Jump to content
PirateClub.hu

Windows eredetiségvizsgálat


HUman
 Share

Recommended Posts

Kösz fiúk, lányok. Nekemis az voolt a baj, hogy nem volt jogtiszta a windows, de mire végigolvastam ezt az 5 oldalt és kipróbáltam elég sok mindent a végén csak sikerült a RoskXp + egy tiszta kóddal a "hitelesítés". Kösz mindenkinek, hogy enyit sikerült róla írni!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

huuuuu srácok köszi 1000 hála már 2 xp telepitésen vagyok túl.

volt nekem xp crackkem de az vmiért nem volt jó leszedtem sokat de azok sem mentek(köztük a RockXp4-et is)

nem volt jó a cd kulcs akkor de ez segitett köszi még1x!

Link to comment
Share on other sites

sziasztok...feltettem egy tört xp-t, nem húztam ki a netet telepítés közben, aztán mikor fel lett téve kiirta: ön valószínüleg szofverhamisitás áldozata lett...( azér jó tudni:P)

az lenne a kérdésem hogy ezek a crackek ilyenkor is beválnak-e?

csak mer már lecrackeltem, és semmi változás, még mindig ott van a valódi előny embléma a jobb sarokba.picit idegesít :(

Link to comment
Share on other sites

Nyugodtan lehet frissíteni az xp-t, csak állítsátok be, hogy ne azonnal települjön! (töltse le és te választod ki mit akarsz feltenni)

 

Ha ilyen gondja van valakinek, akkor ne telepítse fel az

 

"Eredeti Windows – Valódi Előny értesítőeszköz (KB905474)"

 

Nekem ezt ma adta be, de nem tettem fel.

Link to comment
Share on other sites

Helyi kezelésnek ez sem rossz!! Használtam ideiglenesen, mert elég biztos!!

A system32-ben:

WgaLogon.dll és WgaTray.exe átnevezve "old" kiterjesztésre.

Újraindítod és eltűnt a jelzés. Meg a hátteret is visszaállíthatod!

De nem próbáltam így frissíteni!!

Akinek a többi nem jön be, próbálja meg nyugodtan!!!

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Ma nekem is kijött a szoftverhamisításos üzenet és el is kezdtem csinálni a Bohóc által leírtakat, megkerestem az említett mappát, na most itt a problémám hogy én nem látok itt semmiféle oobetimert. Rákattanok erre a WPAEventsre de itt nincs semmi csak egy Alapértelmezett nevű cucc. Ilyenkor mi a teendő? Nem nagyon csináltam még hasonlót úgyhogy lehet hogy én vagyok a láma a dologhoz

 

EDIT: Ez érdekes, ma már itt van az oobetimer, pedig nem nyúltam semmihez azóta hogy tegnap próbáltam, most viszont hiába írok át bármit, nem történik semmi :S

Link to comment
Share on other sites

sziasztok...feltettem egy tört xp-t, nem húztam ki a netet telepítés közben, aztán mikor fel lett téve kiirta: ön valószínüleg szofverhamisitás áldozata lett...( azér jó tudni:P)

az lenne a kérdésem hogy ezek a crackek ilyenkor is beválnak-e?

csak mer már lecrackeltem, és semmi változás, még mindig ott van a valódi előny embléma a jobb sarokba.picit idegesít :(

 

Renszer-visszaállítás:

 

18ygaqevik1uh7omhdau.jpg

---}

jkww8uptlxsqbcw9dhcp.jpg

---}

2o6johwsms1jqlaw8679.jpg

 

De fent említett módszert kipróbálhatod

(Termékkulcs cseréje [CD kulcs])

, de el

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok, nekem is ez a problémám. Bohóc által leírt lépéseket megcsinálom, de az a kód amit adott/tál nekem nem jó. Azt írja ki,h csak számokat tartalmazhat. Tudtok adni egy másikat vagy javaslatot, hogy hol keressek?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Meg tudod változtatni egyszerűen a kulcsot az xp nek és más ms cuccnak..."

 

thx.! tényleg működött ez a fain kis RockXP!

 

reggel benyomtam a gépet, egyszer csak bevillan a szovterhamisításos háttér, meg, hogy a jelszó nem használható itt Mo.-n kicsit ideges lettem, mert az 1 fájlos registry átírásos módszer tökéletesen bevált előtte, és még telepítettem is ezt az eredetiségvizsgáló hulladékot :D csak most kiszűrte a jelszót, de így minden faszentos!

