Jump to content
PirateClub.hu

Windows eredetiségvizsgálat


HUman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
Jah. riszpekt Bill Gates! :D

Azért csinál ilyeneket, mert neki is meg kell élni valamiből :D

Te sem örülnél, ha csinálnál mondjuk sütit (nemtom mér azt.. :D ) és nem eladnád, hanem ellopkodná mindenki...

Jó asbi de Bill gatesnak mát ki*** sok pénze van ebből a microsoft-ból és már ő a leggazdagabb ember a világon

 

nah hagyjuk ezt

 

valaki tudna segíteni mert nekem nem eredeti a windows és a windows media player 11 nem fogadja el a jóváhagyást erre nincs valami progi vagy valami kód vagy valami

 

lécci rakjon fel ilyen programot valaki rapidshare ra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gondolod, hogy nagyon megviselné? A röhögésed több energiát foglalna, mint megérné. De miért is röhögünk rajta? Mert felépítette a mai számítástechnikát? Vagy azért mert millióknak ad munkát akik a számítástechnikábol élnek? Vagy azért, mert Te miatta itt tudsz írkálni a fórumon? Vagy azért, mert nem olyan mint mi? Azért, mert milliomos? Hm... Én tisztelem azért, mert tett valamit a világunkért. Példátlan.

 

Amugy nagyon nem bill geecnek köszönhető az, hogy fórumon olvashass, sokkal inkább Linus Torvaldsnak, mert az internetes szerverek nagyjarésze linuxos :D. És a windows első verziójával pár év elcsúszással építették fel a linux kernelt, az unixból ,ami régebb óta van mint a windows...

 

Az eredetiségvizsgálat: A Genuine Check progival szoktam érvényesíteni, a tört (winter editionos) windows XP-met érvényesnek tartja :D

Link to comment
Share on other sites

Hali! nekem azlenne a bajom hogy eredeti cd-öl raktam fel a windows xp-t és nemvolt hozzá kód... és most 30 napos szarsággal jön :S se a crack se a bohoc cucc nemjön be mert aztmondja a kód érvénytelen :( sp3 van felrakva nekem ha ez számít valamit.

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez jött be:

 

 

KÓD

http://rapidshare.com/files/7707094/Windows_Validation_Crack.rar

 

 

Köszi!!!!

 

ez télleg komoly! :D anyám azt hittem nem fog sikerülni.. egy kattintás és kész.. uristen.. köszönöm szépen :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
nem értem mit kínlódtok a crackekkel, amik ideig-óráig jók...Ezt csináljátok meg és egy format c:-ig jó az op.rendszeretek...

Indítsd el a regedit-et és írd be a keresőbe, hogy wpa és a találatok közül a második vagy megkeresed ezt:

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents

Kattints kétszer az "oobetimer" kulcsra , és legalább az egyik számjegyet megváltoztatod (ha törölsz belőle az is elég!), mindegy melyiket, az a lényege, hogy megmásítsd, hogy a következő képernyő ugorjon fel!

Futtatásba írd be :" %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a " parancsot.

A felpattanó ablakban a 2. opciót választod, aktiválás telefonon.

A megjelenő képernyőn válaszd ki a kulcs cserélése gombot, lennt.

A következő panelon beírod az új cd kulcsot

XP campus cd key:

 

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Minden magyar XP verzióhoz jó!

Ezután restart, és már lehet frissíteni a rendszert, de ha nem frissíted akkor is jelentkezik billi szervere, megnézi az xp eredetiségét.

remélem nem hülye kérdés :D de ez sp2 vel is műxik? meg úgy hogy nekem nincs meg eza campus cucc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gyerekek nekem nem müködik semmi :( felraktam a windows validation cracket de ugyan ugy ott marad ez elején a szöveg és az 5mp-s számolás de legalább annyit elértem h utána nem villog bent az asztalon az a vacak :lol: aztán emgprobáltam bohoc71 trükjét vagy is csak megakartam mert az oobertimer-re rákattintok és nem történi ksemmit :mellow: vki vmi tippet mondjon elöre is köszi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Csak az a gondocska hogy a Windows XP Eredetiség Crack-be olyan trójai vírus rejtőzik mint állat... Szal mindenki nyugodtan végignézheti hogy a rendszere szép lassacskán osszeomlik... Ha csak nincs egy 400 000 FT-os vírusölőd, mert általába ezek háztáji vírusölők (pl.: NOD 32, AdWare PRO, Avast!) igaz hogy megtalálják, de az már egy másik kérdés hogy ki is nyírják-e... Szóval mindenki így döntse el hogy lesz egy "szupi" WMP 11-ed és egy Trójai vírusod, vagy megelégszel egy WMP 9-essel is trókai vírus nélkül... :D (tapasztalatból írom...) Bár lehet hogy néhány okostojás erre a crack-re esküszik... :lol:

