Jump to content
PirateClub.hu

Kedvenc sorozatod??


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Mi a kedvenc sorozatod?? :twisted:

 

Szellemek nyomában mostmár vadászok, megmentő médiumok,

Egy rém rendes család, Star trek, Sok sikert Charlie, Varázslók a Waverly helyről, Phineas and Ferb,

Bátor a félénk kutya, Scooby doo, ICarly, Anúbisz háza, h2o egy vízcsepp elég,

Disney és nickelodeon csatorna műsorait szeretem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Főleg anime-k. Bleach (csak sajna nem megy tovább) na meg az animek ősatyja Dragon ball! (kicsit retro, kicsit nosztalgikus.. de akkor is!!) Amúgy nicns valakinek cserébe, eladásra szánt Dragon ballos kártyája? Ha ne adj mégis akkor legyen szíves írjon emailt :$ (anrab89@gmail.com)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Breaking Bad. Kevés sorozatot nézek, így elég magas elvárásokkal szentelem rájuk időmet, de a BB az eddigi, érdeklődésemet legkönnyebben fenntartó produktum, amit eddig láttam. Okos sztori, remek karakterek - megjegyzendő, azokat szintén jól alakító színészek - és ellaposodásra minimálisan hajlamos cselekmények. Az egyetlen nagy hátránya, hogy idén véget ér.

Link to comment
Share on other sites

Tényleg kár, hogy vége lesz. Aki most kezdené el nézni, annak ajánlom, hogy szeresse meg Jesse-t és a "bitch" kifejezést :D

Számomra elég furcsa volt, hogy hogyan változott a véleményem a karakterekről (meg hogy pl teljesen kihagyták a karácsonyt az egész sorozatból)

Ha nem esne le annak, aki nézi, az első pár évad összesen egy év eseményeit foglalja magába :) Nekem ez a mostani utolsó résznél esett le :D Vannak benne érdekes fordulatok. Ez az utolsó évad viszont nagyon pörgős volt, az egyik legjobb évad. Volt az a rész, mikor a sivatagban voltak egész végig, ahhoz képest ennek az évadnak néhány része egy teljes filmnek tűnt :D

Link to comment
Share on other sites

Örök kedvenc a Dexter, abból is az első 2 évad ami igazán ütött, angolul. Priceless. Mellette figyel a Rém rendes család, Dr. Who (bár a mostani doki igencsak irritál).

Ami még úgy nagyjából lekötött egy darabig az a Gyilkos Elmék, Mentalista, Dr. Csont.

Jah, meg animált sorozatok közül One Piece, Slayers, Hellsing, Black Butler.

Link to comment
Share on other sites

The walking Dead, Licitvadászok Raktár-háborúk és egyéb változatai, régiek közül: Monk, Rém rendes család, Csengetett Mylord?, Mr Bean, Star Trek szériák, Szellemek nyomában, Phineas és Ferb, H2o egy vízcsepp elég, sok sikert Charlie, Varázslók a Waverly helyről.

 

Mosanában Inkább anime sorozatok kedvelek. Tv-ben már semmi értelmes nézhető.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Most amiket a legjobban szeretek, (megpróbálom sorrendbe állítani) :D

 

1. LOST (örök favorit marad, legelső sorozatélményem)

2. Breaking Bad (fordulatos sztori, jó karakterek, kell ennél több? :D)

3. Dexter (ez felküzdötte magát nálam a dobogó 3. fokára, még csak a 2. évadot fejeztem be de nagyon bejön :D)

4. Game of Thrones (izgalmas és tele van WTF momentumokkal, legszívesebben az első három közé tenném, de inkább 4. :D)

5. Walking Dead (könnyed kis sorozat a zombikkal, ha tavaly csináltam volna a listát a félévadzáró után akkor kb. 2. vagy 3. lett volna. De a 3. évad második felét nagyon elrontották szerintem, így eléggé lecsúszott a szememben.)

6. American Horror Story (hihetetlenül pörög a cselekmény, egyik pillanatban még itt vannak a szereplők a másik pillanatban meg ott. Meg eléggé elvont)

7. Arrow (Igaz csak az első 5 részt láttam, de tetszettek. Habár most szüneteltetem majd nyáron folytatom, most a Dexter és az American Horror Story kiszorította, de nem rossz)

 

Amik remélem jók lesznek/el akarok kezdeni majd valamikor :

 

?. A bura alatt (Under the Dome) - Ez talán ennek a hónapnak a végén startol? Nem emlékszem pontosan. Nagyon remélem, hogy jó sorozat kerekedik belőle.

?. Drót (The Wire) - nagyon sok jót hallottam róla de mégis a Dextert kezdtem el nézni. Majd ha kivégzem akkor talán ezt kezdem el.

 

Más most nem jut eszembe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Látom elég régen írtak ide!

 

Grimm, Vámpírnaplók, The Originals, The Walking Dead, Az Álmosvölgy Legendája, Elveszett lány, Haven, A rejtély, Gyilkos elmék, Gyilkos sorok, Sliders, BBC sorozatok, ...

 

Eléggé mindenevő vagyok, kivéve a brazil sorozatok - természetesen azol mennek főleg a tv-n (mindig tv - ingyenes)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...