Jump to content
PirateClub.hu

Nagy mell, vagy kicsi?


gabee19
 Share

Recommended Posts

egyetértek az előttem hozzászólóval!

Bár inkább legyen feszes, mint bazi nagy és lógós...

És ne előre legyen nagy :lol: ezt nemtom lehete érteni :lol: ! szal legyen inkább tenyérbemászó széles mint előre álló :rolleyes: !

off:

milyen az áhitatos mell?

-amelyikről leveszik a melltartót és térdre hull....

 

 

és nem a méret a lényeg... kivéve ha kicsi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hiszitek vagy sem, én először a lányok arcát nézem meg. Sokszor volt olyan, hogy bár kicsi volt a melle, de "babaarcú" volt, ezért sokkal jobban tetszett, mint egy nagy mellű de rusnya csaj.

 

Ha szoktátok nézni a VIP-Több, mint testőrt, akkor pl. az én véleményem szerint Nicki, Natalie Raitano (a robbantgatós) sokkal jobb csaj, mint Pamela Anderson.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hiszitek vagy sem, én először a lányok arcát nézem meg. Sokszor volt olyan, hogy bár kicsi volt a melle, de "babaarcú" volt, ezért sokkal jobban tetszett..."

Hiszem komám,HISZEM!!! Én is így szerettem bele a mostani barátnőmbe..egyszerűen..megfogott az angyali mosolyával :blush::wub: A mellei tökéletesek..(nem nagyok..nem is kicsik..) olyanokamilyennek lenniük kell !! B)

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Nekem is teljesen mindegy,én az összes méretet imádom ami a választott lányhoz tartozik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igen a mell mérete lényeges,ebben egyetéertek mindenkivel.

Szerintem viszont ami még fontosabb hogy az a méret és a hozzá tartozó nö passzoljon egymáshoz!!!

És az is lényeges hogy lehetöleg mind a két mell legyen egyforma.

(mert nagyon kiábránditó tud lenni ha az egyik mell szép a másik meg számokkal nagyobb vagy kisebb vagy formátlan)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Nekem 8 milyen egy nő melle, csak természetes legyen, s ne szilikonnal telt! ;)

 

 

(nyugdíjas @ 2008. Jan 27. 21:27) *

Teljesen mindegy kicsi,vagy nagy,csak formás és érjen az orromhoz.

 

 

 

Na ez a kettő vélemény ami az enyém is tükrözi!

(de leírom a kivételt amit nem szeretek... egszer talákoztam ilyennel... nem jó - A lapossan lógós mell.... az az egy amit nem szeretek (mielött azt hiszitek,h a korom miatt , nem az a lány 19 éves volt... szegénykém ;) De ö tervezte a szilikont :))

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...