Jump to content
PirateClub.hu

Generation


Thomas
 Share

Recommended Posts

Üdv mindenki! :)

 

Tegnap elkészítettem életem első hátterét, sokat vacakoltam vele (leginkább elméletben). Nekem nagyon tetszik, ez van most bent háttérnek is... :)

 

Két verzió van (csak a felbontás különbözik):

 

1024 × 768:

 

generationwallpaper5xg.th.png

 

1152 × 864:

 

generationwallpaper11529nc.th.png

 

Aki akarja az használja egészséggel! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kicsit csalódtam, sokkal többet vártam töled (ha lehet ilyet mondani).

A hátérben nyomuló sugárzás az a legnehezebb a képen (polár és szélfújés, legalább is én azzal csinálnám) a többi alalp grafikus elemek.

Egyértelmüen nem tetszik, ha nem sértödsz meg.

(most bizonytalan lett a rolad kialakított képem :o )

Link to comment
Share on other sites

Kicsit csalódtam, sokkal többet vártam töled (ha lehet ilyet mondani).

A hátérben nyomuló sugárzás az a legnehezebb a képen (polár és szélfújés, legalább is én azzal csinálnám) a többi alalp grafikus elemek.

Egyértelmüen nem tetszik, ha nem sértödsz meg.

(most bizonytalan lett a rolad kialakított képem :o )

 

Figyelj az egy dolog, hogy neked ez a "stílus" nem tetszik (ahogy olvastam) attól még nem kell annyira csalódni bennem... :) nekem teljes mértékben bejönnek az alapvető grafikus elemek - legalábbis háttérben mindenképp - nem igazán szeretem a teljesen perspektívikus csillogó-villogó hátteret... na mind1 ez az én véleményem.

 

a téma nem rossz, de a végeredmény gyenge lett. lássuk be, a sigekhez jobban értessz :unsure:

 

A sigek sztem teljesen más témakörben vannak a grafika területén... Tehát elsősorban nem ahhoz kell viszonyítani. ;)

Link to comment
Share on other sites

Figyelj az egy dolog, hogy neked ez a "stílus" nem tetszik (ahogy olvastam) attól még nem kell annyira csalódni bennem... :) nekem teljes mértékben bejönnek az alapvető grafikus elemek - legalábbis háttérben mindenképp - nem igazán szeretem a teljesen perspektívikus csillogó-villogó hátteret... na mind1 ez az én véleményem.

 

az a lényeg, hogy neked tetszik ;):)

Link to comment
Share on other sites

Figyelj az egy dolog, hogy neked ez a "stílus" nem tetszik (ahogy olvastam) attól még nem kell annyira csalódni bennem... :) nekem teljes mértékben bejönnek az alapvető grafikus elemek - legalábbis háttérben mindenképp - nem igazán szeretem a teljesen perspektívikus csillogó-villogó hátteret... na mind1 ez az én B) véleményem.

Én már szerintem tul vagyok azon hogy a stílus/téma miatt ne tetszen egy kép(pl ha nem szeretem az operát de látok egy szép plakátot attol még az bejöhet).

Attol fügetlenül csalodhatok, mert amikor felraksz valamit az szép és megfogja a szemet de ez nem (ezért csalódtam). Az egyszerü grafikus elemekböl is lehet oylat csinálni ami megfogja a szemet!

 

A sigek sztem teljesen más témakörben vannak a grafika területén... Tehát elsősorban nem ahhoz kell viszonyítani. ;)

Egyértelmü, én is szt zoktam mondani sokaknak!

Link to comment
Share on other sites

A sigek sztem teljesen más témakörben vannak a grafika területén... Tehát elsősorban nem ahhoz kell viszonyítani. ;)

 

most nem a témakörről van szó. ha csinálsz egy gyönyörű siget, király színekkel, meg egy hátteret, amiben nem tetszenek a színek, a megvalósítás összehasonlítható.

 

Link to comment
Share on other sites

Nem teljesen igaz, mert a legtöbb sig nél adott egy render és általában abbol a rétegböl is készülnek elmosodott rétegek és igy a szinek jol mennek az eredei renderhez, itt meg ö rakott össze mindent és a saját szeme döntött abban hogy hogy harmonizálnak a szinek.

Ez oylan mint ha az én képeimet hasonlítaná valaki a sighez az enyém igaz hogy nagy meg minden de nem olyan szines, nem sok értelme van így összehasonlítani a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...