Jump to content
PirateClub.hu

Lézerkard Effekt Készítése Filmekbe


Alucard86
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hy

köszi nagyon!

én régebben halottam egy sokkal egyszerűbb modszerről, hogy elég 1x kijelölni ( egy frame-en ) a kard nyomát és utána követi egy program...még 2 kattintás és lézerkard lesz belőle..nah ha valaki tudja annak a programnak a nevét , az félisten lesz a szememben :) !

Link to comment
Share on other sites

Én egész véletlenül tudom!:) Legalábbis szerintem valószínűleg erre gondoltál:

http://lsmaker.uw.hu

Ez az, ami volt a fókuszban talán 1 éve. Ott a készítője bemutatta, hogy tényleg 2 katt, és ott is a frame-en a lézerkard. Ez igaz, csak előtte a gyakorlatban azért rendesen be kell állítgatni a dolgokat, szóval nem olyan 1*ű, mint amilyennek mondta (neki elhiszem hogy könnyen ment, végülis aki tud 1 ilyen progit írni... :D

Én már leszedtem az LSMakert, + van hozzá sok egyéb SW fan film készítéséhez való extra dolog, szóvaé érdemes elnézni az oldalra. Csak kicsit bonyolult...

Link to comment
Share on other sites

Hát jah sztem is, mi csináltunk haverokkal 1 filmet, ami nagyon ratyi lett a minősége miatt, telómmal vettem fel! De most ismét forgatunk nyáron! :) LSMaker, Adobe Premiere Pro 2.0, Ulead Media Studio 8 Pro, Pinnacle Holywood 8! Kb ezek lesznek segítségemre :D De a fő az az LSMaker, nagyon kira program! :)

 

oldalam címe, ahol a filmünk lesz, és már képek vannak ízelítőnek! szal a cím az aláírásomban van!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Ezzel, hogy lehet azt megcsinálni, hogy nem képkockánként kelljen megcsinálni?

Mert elvileg úgy lehet lézerkardot csinálni egy videóba, hogy 2-3-at kattintunk!

Nem?

 

Köszi!

 

 

Félreértetted! Úgy lehet lézerkardot csinálni az LSMakerrel 1 videóba, hogy 2-3at kattintasz, képkockánként! Ugyanis az LSMaker nélkül ennél sokkal többet kellene, minden 1es képkockánál...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Igen, ezt azért kérdeztem mert valaki azt mondta, hogy 2 kattintással megcsinálta az egész filmet.

De közben kiderült, hogy ők is lsmakerrel csinálták és képkockánként...

 

Egyébként tényleg gyorsan meglehet csinálni egy képkockánt, de a minősége nem a legjobb... Az afteré a legjobb, de ott egy képkocka 10mp itt 1-2mp, szóval én is inkább az lsmakerrel csinálom...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Egyébként már kb. 2 hete kész az első filmem, ami lsmakerrel lett készítve!

Egyébként a második rész az hosszabb lesz, fél órás lesz és nyár végére lehet kész lesz! ;)

 

Ez az első filmem úgy nézzétek:

http://mobilzone.mobilz.hu/Saber_Wars_Episode_1_fixed_kesz.avi

 

A második rész tele lesz 3d-s animációval és azt tervezem, hogy lesz benne valami fogatverseny féle is!

 

fél órásra akarom vagy többre, remélem össze fog jönni, bár lehet nem nyár végére... Még nyáron le lesz forgatva, de az effektek 3d animációk sok ideig fognak tartani!

 

 

Várom a véleményeteket az első részről! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Az LsMaker egy rakás sz*r! Tele van buggal!

After Effects az igazi! És azzal is gyorsan meg lehet csinálni, ha ügyes vagy. pl. nem kell minden frame-nél beállítani, elég mongyuk 5 frame-enként, mert ha egyenletes a kard mozgása, akkor az effects szépen követni fogja azt...

Módosította -=NicK=-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...