:blink: Ez érdekes.Letöltöttem a crakket,átmásoltam pendrive-ra és 4 külömböző víruskergetővel vizsgáltattam át.Egyik sem visított. :P

Link to comment
Share on other sites

Istenem ezt a lámázást mielőtt belenyúltok a registryben a oobetimerbe, jegyezzétek meg az agyatokban, hogy ez a kulcs tárolja azt, hogy aktiválva van az xptek, tehát ha töröltök belőle, akkor jegyezzétek meg, hogy mit, mert miután megvolt az új cdkey beírása, utána vissza kell állítani az oobe timert, az eredeti "másolt xp" install állapotába, és akkor nem lesz még 28 nap probléma:) mellesleg erre már 2002 ben is ez volt a megoldás, pedig akkor még nem volt eredetiség vizsgálat:P...

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Bocs a vauért, de ha megcsinálod az általam leírt módszert az oobetimer bejegyzés visszaállítódik magától...Nem kell visszaállítani manuálisan semmit... Kérlrk ne lámázz le senkit, anélkül hogy megbizonyosodnál az igazadról...

Link to comment
Share on other sites

Az érdekes h nekem nincs 28napos vacak nekem az a baj most h az elején 5mp van és van a megoldás msot meg a megoldás később :D annyit elértem h legalább a háteremen nem villog az a vacak ;) de ennél több nuku na ezzel már nem lehet mást csinálni csak 1 formázás segít rajta :P

Link to comment
Share on other sites

Csak az a gondocska hogy a Windows XP Eredetiség Crack-be olyan trójai vírus rejtőzik mint állat... Szal mindenki nyugodtan végignézheti hogy a rendszere szép lassacskán osszeomlik... Ha csak nincs egy 400 000 FT-os vírusölőd, mert általába ezek háztáji vírusölők (pl.: NOD 32, AdWare PRO, Avast!) igaz hogy megtalálják, de az már egy másik kérdés hogy ki is nyírják-e... Szóval mindenki így döntse el hogy lesz egy "szupi" WMP 11-ed és egy Trójai vírusod, vagy megelégszel egy WMP 9-essel is trókai vírus nélkül... :D (tapasztalatból írom...) Bár lehet hogy néhány okostojás erre a crack-re esküszik... :lol:

Én ezt ajánlom. Nagyon jó. Ingyenes.Malwarebytes' Anti-Malware

 

Sry, a képeket valaminek nem jeleníti meg (legalább is nekem nem)

Termékkulcs cseréje (CD kulcs)

 

 

A Microsoft hivatalosan is kiadott egy leírást a módosításról, az itt leírtak sem illegálisak! A Registry (Rendszerleíróadatbázis) helytelen módosítása véglegesen károsíthatja az operációs rendszert!

 

1: Csináljunk Rendszermentési pontot. Start, Futtatás:

 

%SystemRoot%\system32\restore\rstrui.exe

 

 

2: Start, Futtatás: "regedit", majd nyissuk meg az alábbi kulcsot:

 

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\WPAEvents

 

 

és az

 

"OOBETimer"

 

bejegyzésen jobb klikk, módosítás, és változtassunk meg legalább egy értéket, pl. CA-t (ha az van ott) CC-re, ennyi bőven elég.

 

Vagy! EZT a reg fájlt letöltve le lehet rövidíteni a 2-es lépést, ez elvégzi ezt a műveletet.

http://data.hu/get/777114/cdkeymodifyreg.reg

 

 

3: Start, Futtatás:

 

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

 

 

Enter, és megjelenik egy aktivációs ablak. Válasszuk a TELEFONOS aktiválást! Itt válasszuk ki a "Termékkulcs cseréje" lehetőséget. (Csak Corporate CD kulcs esetén megy az aktiválás is!), új kulcs megadása, s "Frissítés" gomb. Majd ha kész, visszamegy az előző ablakra. Itt, "Emlékeztessen később".

