Jump to content
PirateClub.hu

Vámpírok


TL8ez
 Share

Vámpírok  

134 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te hiszel-e a vámpírokban?

    • Igen
      61
    • Nem
      73


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Én nem hiszem, hogy vannak vámpírok. De azt igen, hogy sok elmebajos van a világon, akik úgy tesznek, mint a filmekben szereplő vámpírok.

Lehet, hogy valamikor tényleg élt egy olyan valaki, aki ilyen "betegségben" szenvedett (elmebajos), és szájról-szájra terjedt a híre, itt-ott hozzátettek meg minden... és később filmre vitte valaki. Nem lehetetlen, hiszen sok filmnek van némi alapja. :)

Link to comment
Share on other sites

én nem hiszek benne.a vámpírok(denevér)azok sem emberi vérrel táplálkoznak hanem állatival...szóval semmi ok a félelemre

 

ezt egy kicsit rosszul tudod!

Afrikában vannak olyan denevérfajták amik csak emberi vérre mennek estem ikor alxik az ember!

Nemveszed észre ha megharapnak mert a nyxálukba levö váladék vmi kábitó féle anyagú és érzéstelenit..

nézzél jobban természetfilmeket :rolleyes:

 

én is hixek benne de ki tudja mi van még a földön sokminden még rejtve van az emberi szem elöl <_< :blink:

Link to comment
Share on other sites

Én nem hiszem, hogy vannak vámpírok. De azt igen, hogy sok elmebajos van a világon, akik úgy tesznek, mint a filmekben szerepl? vámpírok.

Lehet, hogy valamikor tényleg élt egy olyan valaki, aki ilyen "betegségben" szenvedett (elmebajos), és szájról-szájra terjedt a híre, itt-ott hozzátettek meg minden... és kés?bb filmre vitte valaki. Nem lehetetlen, hiszen sok filmnek van némi alapja. :)

 

 

na most.. valakinek ez a normális, neked meg az :) lehet ? Minket tart hülyének és lenéz minket mert.. érted gondolom az összefüggést :) attól hogy ? így érzi jól magát, még nem holdkóros hülye. akkor már bezárták volna elmegyógyba. neked is meg vannak a saját stikkjeid, mint mindenki másnak. csak számunkra a vampirizmus kicsit fura. :)

 

amúgy persze hogy vannak. csak nem a filmbeli izékre kell gondolni. legtöbb gót, m? vagy átcsiszolt fogakkal, kontaklencse, smink az alap ugye, és persze ott a vér. nekem is van egy ilyen kedves ismer?söm, és akárki akármit is mondd rá, nála értelmesebb emberrel még nem találkoztam, nem láttam a Földön. félelmetesen jól tud bánni a szavakkal. jah és csajból van, 23 éves :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Lehet hogy voltak vámpírok. De az is igaz hogy erdélyben volt egy fejedelem aki mindekit meg öletett. Tehát kegyetlen volt. A nevére nem emlékszek. De egy angol költő félre írta és így jött létre a Drakula. És minden képzelő erejét belefektette. És amikor az emberek elolvasták mindenki minden félét kitalált. Bár én hiszek bennük.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...