Jump to content
PirateClub.hu

Nagy mell, vagy kicsi?


gabee19
 Share

Recommended Posts

Szerintem egy kicsi mell is épp olyan nőies mint egy nagyobb. Részemről az aranyközépút a legjobb. Bár inkább a kisebb vagy a közepes méret jön be,de nagyon.

Mellekkel is gyönyörűen el lehet játszadozni :) pl. a két mellet összefogod és közé teszed a brét meg stb.....

 

Azért legyen melle egy csajnak :D

Link to comment
Share on other sites

Nem csak a méret,a szám is fontos! :D

Lenne egy kérdésem.Kinek mi a véleménye egy harmadik mellbimbóról? :lol:

Mert nekem összesen három van.Sajna még nem volt barátom,így nem tudom a pasiknak mi a véleménye erről.A bátyámat nem zavarja(gondolom),de ehhez hozzá kell tennem hogy neki is van.---> Családi beütés.

 

A félreértések előtt elmondanám,hogy ennek ellenére két mellem van és nem három,mert akkor még nagyobb gondban lennék melltartó vásárlásnál.Tehát a harmadik mellbimbóm,végülis olyan mintegy anyajegy és elég kicsi is,nem is látni,szerintem,hogy mi valójában.

Van olyan akit zavarna a tudat ha megtudná,hogy a barátnőjének nem anyajegye van?

Link to comment
Share on other sites

Nem csak a méret,a szám is fontos! :D

Lenne egy kérdésem.Kinek mi a véleménye egy harmadik mellbimbóról? :lol:

Mert nekem összesen három van.Sajna még nem volt barátom,így nem tudom a pasiknak mi a véleménye erről.

 

És az az az az az neked hol van? :o (gondolom nem a hátad közepén...) Én még sose láttam három mellbimbós nőcit...vagyis de az Emlékmás című filmben, de ott három melle is volt és az természetesen csak sci-fi. :D

Ja, meg a Jóbarátokban volt Chandler-nek harmadik, de hát az is csak egy film, vagy igaz volt vagy nem. :D

 

Én amúgy szívesen megnézném (és szerintem nem csak én vagyok így ezzel)...akár csak a harmadikat...persze ha elmúltál már tizennyolc...akár itt, akár PMben... ha nem gond. :blush:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Persze,hogy nem a hátam közepén van a bumszlim,ahogyan Chandler mondaná. :D A jobb mellem alatt van,így nem valami jó a rálátásom,de ha felső nélkül látna valaki,akkor sem láthatná.

Képet nem áll szándékomban készíteni,de kösz az érdeklődést. :happy:

Egyébként,amikor megszülettem,mondták anyámnak,hogy egy másik babának is van a kórházban.Úgyhogy legalább hárman rendelkezünk az országban ezzel a különlegeséggel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A barátnőmnek szerintem kisebb az átlagosnál lassan 16 évesen, de én akkor is imádom, mert nekem tetszenek :D

Amúgy ha kicsi ha nagy ha a kettő között van a mérete csak akkor a jó ha feszes, csinos, szexi :P az ilyen lógó nem az esetem... nagyon nem.

Link to comment
Share on other sites

Íme egy kép: mellbimbok.jpg

A többletmellbimbó a legtöbb emlős esetében, így az embernél is előfordulhat. A legtöbbször anyajegyeknek hitt harmadik mellbimbók nőknél 2 százalékos, férfiaknál ennél kisebb lehetőséggel fordulhatnak elő.

A mellbimbók a tejmirigyek környékén, tehát a hónaljtól a gyomorszájig akárhol kialakulhatnak. A jelenséget polimasztiának nevezik. A nem kívánt bimbókat mindemellett nyolc fejlettségi stádiumba sorolják a szakik, a kis pigmentfolttól a minimellig.

 

 

Én amúgy szívesen megnézném (és szerintem nem csak én vagyok így ezzel)...akár csak a harmadikat...persze ha elmúltál már tizennyolc...akár itt, akár PMben... ha nem gond. :blush:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nem csak a méret,a szám is fontos! :D

Lenne egy kérdésem.Kinek mi a véleménye egy harmadik mellbimbóról? :lol:

Mert nekem összesen három van.Sajna még nem volt barátom,így nem tudom a pasiknak mi a véleménye erről.A bátyámat nem zavarja(gondolom),de ehhez hozzá kell tennem hogy neki is van.---> Családi beütés.

 

A félreértések előtt elmondanám,hogy ennek ellenére két mellem van és nem három,mert akkor még nagyobb gondban lennék melltartó vásárlásnál.Tehát a harmadik mellbimbóm,végülis olyan mintegy anyajegy és elég kicsi is,nem is látni,szerintem,hogy mi valójában.

Van olyan akit zavarna a tudat ha megtudná,hogy a barátnőjének nem anyajegye van?

 

Most úgy őszintén, kit érdekel (mármint, ha lenne egy barátod...)

 

van, és kész, ha szeret, elfogadja. Egyes pasik mit meg nem adnának, ha két.. szóval értitek :D

 

egyébként a közepest szeretem. Amolyan 75-85 körül, esetleg 90, C-D környékén.

Link to comment
Share on other sites

Persze,hogy nem a hátam közepén van a bumszlim,ahogyan Chandler mondaná. :D A jobb mellem alatt van,így nem valami jó a rálátásom,de ha felső nélkül látna valaki,akkor sem láthatná.

Képet nem áll szándékomban készíteni,de kösz az érdeklődést. :happy:

Egyébként,amikor megszülettem,mondták anyámnak,hogy egy másik babának is van a kórházban.Úgyhogy legalább hárman rendelkezünk az országban ezzel a különlegeséggel.

Szerintem egyátalán nem zavaró. Nekem is van, és nem ítéltek még el emiatt :) Kár hogy a TV-ben minden tökéletes és azt hiszik a fiatalok hogy a valóságban is úgy kell lennie. Pedig nem.

Amúgy meg csak előnye van: Ha esetleg 3-as ikreid lennének akkor szoptatásnál mindenkinek jutna a jóból :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...