Jump to content
PirateClub.hu

Magyarországon már négymillióan T-Mobiloznak


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...

Hali!

 

M.o.-on tudomásom szerint a legtöbb cég a T-mobile-os szolgáltatásokat veszi igénybe, csak egy pár .... van aki Pnnaonos meg Vodkás. T-mobilnak nagyon jó üzleti feltételei, szerződései, és kedvezményei vannak. Én is T-mobilos vagyok, de voltam már vodkás is.Voda egy nagy f*s, állandóan küldözgeti a hülye reklámokat még akkor is h ha nem kéred.a t-mobilnál nincs ilyen, évente 1-szer küldenek vmit mms-ben.és ennyi.

 

Bár van pár ajánlat ami elsőre jónak tűnik, kis gondolkozás után rájövünk, hogy ezzel a szolgáltató nyer többet.

Én Domino nap-ban vagyok, egész jó kis csomag.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

T-mobilos vagyok én is, bár előtte 4 évig viszont vodás voltam, igazából mindkettővel megvoltam elégedve.

De jelenleg T-mobilet jobbnak gondolom. Barátnőmmel főként este beszélgetünk, ezért egyik hónapban ő másikban én aktiválom a T-perceket, havi 1800, 900 perc hétköznap 22-07ig, hétvégén meg egész nap ingyen beszélünk, illetve átszámolva 2Ft/perc.

Szóval ez vagyok és ez is maradok egy jó darabig tuti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Barátnőmmel főként este beszélgetünk, ezért egyik hónapban ő másikban én aktiválom a T-perceket, havi 1800, 900 perc hétköznap 22-07ig, hétvégén meg egész nap ingyen beszélünk, illetve átszámolva 2Ft/perc.

Szóval ez vagyok és ez is maradok egy jó darabig tuti :)

 

Főleg, ha a domino7 díjcsomagban vagy, mert akkor már péntektől hétvége van! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Hali én is T-mobilos vagyok és semmi gondom nincs vele söt ha kicsit okosan használjuk akkor nagyon olcson telozhatunk T-com és T-mobil háloba !akár már péntekenként is (T-perc) Jelenleg is azal vagyok itt a neten a világ végén és viszonylag jól füt bár még nincs 3G lefedetség de elöbb utobb lesz !

 

Szóval tök jó !

 

"Joy"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

most én is t mobil os vagyok, előtte sokáig pannonos voltam, csak azért lettem t-s mert olcsóbban vettem meg a mostani telóm ott. amúgy ezek is küldenek orrba szájba reklámokat. különösebb problémám a pannonnál se volt meg itt se, mondjuk egyszer valami oknál fogva magátol küldött a telefon kb 100 sms-t úgy hogy akinek elvileg küldte az meg meg se kapta, de ennek az árát vissza fizették szóval nagy károm nem lett belöle.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...