Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted Mitől Pusztul Majd Ki A Föld Lakossága?


Raziel#666
 Share


Recommended Posts

hát sztem azér csak nem halunk ki :D bár néztem 1 műsort a dicovery-n ahol kiszámolták a tudósok,h 5(v 500 már nemtom :D ) millió év múlva a föld belefog ütközni a 1 másik galaxisba...De hát ennyi idő múlva már fejlettebbek leszünk mint a star-wars szereplők :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sztem meg a 3.vh miatt fogunk kihalni. Mert lehet h mire jönne egy erős vírus, már olyan génmannipuláltak leszünk, h egyszerűen csak odébtolja a szervezetünk a járványokat :) de az emberek vannak olyan hülyék, h kirobbantsanak egy újabb világhábborút. főleg a hülye amcsik. úgyhogy sztem egy atombomba fog végezni mindanyiónkal... szvsz

Hát én az Ufókban nemis nagyon hiszekk, sztem ez teljesen kizárt. Meg még max egy meteor jöhet, vagy vmi természeti katasztrófa

Link to comment
Share on other sites

Nos az hazánkban dec.23 hajnala lesz egész pontosan! :) Am te lehet marhaságnak tartod, de ez a maja jóslat engem nagyon megfogott! Elvileg nagyon pontosak és okosak voltak így hiszek nekik! :) Ha gondolod adhatok olvasnivalót ha érdekel....

Link to comment
Share on other sites

Nos az hazánkban dec.23 hajnala lesz egész pontosan! :) Am te lehet marhaságnak tartod, de ez a maja jóslat engem nagyon megfogott! Elvileg nagyon pontosak és okosak voltak így hiszek nekik! :) Ha gondolod adhatok olvasnivalót ha érdekel....

 

Nem Dec.21?

Link to comment
Share on other sites

Szerintem földönkívüliek lesznek... és 100 éven belül.

 

Újabb jégkorszak? Talán.

A Föld pályálya megváltozik? Nem hinném.

Mutánsok? Semmiképpen

Járvány? Semmiképpen.

Nukleáris háború? Talán

Önreprodukáló nanorobotok? Kizárva

Mega vulkán? Semmiképp sem.

Robotok? Nem hinném.

Meteor? Valószínű.

Link to comment
Share on other sites

Ez érdekes téma. Én sem vagyok jövőbelátó, de sztem a legnagyobb esélye a nukleáris háborúnak van (nem is állunk tőle messze, ha Libanont nem hagyják békén, beszáll Irán, és vége...). Ezután a meteornak. Hosszú távon pedig az olajmilliomosok miatt, akik nem engedik nyilvánosság elé azokat a technikákat amikkel kiküszöbölhető lenne a kocsikban a benzin használata. Ma a világon a legnagyobb szennyező amerika, a rentgeteg kocsival (persze mindenhol van kocsi, de ott nem csorok az emberek tankolni a Hummer-be). Szóval ha (max) 5 éven belül nem lesz nukleáris háború, akkor kb olyan 20 év mulva a kocsik, és az ivóvíz hiánya (a föld vízkészletének csak 1-2%-a hasznosítható ivóvízként ha jól tudom) miatt fogunk megdögleni...

 

Ehm, ehm...

 

-A víz miatt ne aggódj. Ha jól tudom, akkor az ivóvíz nem más mint: desztilált víz + 1-2 ásványi anayag, ami a vízben van oldva.

-A kocsik miatt se aggódj. Katalizátorok, biobenzin, és egy csomó minden...

 

Na még mindig a véleményem: Földönkívüliek 100 éven belül

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a jégkorszak nem tud végezni velünk szerintem meg a jégtakaró idáig el se jönne ahogy ezelőtt se(bár lehet rosszul tudom) lehet hogy nagyon hideg lenne de biztos túlélnénk. a 3.vh az már érdekesebb ahogy az amcsikat "ismerem" egy kis olajért felrobbantanák a fél földet... (az amcsikról még annyit hogy olyanok mint a visszatartott nagydarab gyerekek az amcsi filmekben az óvodákban akik semmit sem tudnak eszetlenek de nagydarabok erősek ezért megvernek mindenkit... de majd jön egy kisebb ország aki odaveri őket :D ) a meteort nem tom :D . robotok: nehogymá annyira csak nem vagyunk hülyék elég filmet láttunk már róla hogy ne csináljunk saját tudattal rendelkező robotot (hehe). na mind1 ha muszáj(tehén száJ) meghalnunk legalább gyors legyen.

Link to comment
Share on other sites

én úgy hallotam tvben hogy újabb jégkorszak

A tv-ben sok mindent mondanak!

Szerintem a legvalószínűbb a meteor. Ezt a témát már egy pár éve feldobták, hogy 2036 körül becsapódhat egy meteor. A Discovery-n néztem a múltkor egy műsort erről, és ott azt mondták, hogy 2029-ben már vészesen közel lesz ez a meteor, és akkortól próbálják meg eltéríteni. Ha nem sikerül, akkor (de mért ne sikerülne) 2036-ban becsapódik.

Link to comment
Share on other sites

sztem v meteor v jégkorszak Járvány is lehetne sztem világháboruba nem mert attól nem halnánk ki max a népesség a felére csökkenne de nem halnánk ki a globális felmelegedés az viszont elég kemény téma egyszerűen akik a tengerpartok mellet élnek azoknak nem lesz helyük hol élni és a szárazföld felé kényszerülnek vándorolni és itt sincs több hely.. hát akkor nagy szívás van :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...