Jump to content
PirateClub.hu

Windows eredetiségvizsgálat


HUman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

csoki!

 

multkor felment a honlapra hogy letöltsek valami usb bigyót erre kiirta hogy nem eredeti a windowsom...jaj mondom bazze nehogy valami rendőröket kihivjanak:)....találnának pár dolgot lehet:)....jaj mivan ha ittis vannak zsaruk és megnézik a cimem és felkeresenek akkor most csöndbe maradok:)

Link to comment
Share on other sites

háát már jó pár embernek kiírta h nem eredeti windows használ :) 1ébként meg nem hiszem h kimennek hozzád a zsaruk max nem engeded be őket :D szóval szerintem nem para akinek meg nem m1 fel a WMP 11 az használjon WGA cracket Appz topikban megtalálható

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nézzétek ezt a linket:

 

http://download.microsoft.com/download/0/2/9/0295D5B7-8E78-4EA6-82F8-0D2BE3B9F4D4/629_Microsoft_WGA_hu.swf

Majd megtörik ezt is :)

 

Nem eredeti a Windows XP Pro vmint Office 2003-at használok.

:rolleyes: Viszont létezik a törés 2006 ősze óta. :rolleyes:

A gépemen fent van, és tökéletesen műxik. Minden ellenőrzésnél eredetinek ismeri fel, és így engedélyezi is a letöltést.

Most is Internet Explorer 7-et használok. Az pedig csak eredeti oprendszerre tölthető....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma reggel mikor bekapcsoltam a számítógépet különös és eddig számomra ismeretlen üzenetet kaptam: a képernyő bal sarkában megjelent egy ablak amely arra figylmeztet hogy windows példányom nem ment át az eredetiségvizsgálaton. Windowsom nem eredeti de eddig soha ilyen problémával nemkellett szembenéznem: a következő kérdéseim vannak:

 

Kivel történt meg ugyanez?

Származhat nekem ebből valami károm hogy a Microsoft felismerte a kalóz Windowsomat?

Hogyan tudnám orvosolni a problémát? ( Crack vagy ilyesmi )

 

Köszi

post-11548-1174723933_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bajod nem lesztőle, úgy értem nem fognak BSA-t kihívni. Viszont a WIndows Update-től elbúcsúzhatsz. Megoldás: Ezt a WIndows Update teszi fel, programok eltávolításánál ha bepipálod a frissítések megjelenítését, leszedheted. Ezután Biztonsági Központban tiltsd le az automatikus frissítést, és megszabadultál a kicsikétől. Ennyi!

Link to comment
Share on other sites

Egyik nap leszedtem egy frissítést a Windows Media Player 10-hez, annak rendje és módja szerint fel is telepítettem a következő verziót, erre mit ad Isten: az eredetiség vizsgálaton megbukik az oprendszer, és nem nyitja meg a lejátszót. Próbálkoztam visszarakni a régi verziót, nem ment. Töröljem le a WMP-t a gépről? Amúgy van otthon eredeti Windows XP, csak az nem Prof, hanem Home, és nem füllik a fogamhoz egy rendszer-újratelepítést... Ha esetleg valaki bármi hasznossal tudna szolgálni, nagyon megköszönném! Thx előre is.

Link to comment
Share on other sites

Használjátok ezt:

http://www.mediafire.com/download.php?8ob0eszzqen

Ha ezt lefuttatjátok, akkor a Windows XP eredetinek fog tűnni a Microsoft-nak, le tudtok tölteni mindent a honlapjáról és még mennek is a szoftverek. Kipróbáltam és most is fent van nekem az IE7 és a WMP11, pedig nem eredeti Windows-t használok.

 

Saját up, a letöltéshez jelszó:

pirateclub

Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen, tényleg bevette a rendszer, sikerült is a WMP 11-et működőképes állapotba hozni! :) Mostmár csak annyi a bajom, hogy a .wmv fájlokat nem akarja rendesen lejátszani, hanem csíkozza a képernyőt. Gondolom ez kodek probléma lehet, majd keresek hozzá.