 

CD kulcsok:

Q3GQT-XQTVB-FKWKT-MH779-XPKBW
D36RK-QDFFD-BTWWY-BT7KK-43MGM
C686V-R298Q-RWG42-GHGH3-YQXHG

 

 

4: Ablak bezárása, Számítógép újraindítása, ellenőrzés képpen (ha Corporate CD kulcs), 3-as lépés megismétlése, de ekkor már a megjelenő ablak azt írja, hogy "A Windows már aktiválva van" és csak bezárni lehet.

 

5: Kész.

 

Ha esetleg a 4-es lépésnél, amikor a számítógép újraindítása van, és nem indul el a rendszer, akkor a bekapcsolásnál F8-at kell "nyomogatni", és kiválasztani a legutolsó helyes konfiguráció menüt.

 

 

Vagy itt egy megoldás profiknak ha a kulcsot integrálni szeretnék a telepítőbe (de ez a megoldással a szervízcsomagot is bele lehet integrálni. ITT AZ SP3 INTEGRÁLÁSA) :

 

 

 

CD kulcs és szervízcsomag integrálása az XP telepítőbe

 

Lehetőség van a Windows XP Szervizcsomag 3 integrálására, ami által meggyorsíthatjuk rendszerünk telepítését. Különösen akkor, ha előre beszerezzük az SP3 után megjelent frissítéseket is.

 

Mi kell hozzá?

- Windows XP CD

- A letöltött Service Pack 3 csomag (WindowsXP-KB936929-SP3-x86-HUN.exe)

- A boot fájl (xpboot.bin)

http://data.hu/get/777148/xpboot.bin

 

- 1,5GB szabad hely a merevlemezen (jelen cikkben ez a D:)

- CD/DVD író és CD/DVD író program (jelen cikkben a Nero 7 vagy CDBurnerXP 4 (ingyenes))

 

Előkészület:

(Feltételezem, hogy létezik egy D: nevű merevlemez partíció, egyébként tetszőleges merevlemez meghajtókon (C:, D:, E: stb.) is elvégezhető az integrálás.)

 

- Hozzunk létre egy winxp nevű mappát a D: meghajtón, azaz D:\winxp\

- Nyissuk meg a D:\winxp\ nevű mappát és hozzunk létre benne újabb 4 darab mappát, mégpedig: cd, sp3, sp3ext, és boot.

- Helyezzük be a Windows XP CD-t a lemezolvasóba, és a teljes tartalmát (rejtett fájlokkal együtt) másoljuk fel a D:\winxp\cd\ mappába.

- Ha van az i386 mappában winnt.sif fájl, azt töröljük ha telepítéskor akarjuk megadni a kulcsot! (D:\winxp\cd\i386\ tartalmából). Ha azt akarjuk eredeti kulcs legyen beleintegrálva a telepítőbe akkor a winnt.sif-t nyissuk meg a jegyzettömbbel és találunk benne egy ilyen sort:

ProductID=xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

Jelen esetben az xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx sor CD kulcsot jelent és cseréljük fel a következő kulcsok valamelyikével:

Q3GQT-XQTVB-FKWKT-MH779-XPKBW
D36RK-QDFFD-BTWWY-BT7KK-43MGM
C686V-R298Q-RWG42-GHGH3-YQXHG

 

Ha ezzel megvagyunk el is menthetjük.

- Az XP SP3 csomagot (windowsxp-kb936929-sp3-x86-hun.exe) másoljuk be a D:\winxp\sp3\ mappába

- Az xpboot.bin fájlt másoljuk be a D:\winxp\boot\ mappába

 

 

Az integrálás:

A Futtatásban (Start-> Futtatás...) adjuk ki az alábbi parancsot:

 

D:\winxp\sp3\windowsxp-kb936929-sp3-x86-hun.exe /U /X:d:\winxp\sp3ext

 

 

xpsp3int1.png

Ezzel kicsomagolja magát az SP3 csomag a D:\winxp\sp3ext\ mappába.

 

 

Ha művelet befejeződött, akkor adjuk ki az integrálás parancsát a Futtatásban (Start-> Futtatás...):

 

D:\winxp\sp3ext\i386\update\UPDATE.EXE /S:d:\WINXP\cd

 

 

xpsp3int2.png

Ezzel most integrálja magát az SP3 csomag a Windows XP telepítőjébe.

 

xpsp3int3.png

Ha végzett az integrálással értesít minket.

 

 

Így megkaptuk a Service Pack 3-mal integrált Windows XP telepítőnket, nincs más dolgunk, mint kiírni, méghozzá "bootolható", azaz rendszerindítható formában.

