Jump to content
PirateClub.hu

Windows eredetiségvizsgálat


HUman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zsiradék! Ez nekem is bevált.

Nálam az volt a szitu, hogy két gép van router mögött: az enyém (amin full tört XP van) átment az eredetiség vizsgálaton, a másik gép (amin elvileg eredeti XP van) pedig nem. :lol:

De most már az is "tiszta". ;)

Köszönet!

 

 

 

 

köszi ez ugy néz ki valoban müxik :D

 

Link to comment
Share on other sites

Indítsd el a regedit-et és írd be a keresőbe, hogy wpa és a találatok közül a második vagy megkeresed ezt:

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents

Kattints kétszer az "oobetimer" kulcsra , és legalább az egyik számjegyet megváltoztatod (ha törölsz belőle az is elég!), mindegy melyiket, az a lényege, hogy megmásítsd, hogy a következő képernyő ugorjon fel!

Futtatásba írd be :" %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a " parancsot.

A felpattanó ablakban a 2. opciót választod, aktiválás telefonon.

A megjelenő képernyőn válaszd ki a kulcs cserélése gombot, lennt.

A következő panelon beírod az új cd kulcsot

XP campus cd key:

 

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Minden magyar XP verzióhoz jó!

Ezután restart, és már lehet frissíteni a rendszert, de ha nem frissíted akkor is jelentkezik billi szervere, megnézi az xp eredetiségét.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elnézést! Itt a link:

http://www.mediafire.com/download.php?8ob0eszzqen

Ha nem működik a link, nézd meg az aláírásomat, mert ott mindig jó, csak néha elfelejtem frissíteni a hsz-eimet. :D

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, ez már jó volt.

Azonban még nem tudom használni, mert feltettem az XP Home-t ami azzal végződik, hogy aktiváljam és regisztráljam. Ebből sehogyan sem tudok kilépni. Próbálkoztam az aktiválással, el is fogadta, meg is köszönte és nyomtam egy OK-t, de továbbra sem tudok kilépni ebből az állapotból /csak a kikapcsolást engedélyezi/ és megint aktiválni akarja. Csökkentett módban is ugyanez a helyzet. Mi van ilyenkor, mi a trükk, hogy ki tudjak lépni ebből az áldatlan állapotból és valamelyik törőt alkalmazni tudjam?

Természetesen ezt a hozzászólást nem erről az op. rendszer alól írom.

Üdv: papi

Link to comment
Share on other sites

Az eggyik legyszerűbb

 

1, indítod a dos-os telepítőt

2, Miután befejezte újraindítasz

3, És élvezed a 'legális' Winfost :D

 

http://tilosa.tinyurl.net/y9hjaw

 

rar jelszó:

teamDWLZ

 

saját up

 

 

Szia!

Már többször letöltöttem, de minden alkalommal azt írja: CRC hibás, vagy nincs meg a vége, vagy a jelszó hibás.

Az idézett kód a hibás, vagy én csinálok valamit rosszul?

Ez úgy működne, hogy kiírni flopyra, bootolás után erről elindítani a gépet, majd amikor megáll kivenni a lemezt és újra boot, de akkor már a "legális Winfos" indulna? Az előző hozzászólásomban leírtam a problémámat, arra keresek megoldást.

 

Üdv: papi

Link to comment
Share on other sites

papi

 

törölve

 

nincs jelszó

 

tartalom:

Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.18.5 /amit letöltöttél annak az újabb verzója

Windows_Validation_Crack / patch , nálam ez is működött

 

Persze nálam ez a Pro alatt volt + még a windows frissítése is befojásolja a WGA verziószámát

amit bohoc71 leírt azt a sima ( nem sp1 vagy sp2 -es windowsnál ) xp-nél kell mivel azzal "ütöd" ki belőle az aktiválási kérést szerintem először azt csináld meg ,és csak utánna jöjjön a wga mivel az későbbi Microsoft "találmány" azzal csak a neten lévő Xp-k eredetiség ellenörzik.

