Jump to content
PirateClub.hu

AMD vagy Intel?


THX
 Share

AMD vagy Intel?  

624 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. AMD vagy Intel?

    • AMD
      338
    • Intel
      308


Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Csá!

Hát az tény, hogy az Intel-t jobban lehet tuningolni, nem melegszik annyira, viszont drágább mint az AMD és P4-et összevetve az akkori AMD-vel asszem a 3000+-os AMD-vel az AMD jobb és olcsób, abba a kategóriába.A felső kategóriába(Intel Core 2) viszont az Intel felülkerekedik az AMD-n, de szerintem nem sokáig :lol: .Amúgy én most vettem az ATI Radeon X1950PRO videókarimhoz 1 AMD Athlon 3200+-t és qurva jól teljesít!Szóval én is AMD párti vagyok. :P

Link to comment
Share on other sites

Szasztok

AMD SEMPRON VS Intel Celeron

Az intel itt a jobb

AMD XP VS Intel Celeron

Amd itt a jobb

AMD K7 VS Intel P3

Amd itt a jobb

AMD Athlon 64 VS Intel Pentium 4

Amd itt a jobb

AMD Dual Core VS Intel Core 2

Intell a jobb

Eredmény

AMD:3

INTEL:2

Tehát sokmindentől függ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Érdekes kérdés, de talán most már lassan jobb AMD-ATI illetve INTEL-NVidia harcról beszélni. Lényegében nehéz kérdés, mivel az intel és az nvidia sokkal jobb helyzetben van és sokkal egyszerűbb dolga van, mint a másik kettőnek. A lényeg, hogy anno, amikor még csak kezdődött a számítógépipar, akkor volt 2 jelentős cég, az Intel és az Nvidia( akkoriban Voodoo néven futott). Ez a kettő szépen szerződéseket kötöttek különböző gyártókkal és cégekkel, és ezek még mindig megvannak sajnos. Gondoljunk bele, ha én mint egy vállalkozó elmegyek egy céghez és azt mondom, kell nekem 100 db gép, mit fognak nekem adni a gépekbe? Intelt és Nvidia-t. Szóval sokkal nagyobb bevételt képesek produkálni ezekből, mint a másik kettő akik szépen gyakorlatilag egyesével adják el a termékeiket; ergo van miből fejleszteni. Így én sokkal jobban tisztelem az Ati-t és az AMD-t, de főképp az amd-t. most egy 3000+-os barton magosom van és nagyon jól remekel eddig. És biztos vagyok marad ezentúl is AMD. És igen...az AMD-re szavaztam^^

Link to comment
Share on other sites

most kicsit jobban megéri intel core2-t venni mert jobban teljesít valamennyivel mint hasonló kategóriájű társai Intelben, de én lexarom mert kb 7 éve AMD-m van és nem is fogok soha Intel-t venni már cask elvből se....

AMD+Nvidia RulZZZzzzZZ

config: am2 5000+ 2.6ghz@3.8ghz

2GB OCZ 800Mhz

XFX 8800GTX /hamarosan SLi/

sztem ez a gép kb. tökéletes bármire... és nem is drága 300000HuF bár ez relativ, de nekem se anyuci meg apuci fizette

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...