Jump to content
PirateClub.hu

iWiW vs. myVIP


TL8ez
 Share

Iwiw vs. MyVip  

427 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Iwiw vagy MyVip

    • Iwiw
      230
    • MyVip
      197


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

egyértelmű hogy az IWIW!!!! :D há azzé mer először oda regisztráltam,és utána a myvip 1 szarnak tünt...

másodszor:az iwiwen nincs korlátlan meghívó,igy biztosítva van hogy csak ismerösök legyenek fenn... vagy valami hasonlo... a lényeg hogy IWIW,ja és mostmár videót is lehet felrakni... :P

Link to comment
Share on other sites

IWIW a myvip egyedül a densingben veri az iwiw sokal átláthatób felhasználóbarátabb persze az is számít, hogy iwiw vagy myvip profilod volt hamarab mert az én ismerőseim közül akinek iwiw-je volt hamarabb az arra szavaz akinek myvip-je az a myvip re

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

iwiw :) következő okok miatt:

 

- többen vannak rajta (2,5 millióan ha jól tudom)

- nem kicsinyíti le a képeket amiket feltöltesz (myvipel ellentétben)

- ingyenes apróhirdetést lehet feladni

- van fórum

- ha küldesz egy üzenetet meg tudod nézni h elolvasta-e és/vagy törölte-e az akinek küldted a levelet

- van térkép

- van üzenőfal

- ismerőseöm közös ismerősei funkció jól szokott jönni :)

- nincs annyi körlevél (ez annak köszönhető h nincs továbbküldés gomb bejövő leveleknél :) )

- ha x percig nem használod iwiwet akkor utómatikusan kidob (ez biztonsági okokból jó funkció)

- ha levelezésnél vkit kizársz akkor tényleg nem kapod meg a levelet amit küldött a kizárt fél és nem úgy van mint myvipnél hogy beteszi a spam mappába és ugyanúgy kiírja h jött egy levelem... elvégre azért tiltunk ki vkit mert nem vagyunk rá kiváncsiak, nemde? :)

 

és néhány funkció amit a myvip lemásolt iwiwről (ezt elég sunyi és szemét dolognak tartam h lemásolták):

 

- ismerősök szűrése

- kit ismerhetek funkció

- ismerőtök csoportosítása

 

asszem mást nem másoltak le (még) :lol:

 

persze iwiwnek is vannak hátrányai:

 

- kötelező témát adni egy levélnek

- 2000 kb-nyi képet lehet maximum feltölteni (mondjuk 5 mega az már elég lenne, legalábbis számomra :) )

- 200 leveled lehet maximum és egy levél hossza maximum 4000 karakter lehet (hát a 200 levéllel nincs gondom, ha vmi tetszik de már nincs helyed akkor azt kimented valahova de h 4000 a max karakter... :huh: ha kihasználod mind a 4000 karaktert akkor se lesz nagy a levél mérete 50 kb körübelül szal ezt viszont tényleg nem értem miért le lekorlátozva :huh: )

- legrövidebb út funkciónál max 2 távolságnyi ismerősig tud keresni. tehát önmagaddal és a "keresett féllel" együtt 4 találatot tud megjeleníteni

 

most lehet h csodálkoztok azért mert nem soroltam fel azt h lassú az iwiw... nos... amióta elköltözött az iwiw sokkal gyorsabb mint elötte :) sőt... lassan már a myvipnél is gyorsabb lesz :D

 

 

persze myvipnek is vannak előnyei de azért nem annyi mint az iwiwnek :) de azért felsorolok párat:

 

- klubok (összesen annyi a szemétség ebben hogy fizetős :angry: )

- korlátlan képfeltöltés (ez csak azért valósulhatott meg mert lekicsinyítik a képeket ezáltal 50-70 kb lesz a méretük és egy felhasználó feltesz 40-50 képet az 2-3 mega lesz ugyanúgy mint iwiwen... szal értitek :D )

- lehet mappákba rendezni a képeket

- korlátlan postafiók korlátlan karakterszámmal

 

és hát a hátrányok:

 

- lekicsinyíti a képeket és emblémával látja el őket a myvip

- fizetősek a klubok (mint azt már feljebb említettem)

- ha több óráig otthagyod myvipet akkor sem dob ki, nemcsoda h az a vki állandóan feltöri a myvipeket :lol:

- akkor is kijelzi hogy jött levled ha az spam vagy körlevél és amikor rákattintasz a "levelezés" gombra akkor meg megdöbbenve látod h egy értelmes leveled se jött... elég idegesítő tud lenni

- szintén idegesítő az is hogy amikor válaszolsz egy levélre akkor odaírja h "Vá:"... ezzel alapjában véve semmi baj, de amikor mág huszadszor válaszolsz egy levelezésra és 20x ki van írva h Vá: az már télleg idegesítő...

- elég lassan reagál... ezalatt pl olyanokat értek hogy amikor megváltoztattam az e-mail címem akkor legalább 1-2 órág nem tudtam belépni se a régi se az új email címemmel... meg amikor átírtam e becenevem akkor vmelyik belépésnél a régi becenevem írta ki vmelyik belépésnél pedig az újat és csak úgy 20 belépés után tudta felfogni h melyik az új név... :huh:

- legrövidebb út funkciónál csak 5 variációt ír ki

 

azt hiszem ennyi :D ha vmi eszembe jut még akkor azt leírom :) amúgy myvipet nem valószínű hogy többen fogják használni mint iwiwet :P ha megnézitek myvipen összesen 94 millió kapcsolat van iwiwen meg csak Budapesten van 88 millió, és van még jó pár település a térképen :D remélem sikerült megszerettetnem a myvipesekel az iwiw-et :)

 

 

Szerk: 2 myvip és 1 iwiw hátrány hozzáírva

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Az IwIw az idősebb, míg a MyVip a fiatalabb korosztály részére lett kitalálva. Épp ezért van pl. az is, hogy IwIw-en ha vannak, akkor is csak nagyon kis változások vehetők észre. Oda nem azért járnak az emberek, hogy végigpásztázzák az oldalt, hogy most mi nem tetszik, hanem az egymással való beszélgetés miatt ;) Nálam az IwIw a jobb ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...