 

íGY:

 

Futtatás>

regedit

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents

Kattints kétszer az "oobetimer" kulcsra töröld belőle min 1 számot ( én négyet szoktam)

Futtatásba írd be hogy :" %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a "

A felpattanó ablakban a 2. opciót választod, aktiválás telefonon.

A megjelenő képernyőn válaszd ki a kulcs cserélése gombot, lennt.

A következő panelon beírod az új cd kulcsot

 

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB vagy

VWV7H-TF8FC-BDGGD-GDPCK-T3Y9W ( KÖSZI bohoc71 hogy leírtad :) )

 

Utánna ha jó Windows Update Webhely > frissítéseket felteszed ( közötte a WGA-t is ) utánna használod az álltalam linkelt crack-ek valamelyikét

( a Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.18.5 használata nem változott )

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Én is ezek közül töltöttem fel az egyiket, csak magyarítottam. :D Először tényleg valahogy az aktiválást kell elintézned. Utána Windows Update-ről minden frissítés és futtasd le az általam/Frosty89 által feltöltött Validation Patch-et (ugyanaz).

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nagyon köszönöm válaszotokat, de a legfontosabb dolgot még nem tudtam megoldani: a Windowsba belépést. Az a gyanús a dologban, hogy látszólag megtörtént az aktivizálás, de nem aktiválódott a Win. Azóta ismét el akartam játszani ezt a procedurát, de interneten azóta nem tud a gép kapcsolatba lépni velük, a telefonos kapcsolatot erőlteti. Lehet, hogy a saját tűzfalán keresztül nem érkezett meg valami feloldó jel?

Arra gondoltam, hogy kívülröl valahogy be lehetne avatkozni legalább annyira, hogy elinduljon -mégha visszapofázik is- és a többit talán már könnyebben lehetne folytatni a segítségetek alapján. A regeditbe is csak a Windows futása alatt tudok belépni. Szóval ebben kéne még egy kis /vagy nagy/ lökés.

Egyébként nem létkérdés ha nem fog menni, csak ezt a Home-t is ki akartam próbálni.

Még várok egy pár napot, hátha valaki már túljutott ezen a problémán, ha nem: format c:

Kösz és üdv: papi

Link to comment
Share on other sites

Nem valószínű, mivel azt a frissítést, amiben a Windows Genuine Advantage (WGA) Validation van valószínűleg még nem töltötted le. Keresek neked Windows aktiválót... :D

 

Szerk.: Megvan:

http://tilosahref.com/x/3l61

Nem teszteltem, mivel nincs aktiválandó Windows-om, remélem működik. Csökkentett módban kell telepíteni.

Ha esetleg nem működne, nézz szét ebben:

http://tilosahref.com/x/3l65

A letöltéshez jelszó mindkettőnél:

pirateclub

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Vszinüleg nem voltam korábban elég világos, ezért most megpróbálom aprólékosan levezetni a problémám:

Lényeg az, hogy nem tudok a widows telepítésből kilépni, ezért alóla semilyen programot nem tudok telepíteni és felhasználni.

Ide úgy jutottam, hogy a telepítés során általam beírt serialt elfogadta, a végén azzal fejeződött be, hogy aktiváljam. Volt egy gomb amelyre az volt írva, hogy "emlékeztessen később" én ezt nyomtam meg, arra gondoltam, hogy elindul a windows és én alatta bármit csinálhatok, telepíthetek, futtathatok stb. és időnként majd felhívja a figyelmem az aktiválásra. Nem így történt, hanem kilépett.