Ja, és a pass-nál a végére nem kell a pont. ;)

Mégegyszer hálásan köszi, egy csomó macerától mentettél meg!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nem eredeti a Windows XP Pro vmint Office 2003-at használok.

:rolleyes: Viszont létezik a törés 2006 ősze óta. :rolleyes:

A gépemen fent van, és tökéletesen műxik. Minden ellenőrzésnél eredetinek ismeri fel, és így engedélyezi is a letöltést.

Most is Internet Explorer 7-et használok. Az pedig csak eredeti oprendszerre tölthető....

jahh. nekem windóz XP PRO SP2-es van de olyan izéé Extended edition.

azzal megy a gép is mint állat meg a mikroszoftról is töltöttem már pl.: mp11-et meg az explorert 7-et is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Adjatok már vami jó linketmert elégszar minden bekapcsolásnál látni ezt az üzenetet!!!!!!!!! Légyszi!!!!!!!!!!! KÖSZI
Nézd meg az én hozzászólásomat mégegyszer (48-as számú) !!! :lol::lol:

 

Köszi szépen, tényleg bevette a rendszer
Szivesen! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ha valakinek még van olyan problémája, hogy ott az a csik, ahová van irva, h nem eredeti a windows-od, először is:

Automatic Update telepítés előtt érdemes megnézni, mit rak fel :)

 

DE ha már fennvan, akkor a WGA.exe -t megkeresed (system32), meg a WGA.dll -t, de ha bezárod a progit, akkor szinte rögtön ujraindítja magát...

 

WGA.dll delete, jó, WGA.exe delete, amikor elkezdi törölni nem fogja tudni, mert ugye fut, ekkor gyorsan bezárod, letörli és ennyi!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Heló!

 

Nekem szükségem lenne egy Vista Crackre, nem találtam ebben a témában, elméletileg az is eredetiségellenőrzés meg ilyenek... Valaki tud nekem gyorsba belinkelni? Köszönöm!

 

Megjegyzésem: olyan crack nem jó, ami a 30 napot akasztja ki - mert ha 20 napnál tovább 30 napot ír ki, az feltűnik a Windowsnak, és folyton kékhalállal újraindul. Utána interneten megkeresi a hibát, és azt írja, hogy tudja, hogy meghamisították a 30-naposdi licencet. Más megoldás kell ;)

 

Köszi all! Üdv: Tomi

Link to comment
Share on other sites

OEM crack kell ;)

 

Heló!

 

Nekem szükségem lenne egy Vista Crackre, nem találtam ebben a témában, elméletileg az is eredetiségellenőrzés meg ilyenek... Valaki tud nekem gyorsba belinkelni? Köszönöm!

 

Megjegyzésem: olyan crack nem jó, ami a 30 napot akasztja ki - mert ha 20 napnál tovább 30 napot ír ki, az feltűnik a Windowsnak, és folyton kékhalállal újraindul. Utána interneten megkeresi a hibát, és azt írja, hogy tudja, hogy meghamisították a 30-naposdi licencet. Más megoldás kell ;)

 

Köszi all! Üdv: Tomi

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nekem ez jött be:

 

http://rapidshare.com/files/7707094/Windows_Validation_Crack.rar

 

Köszi!!!! :rolleyes:

 

 

Zsiradék! Ez nekem is bevált.

Nálam az volt a szitu, hogy két gép van router mögött: az enyém (amin full tört XP van) átment az eredetiség vizsgálaton, a másik gép (amin elvileg eredeti XP van) pedig nem. :lol:

De most már az is "tiszta". ;)

Köszönet!

 

Link to comment
Share on other sites

THX! na most mi a normális? vki magyarázza el nekem is megjelent a "rendszert veszély fenyegeti" meg bekapcsolásnál a nem ment át szöveg,én letöltöttem a peccset,bekapcsolásál még ott volt a szöveg de amikor beléptem a fiókomba már nem. ez a normális? :D:blink: mindjárt kipróbálom letöltésnél is... -bocs az értetlenkedésért,nem vok vmi nagy ász ezekben a dolgokban-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...