Jump to content
PirateClub.hu

Kinek Milyen Bringája Van?


caprine666
 Share

Recommended Posts

Amíg van benne benzin, addig Piaggio Bravo! Ha az kifogy, akkor 48 kilós kondigép, amin még az én 95 kilóm is terpeszkedik! :D

 

Van egy lestrapált MTB-om, amit két roncsból raktam össze, a lényege, hogy csak első fék van, a kormányt így is hetente célszerű meghúzni, akárcsak a középső tengelyt. Az első váltó nem műkszik jól, csak a hátsó. Na a lényeg, hogy tavaly meguntam, hogy a meló miatt mindig tönkrementek a bicajok és akkor vettem 35 kilóért a Piaggiot! Egész télen használtam. Sokan néztek rám bután, mit csinál ez az ember a hóban, jeges úton. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Van egy lestrapált MTB-om, amit két roncsból raktam össze, a lényege, hogy csak első fék van, a kormányt így is hetente célszerű meghúzni, akárcsak a középső tengelyt.

Az elég életveszélyes lehet! Ha csak hátsó fék van, az még elmegy, de ha csak első, hááát...

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Nekem mondod? Nem csupán csak az, hogy első fék, de add mellé a folyamatosan kilazuló kormányt! Most meg mit ad Isten, nem defeket kapott a Piaggio? Ki tudnám h***lni azt a aki megint az útra vágta a piásüveget!

Hát bizony nem semmi az összkép! :D Egyébként a herélni szóban mi olyan csúnya? :lol:

 

nincs cangám a gyerektől néha kölcsön veszem :D:D

Az igazi Till Attilának van saját bicója! Egyszer szembejött velem a budai Duna-parton! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem van egy biciklim, már vagy 5 éve felvan akasztva a falra, mindkét kereke lapos, ülés nincs rajta, a kereke elvan görbülve! Azóta nem használtam, mióta utoljára egykerekezni akartam vele! :D Amúgy van rendes keróm is! Kb egy 80-as évjáratú ruszki keró! De még gurul! :D

Link to comment
Share on other sites

Az ülés sem magától esett le. :lol:

 

A másik keródhoz meg annyit csoada hogy gurúla alattad. Neki az a pokol ha te ráülsz. :lol2:

 

AMúgy én is sikeresen széthajtottam a kerómat, szóval mostanában mindig más kerójával járkálok. Kivéve ha kocsival, mostanában egyre gyakrabban. :D

Link to comment
Share on other sites

EZ zsír új, vagy így rendben tartod?

 

 

7hónapos ugy hogy nem régi :) Viszont használom is rendesen szinte alig marad ki 1-2 nap hogy ne gyakorlojak ,de téleg nagyon vigyázkrá meg ha rá megy egy kis piszok már kivagyok :P

 

Ja meg kép az kicsit mást is mutat így nem anyira látszik a de a felső cső az rendesen karcos a cipötől sajnos, de ez ellen nem tok mit tenni

Link to comment
Share on other sites

Nekem is ellopta vmi szemét :angry: azóta gyalog nyomom nameg kölcsön cangával :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...