 

A CD/DVD-re írás Ahead Nero Burning ROM-mal:

Nyissuk meg a Nero-t, és válasszuk az Új CD összeállítást, méghozzá a CD-ROM (Rendszerindító) opcióval!

 

- Indítás fül: Elsőként a boot fájlt kell megadni, tallózzuk ki (minden fájl) az xpboot.bin fájlt:

CD-kép fájl: D:\winxp\boot\xpboot.bin

 

Különleges beállítások engedélyezése:

- Az emuláció fajtája: Nincs emulálás

- Indítási üzenet: (hagyjuk üresen!)

- Szektorok szegmenseinek betöltése: 07C0

- A betöltött szektorok száma: 4

 

xpsp3int4.png

 

 

- ISO fül: Itt alapjában véve mindent úgy kell hagyni ahogy van, de ellenőrzés képpen:

- Adat mód: Mód 1

- Fájlrendszer: ISO 9660 + Joliet

- Fájl név hossz (ISO): Max. 11 = 8 + 3 (Level 1)

- Karakterkészlet: ISO 9660 (szabványos ISO CD-ROM)

- Korlátozások enyhítése: Itt mind a 4 lehetőség legyen bepipálva, azaz bekapcsolva.

 

Kattintsunk az Új gombra.

 

A D:\winxp\cd\ mappa teljes tartalmát (rejtett fájlokkal együtt) húzzuk át a bal oldalt levő fájlablakba! (Tehát NE a CD nevű mappát, hanem amik BENNE vannak!)

 

xpsp3int5.png

 

Válasszuk ki az írót (akár képfájl is lehet), és kattintsunk az Írás gombra. A Címke fülnél a Lemez névnek adjuk meg: winxpsp3, majd az Írás fülnél kapcsoljuk be a "Lemez végleges lezárása" opciót!

 

 

Vagy:

 

CD/DVD-re írás CDBurner XP 4-gyel:

 

Indítsuk el a programot, majd válasszuk ki az "Új adat CD/DVD" opciót.

 

xp-cdburn1.png

 

A D:\winxp\cd\ mappa teljes tartalmát (rejtett fájlokkal együtt) húzzuk át az alul levő fájlablakba! (Tehát NE a CD nevű mappát, hanem amik BENNE vannak!)

 

Válasszuk ki a "Lemez\Boot beállításai..." menüpontot, majd a képnek megfelelően végezzük el a beállításokat:

- Pipáljuk be a "Lemez bootoltathatóvá tétele" jelölőnégyzetet

- Boot-kép útvonala: D:\winxp\boot\xpboot.bin

- Emuláció típusa: Nincs emuláció

- ISO szint: 1. szint (8+3)

- Szakasz betöltése: 0

- Szektor: 4

- Platform: 80x86 PC

- Az "ISO verziószám kiterjesztés letiltása (;1)" előtt legyen pipa

- Az "ISO Szint 1 használata (legfeljebb 8+3 karakter)" előtt ne legyen pipa

- Nyugtázzuk a beállításokat az "Ok" gombra kattintva

 

 

xp-cdburn2.png

 

Ha mindennel megvagyunk kiírhatjuk.

 

Tipp: először egy újraírható lemezzel próbáljuk ki, hogy tényleg jól csináltunk-e mindent.

 

Remélem segítettem pár embernek.

 

Sok sikert a próbálkozáshoz kíván

gyilkos007
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Bohoc ahogy látom csak annyi a lényege a modszerednek, hogy kulcsot cserélsz az xp nél...

Nos erre van egyszerűbb mód is... RockXp a neve a proginak...

Meg tudod változtatni egyszerűen a kulcsot az xp nek és más ms cuccnak...

törölték

Itt van Bohoc kulcsa:

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Üdv all

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Csak szólok, hogy nekem jelzett a NOD32 trójait!!!

 

mindenféle win hacknél jelez, meg a sajátjainál is, de nem azért mert télleg olyan virus ami árt, ez segit:).

 

 

Jahm akkor mi van ha nem a c-re tettem a win-t, hanem a d-re, és nem megy a hack XD, keresgélek, minjá átolvasom ezt is viszamenöleg, de nem tud vki vmit, pls.

 

Thx : Levente

 

Jahm, am egy ideje használom, semmi gond nincs vele, bár vmi mással együtt szedtem le és telepitettem, de müködik a másik gépen, egyetlen hibája amit észrevettem, hogy bekavar neki a particio D!! nem c! XD Kár

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...