Újra bootoltam, a win betöltődése végén ugyanaz a képernyő fogadott, altiváljam. No akkor azt választottam, hogy az interneten kívánom ezt megejteni /telefonon is lehetett volna, de nem írt telszámot/ és írjam be a sorozatszámot. Beírtam azt amit a telepítés során megadtam, erre azt válaszolta, hogy ez a szám már elérte a max felhasználót adjak meg másikat. Megadtam egy másikat, amelyet azzal fogadott el, hogy megköszönte az aktiválást és volt egy OK gomb amit meg lehetett nyomni. Megnyomtam abban a hitben, hogy előjön a szokásos win nyitó képernyő, de nem így történt, hanem visszakaptam az aktiválási menüt. Még megpróbáltam párszor megint az aktiválást, de azóta mindíg azt írja, hogy a "kapcsolat nem sikerült" és ebből az állapotból csak a fent említett /emlékeztessen később/ és a START gomb helyén levő "kilépés a windowsból" gomb-al lehetett továbbmenni, gyakorlatilag mindkettő a kilépést jelentette. Csökkentett módban dettó ugyanez a helyzet, onnan sem tudok tovább menni, csak kilépni.

Tehát a ti próbálkozástok csak akkor lesz aktuális, ha befejeződik a win telepítés és feláll az op. rendszer.

Itt tartok most.

Bocs, hogy kicsit hosszú lettem, de úgy éreztem, hogy nem volt érthető a problémám.

Most erre mit tudtok lépni?

Üdv: papi

Link to comment
Share on other sites

Azt hittem, hogy elég világos voltam. :D A Windows telepítése kész, csak aktiválni kell. Elvileg elindul CSÖKKENTETT MÓDban és ott kell telepíteni az aktiváló törést. Mielőtt bootolna a Windows nyomogasd az F8 gombot és válaszd a csökkentett módot. Ha viszont nem tudsz csökkentett módba se belépni, akkor bocs. :) Ajánlom a Windows XP Professional SP2 Corporate verziót, azt (ha jól tudom) nem kell aktiválni, csak "eredetiségtörés"-ezni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

hello sziasztok!

 

Én elöb a Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.18.5 telepitetem és majd csak utánna probáltam a cracket de ezt meg nem engedi , hogy telepitsem . Még mindig rajtavan Windows nyavajája . A frisitéseket meg néztem és ez Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.18.5 nem lehet törölni .

 

Légyszi segitsetek. Elöreis köszi.

kemikál

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nem értem mit kínlódtok a crackekkel, amik ideig-óráig jók...Ezt csináljátok meg és egy format c:-ig jó az op.rendszeretek...

Indítsd el a regedit-et és írd be a keresőbe, hogy wpa és a találatok közül a második vagy megkeresed ezt:

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents

Kattints kétszer az "oobetimer" kulcsra , és legalább az egyik számjegyet megváltoztatod (ha törölsz belőle az is elég!), mindegy melyiket, az a lényege, hogy megmásítsd, hogy a következő képernyő ugorjon fel!

Futtatásba írd be :" %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a " parancsot.

A felpattanó ablakban a 2. opciót választod, aktiválás telefonon.

A megjelenő képernyőn válaszd ki a kulcs cserélése gombot, lennt.

A következő panelon beírod az új cd kulcsot

XP campus cd key:

 

D36MY-28TT4-XP48D-8VD63-RBVKB

 

Minden magyar XP verzióhoz jó!

Ezután restart, és már lehet frissíteni a rendszert, de ha nem frissíted akkor is jelentkezik billi szervere, megnézi az xp eredetiségét.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Csak az a gondocska hogy a Windows XP Eredetiség Crack-be olyan trójai vírus rejtőzik mint állat... Szal mindenki nyugodtan végignézheti hogy a rendszere szép lassacskán osszeomlik... Ha csak nincs egy 400 000 FT-os vírusölőd, mert általába ezek háztáji vírusölők (pl.: NOD 32, AdWare PRO, Avast!) igaz hogy megtalálják, de az már egy másik kérdés hogy ki is nyírják-e... Szóval mindenki így döntse el hogy lesz egy "szupi" WMP 11-ed és egy Trójai vírusod, vagy megelégszel egy WMP 9-essel is trókai vírus nélkül... :D (tapasztalatból írom...) Bár lehet hogy néhány okostojás erre a crack-re esküszik... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Segítsetek feltelepítettem az Xp-t utána frissítettem sp2-vel meg mindennel a Windows Updatén, majd kipróbáltam az összes előttem leírt töréseket, de nekem egyik sem működik. Még 20 napom van kérlek segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...