Jump to content
PirateClub.hu

3ds Max Munkák


Mka
 Share

Recommended Posts

A maxhoz én is használtam tutort, de annak ellenére beállítasz egy másik render szöget vagy a megforgatod a kedvükért és elhessegeted a kétségeket.

 

Hmm eddig nem kételkedtem abban hogy te csináltad, most már igen: pont a tükörképét sikerült beállítanod. <_< Amúgy elég ramaty géped lehet, mert max 10 perc a render idő egy ilyen képnél, semmi olyan extra nincs rajta, hogy több legyen. Most már én is kíváncsi vagyok egy nem tükrözött renderképre. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm eddig nem kételkedtem abban hogy te csináltad, most már igen: pont a tükörképét sikerült beállítanod. <_< Amúgy elég ramaty géped lehet, mert max 10 perc a render idő egy ilyen képnél, semmi olyan extra nincs rajta, hogy több legyen. Most már én is kíváncsi vagyok egy nem tükrözött renderképre. B)

 

Szerintem ez bukta a srácnak <_< :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
én pár hétig maxoztam, aztán leálltam vele, van más ambícióm, ha az nem lenne, tuti valami nagy filmes cégnek csinálnám már az animációkat:)

 

ezt max 7-tel csináltam, minden saját.

 

bazki ha az a ritkaronda lámpa nem lenne a szekrény felett azt mondanám h igazi :D

Link to comment
Share on other sites

nekm lenne egy olyan kérésem, vagy kérdésem, hogy nem-e a tud vki megdobni egy linkel, ahonnan le lehet kapni, mert kipróbálnám :) eddig ps-eztem, azt sikerült kitanulnom, kipróbálnék vmi újjat is :P:) előrre is köszi szépen

Link to comment
Share on other sites

Sikerült kitanulnod?! Mutasd mit tudsz. A 3D max elég messze ál a PStől.

Egyébként torrent pl.: isohunt.com .

 

 

amit VT-re kell tudnom, az megvan... de szerintem ismerem a programot... bár kreatvitás hiányban szenvedek, de én szeretnék megismerkedni a 3D Max-al is :)

Link to comment
Share on other sites

Nah max felment. Eléggé vegyes a felhozatal, van amit még egész az elején csináltam és vannak egész jók is. Rengeted kardot, űrhajót és egyebet csináltam. Robotot csak 2öt, a Gundamos is köztük van, a másik optimus prime azt nem találtam.(Ja és nyugodtan lehet kérni más szögből is. :P)

200706121637151.jpg 200706121638222.jpg 200706121640003.jpg 200706121640574.jpg 200706121641305.jpg 200706121641446.jpg 200706121642167.jpg 200706121642408.jpg 200706121644519.jpg 2007061216451610.jpg 2007061216454511.jpg 2007061216461912.jpg 2007061216464113.jpg 2007061216465814.jpg 2007061216471015.jpg 2007061216472416.jpg 2007061216474517.jpg 2007061216480318.jpg 2007061216482419.jpg 2007061216483920.jpg 2007061216485721.jpg

Paulbig: Fel kellene texturázni a robotot és akkor ütősebb lenne!

Link to comment
Share on other sites

Persze persze, de mivel észrevehetted, hogy a Photoshop-pos topikokban csak pofázok, így gondolhatod, hogy nulla érzékem van az ilyesmihez :D Próbálgattam textúrázni, ami kb úgy néz ki mint ha egy 4 éves rajzolgatott volna, na meg persze teli van hibákkal a robot így nem igazán tudtam textúrázni sem :)

 

Mint mindig lenyűgöztél megint a képeiddel. A felszerelésekhez meg már csak egy harcos kellene :) Az autókról és a robotról nincs mit mondanom...királyok :D Tie-t meg én is csináltam, de az abszolút az első munkám volt szal azt nem érdemes berakni és a TIEd (milyen szójáték :D) mellett írtó gagyi lenne. Az űrhajónál meg meshsmooth rulz :D Nagyon szép munkák :)

 

ui.: Esetleg odaadom a robotom és textúrázd fel :P

Link to comment
Share on other sites

Oh nem, én se szeretek textúrázni, van pár saját textúrám, de olyan sok időbe telik. A felszerelésekből rengeteg van, ha valaki akar valami játékot csinálni annak odaadhatom a fájlokat (szinte van minden, sisakok, csizmák stb). Majdnem az összes star warsos hajó meg van csinálva, meg baylon 5ös is (igazi türelem játék az is, de textúra minimális). Volt egy gagyi képregényem silencio.uw.hu és a 2. résztől maxal készültek a környezetek.

meshsmooth tényleg állat (3. után már felesleges akkor már csak a poligon számot növeli, igazi gépterhelős cucc).

Link to comment
Share on other sites

nfr

Mert itt senkinek sincs melege!

sorpirat.jpg

és a sört se szereti! :rolleyes:

 

nyami sörike :D

 

Flegeton, te a Maxot meg a PS-t önszorgalomból, autodidakta módon tanultad meg vagy valahol, valakitől?

 

...esetleg egy naboo fightered nincs? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jah önszorgalomból, de messze nem autodidakta módon, még gyenge vagyok. Maxot kb 2 évig kergettem, ez volt az a program amiről halottam és meg lehetett szerezni (2001-2 ben még tombolt a modemkorszak és nem nagyon töltögettek az emberek), az elején annak is örültem hogy ki tudtam rakni egy kockát :D. közben megszoktam a amxot és a felépítésté, tökre nehéz használni más 3ds progikat. A shop meg egyszerű.

Újabb SWket nem csináltam, csak a droidok, + az a lebegő tank az első részből van megcsinálva ha jól emlékszem.

 

Link to comment
Share on other sites

Én tudom anno elkezdtem tanulni a max-ot, tutorokkal, meg haverral együtt. Az kb fél év volt, aztán abbahagytam és amikor újrakezdtem szinte mindent előlről kellett tanulnom :D Harmadik újrakezdésre már könnyebb volt a dolog :) de a textúrázás embert próbáló dolog...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...