites

nekem egy '02-es Caprine márkájú montym van, és még mindig szuperül müxik, igaz, h. csak 18 sebességfokozatú és terepgumik vannak rajta, de sík terepen is tekertem már vele 52-53-mal szélcsendben - szerencsére épp befogta azt a nagy arcát és nem süvített a képembe :D

Link to comment
Share on other sites

Megtaláltam a nekem való topicot:

Nekem is országútim van: Mali Ironman, kicsit ütött-kopott, de az enyém! :rolleyes:

Ez az enyém:

mali_4.jpg

Ez meg egy vadiúj:

orszaguti-mali-bg_42.jpg

 

hű azt hittem itt csak nekem van mali bájkom :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Nekem egy leaderFox colapseeom van, eddig egy bb7et vettem előre 203as tárcsákkal, első b+ agyat, sun big mammoth fat felnit és most készülök Valamilyen telót venni, nem átütőset 13-15cm körüli útta, valaki tud vmit ajánlani? Én eddig a dropoffot néztem.

A bikeről meg annyit h. folyton letöri az a b*szottnehéz sram 4.0pro váltó a papucsot, na meg én is bennevagyok és olyankor apám Merida Kalahari 590jével megyek. Az enyém még nincs egy éves de 1500km van benne és főleg Dhn tettem bele meg ditrön. Mondjuk nem igazi DH szal inkább ilyen Enduro/AM féleség, de mindegy.

 

http://bazyweb.com/bazar_fotky/2811.jpg

Nem saját kép, az enyém magasabb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát nekem 1 tanyarombolóm van, azzal nincs gond sose, az nem megy tönkre, és ha igen, akkor csak kimék a méhtelepre, és veszek ott hozzá alkatrészt, vagy akár 1 új biciklit is :lol: :lol: :lol:

de tényleg jó mert potom pénzért lehet nagyon jó állapotban bicókat kapni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nos nézzük csak.

Váz: Moser MKA 300 (nem igazán szeretem,de ezt az évet még kibírja)

Szett: Campagnolo Centaur a fékváltókar meg a fékek, lánc,váltó,hajtómú,agyak Campagnolo Record

Kerekek: Campagnolo Montreal (talán a valaha gyártott legjobb súly-strapabírás kerék)

versenykerék: HÁt igazából nem tudom a pár teljesen egybe van 1100g könnyű nagyon.

nyereg: Selle San Marco Aspid

pedálok: Look

 

szponzor,mert hát miért ne említsem meg: SH+

az egész valahogy így néz ki:

246rqms.jpg

 

ezen kivül van még egy pályabicóm, egy időfutam pályabicóm, egy időfutam bicóm, egy téli fixi bicóm, egy sima téli bicóm meg egy montim és egy rakat alaktrészem meg egy Olaszországban versenyen nyert vázam amit összeakarok szerelni futár bicónak szórakozni vele, amikor megyünk csapattársaimmal hülyülni.

ezt az idényt még végig versenyzem vele, jövőre viszont meg van már a konstrukció

 

váz: Moser MKA 600 vagy Kuota Kom

szett: Campagnolo Chorus vagy record 08

kerekek: megtartom a Campa Montreal kerekeket edzésre versenyre pedig vagy egy Zipp 808 vagy Campa Bora esetleg egy hasonló,mint a mostani

nyereg: nem vagyok hajlandó az Aspideról lemondani a valaha gyártott legjobb nyereg

pedálok: Look

 

szerk.: most láttom,hogy már egyszer leírtam,nembaj még egyszer legalább kiegészitettem a jövő évivel :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...