 

köszi mégegyszer! Bohócnak külön a jelszóért :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok

 

nekem valahogy nem akar múködni, a crack-et letöltöttem rákattintottam, újraindítottam, és még midnig itt van a sarokban az eredetiségre figyelmeztető cucc :( help pls :(

 

köszi sikerült :) forevör hála :D

 

 

 

Helyi kezelésnek ez sem rossz!! Használtam ideiglenesen, mert elég biztos!!

A system32-ben:

WgaLogon.dll és WgaTray.exe átnevezve "old" kiterjesztésre.

Újraindítod és eltűnt a jelzés. Meg a hátteret is visszaállíthatod!

De nem próbáltam így frissíteni!!

Akinek a többi nem jön be, próbálja meg nyugodtan!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Sziasztok!

Bohoc ahogy látom csak annyi a lényege a modszerednek, hogy kulcsot cserélsz az xp nél...

Nos erre van egyszerűbb mód is... RockXp a neve a proginak...

Meg tudod változtatni egyszerűen a kulcsot az xp nek és más ms cuccnak...

http://korben.afidium.com/RockXP4.exe

Itt van Bohoc kulcsa:

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Üdv all

 

Millió köszönet Mega91+Bohóc!!Nekem így vált be!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Sziasztok!

Bohoc ahogy látom csak annyi a lényege a modszerednek, hogy kulcsot cserélsz az xp nél...

Nos erre van egyszerűbb mód is... RockXp a neve a proginak...

Meg tudod változtatni egyszerűen a kulcsot az xp nek és más ms cuccnak...

http://korben.afidium.com/RockXP4.exe

Itt van Bohoc kulcsa:

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Üdv all

 

 

Hálás köszi neked! ;):lol::D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Hali!

Van egy olyan bajom amivel a kereső szerint nem foglalkoztatok még itt, úgyhogy leírom hátha tudtok segíteni.

Van egy Windows server 2003 R2 Standard amit 2000-röl upgradeltem és elfelejtettem aktiválni... így az utolsó napon aktiváltam a Windows_Server_2003_R2_Enterprise_Activation_Crack__NO_FAKE_ nevű progival, ki is írta hogy alredy activated de másnap mikor lejárt a 30 nap kitilt a rendszer pedig még mindíg azt írja hogy activated. próbáltam WGA kill-el is kiiktatn iaz aktivációt de a látszólagos működés ellenére semmit nem ért.

 

Valakinek valami ötlet?

 

köszi: B

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Használjátok ezt:
http://www.mediafire.com/download.php?8ob0eszzqen

Ha ezt lefuttatjátok, akkor a Windows XP eredetinek fog tűnni a Microsoft-nak, le tudtok tölteni mindent a honlapjáról és még mennek is a szoftverek. Kipróbáltam és most is fent van nekem az IE7 és a WMP11, pedig nem eredeti Windows-t használok.

 

Saját up, a letöltéshez jelszó:

pirateclub

 

 

Lehet, hogy működne, de Trojan vírus van benne!! így nem hagyta a gépem kicsomagolni. Esetleg tudsz más helyet ahonnan le lehetne tölteni??

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
hi, nem tudna valami mondani egy eredet cd kulcsot? A Windows media player 11 béta magyar változatához kéne :( ilyen windowsal nem megy :( adjatok linket hol van ilyen eredeti cd kulcs! pls! :huh::o vagy írjatok eggyet! :mellow: lécci :unsure:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy próbát megér?

A startmenüben keresd meg a[ Futtatás...] menüt másold bele ezt.

[ %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a ] és üss egy entert utána újraindítás! Felmehetsz érvényesíteni is !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Használjátok ezt:
http://www.mediafire.com/download.php?8ob0eszzqen

Ha ezt lefuttatjátok, akkor a Windows XP eredetinek fog tűnni a Microsoft-nak, le tudtok tölteni mindent a honlapjáról és még mennek is a szoftverek. Kipróbáltam és most is fent van nekem az IE7 és a WMP11, pedig nem eredeti Windows-t használok.

 

Saját up, a letöltéshez jelszó:

pirateclub

 

Bocs hogy zavarok de nekem azt írja ki amikor töltöm megszakítva mit tegyek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...