Jump to content
PirateClub.hu
gabee19

Nagy mell, vagy kicsi?

Recommended Posts

Flegeton & fs-zsoci véleményét osztom, de még a szilikontól is elzárkózom, szerencsére az asszony nem szorul rá, elég begyes úgymondd :D

Szerintem is a közepes méretű kerek és formás a jó és fő a természetesség!!

Nem volt szerencsém szlikonhoz, kiprobálnám de szerintem nem tetszene.

Ha meg tovább gondolom a nő 60 évesen is csak 60 éves és minden lőg rajta a szilikon meg húzza is, fú de beteges gondolat.

Bár mondjuk a lényeg, h formás legyen és jó álaga, a méret innentől lehet már "mell"ékes :D

Tényleg nem számít a méret, csak ne lógjon, és formás legyen!Nekem van szerencsém ilyenhez, de neked pjotr666 nem ajánlom :D

A szilikon nem jó!Túm mű!Bár valakinek ez jön be.Ettől függetlenül nem megvetendő a dolog :)

post-29048-1151930392.jpg

Egy nőnek legyen nagy melle, de ne szilikonos legyen...

Nekem még a szilikon is belefér, én már gyúrtam és mit mondjak nem rossz, nem szabad ennyire elidegenedni tőle

Szerintem ezt a gondot hadjuk a nökre úgyis öket eszi meg az ideg a tükör elött a mellüket nyomogatva. A lányok melle mind egyedi és különleges. A lányeg hogy ne 2 zsírosan lógó tömlö legyen hanem formás és sexy asszem emben minden benne is van. :)

közepes, no szilikon, bár ez is érdekes hogy ki mit tart közepesnek :D ja és legyen tartása mert ha lóg az nem túl szép

sziasztok! na, fiúkák, háááát igen nagy gond egy nőnek, hogy a kiszemelt pasinak tetszenek-e a melleink. mert ugye az egyiknek ez jön be, a másiknak az jön be! ez ugyanaz a jelenség mint nektek az, hogy mi van a gatyátokban és az milyen. de ha két ember szereti egymást, akkor ezek a dolgok eltörpülnek a szerelem mellett, hisz mindent szépnek, és jónak látunk, és tapasztalunk. nekem, hál istennek nem voltak problémáim a melleimmel, mindenki dícsérte, és le volt nyűgőzve. pedig szilikon sincs benne, és esztétikus, és eléggé figyelemfelkeltőek. idáig nemcsak a pasik, de és én is elégedett voltam. szipi :D:P:lol::rolleyes:

Ejha! :D:D:D

Én a közepes méretű és formás kebleket szeretem! :D Legyenek természetesek, feszesek, kerekdedek! :D De nem vetem meg a kisebbeket és a nagyobbakat sem! :D:P ,,Mellesleg" egy komoly kapcsolatnál nem ez a fő szempontom... :D:P

Edited by caprine666

se kicsi se nagy valahol a kettő között

sziasztok! na, örülök neki ha ilyen pozitívan "álltok" a dolgokhoz! végre valami megnyugtató dolog, kérdés, hogy meddig. szipi :D:P:lol::rolleyes:

Mekkora az a mell amekkorát szeretnétek, hogy a barátnőtök viseljen?

75B

Szerintem má az csúnya ha egy csajnak /aránytalanul/ nagyok a mellei... nem az a lényeg hgy mekkora hanem hogy az ami van jó formás legyen szerintem :)

szia kedves b0mb3r_! az a nagy helyzet, hogy nagyon szubjektív dolog az, hogy kinek mi a formás! és ez nemcsak mellre, hanem alakra is másra is érvényes! :):rolleyes: szipi

Én s*gg-párti vok, szal engem az se érdekel ha nincs!

De azért ne is legyen akkora hogy eltűnők benne!

Még mindig azt mondom, hogy formás legyen. Nem baj, ha kicsi, ha már nagyobb a fejemnél, az már nem olyan jó :D :D :P

Én is csatlakozom a nagyátlaghoz. Nem igazán a méret a lényeg, hanem az összhatás. A lányokon se csak 1 dolgot nézek, hanem úgy mindent :P , h mien az összhatás.

szia kedves petibo007! teljesen jóóó a hozzáállásod ehhez a dologhoz.............. :rolleyes:B) szipi

Sztem nem lényeg a méret.A jó csaj az akkor is jó csaj, ha kicsi a melle vagy ha nagy a melle.

ezzel is egyetértek, és nagyon örülök az ilyen véleményeknek! szipi :):rolleyes:B)

Közepes szép és formás! Nem szeretem a nagymellü csajokat! Pfff....

A lényeg, hogy a mell, hozzáillő legyen az archoz. Mármint nem a tiédhez, hanem a csaj saját melle, a csaj saját arcához. :)

húúú gyerekek, én nekem az álmom 2 hatalmas csöcs között halni meg. Abszolút nagymell, mondjuk csak egy bizonyos határig...a jóízlésem határáig.^^

Én is a sok előttem szólohoz csatlakozom, a lényeg, hogy szép és formás legyen! És lényeg az is, hogy a mellbimbó is szép legyen! Ne egy gombostűfej, de ne is kukatető legyen!

Ez így igaz. Én még ismerek a nagy mellbimbóra egy másik kifejezést Ifa ködlámpa :D:D:DNagyon jól hangzik :D

nem tul nagy,é nem tul kicsi,azaz pont tenyérbeillő szerintem semmi jó nincs 1 oanba mint pamela andreson bazze ien tanksapba bimbóji meg akkora csecsek mint a fejem sztem még 2 év azt kettészakad a gerince...tehát nem tul nagy nem tul kicsi...tökéletes tenyérbemászó feeling :D de sztem a mell oan sokat nem számt...legalábbis szerintem

ASzerintem a lényeg, hogy szépen passzoljon a lány testéhez, alakjához, na és persze hogy legyen tartása:)

Közepes. Nem kicsi, nem nagy.