Jump to content
PirateClub.hu

Mikor és hogyan vesztetted el a szüzességed?


tibiole
 Share

Recommended Posts

Én még megelékszek A Recskázással is! :D De erősen gondolkodom hogy egy 15-16éves kis aranyos helyes csajszikával is ki kéne probálni! :( A suliban sok kis aranyos csaj van 9.-es! :( amugy meg 9 évesen vesztettem el egy 16-éves csajjal!

Módosította Tomi11
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát igen hova süllyedtünk :(

az egyik ismerősőmnek az edzőtársa tizenkét évesen terhes volt egy hasonló korú fiútól..szóval gondolkozzunk 5 év mulva már anyolc éves fiink meg lányaink :blink::unsure: szóval... (mellesleg én is 14 és sztem elsiettem és ráértem volna...blablabla megbántam :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hogy mikor vesztettem el?Érdekes történet 14 éves voltam.Csináltam egy házibulit.Haverok hívtak csajokat aztán...Na itt miden kiesett(Whisky hatása).Másnap mesélték hogy jól meg du*tam a csajt.Mivel ők is végig a szobában voltak közben.

Link to comment
Share on other sites

"Sajna" én egy autó hátsóülésén 15 évesen egy 17 éves csajjal! Ittasan! Neeeem volt semmi romantika! Hát megevett barátaim!!!

Persze büszke voltam arra hogy nem vagyok többé szűz... és utána jött egy hosszabb kapcsolat ahol már kezdtem kapizsgálni milyen az ha jó...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

én 17 évesen a mostani és rem. életem végéig mellettem marado leányzóval, aki akkor 15 volt, most 16 én meg 18 leszek nem soká. kicsit több mint fél év után, én akkor megbántam, pedig minden oké volt, de azota átértékeltem és már nem bánom :) szilveszterkor leszünk 1 évesek és tök happy a kapcs. meg minden.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát már rég olvasom a topicot, lehet irtam is bele de nemhiszem.

 

De halottam h sokan irták 15 év alatt vesztették el. Nos annyi id?sen jó bulinak t?nhet h megteszed, énis igy gondoltam, de örülök hogy nem történt meg most 15 éves fejjel. 15 alatt nem is elég érett fizikailag a dologhoz még a fazsa se n? meg rendesen. Én is várok még fél évet és csak utána próbálkozom, mert ami most van az tom h nem a rendes méret, mert enyi id?sen még n?. Bár állandóan azt hiszem hogy KÓROSAN pici, ez a mániám. Tehát még miel?tt betölteném a 16ot szeretném elveszteni egy ojan csajjal aki tényleg szép és nem csak azévan hogy "rondával is jó csak legyen má' meg".

 

Egyébként lehet ojan hogy nagyon sokak szerint nem szép a csaj, de nekem mégis gyönyör?nek t?nik ? :huh::P ? volt az els? nagy szerelmem. De nemmondtam meg neki. És abban az id?szakban teljesen eltávolodtam t?le h ne legyen probléma. De iszonyú rosz volt. írtam is neki egy levelet h szeretem meg minden egyéb, de soha nem küldtem el. Fogtam és elégettem. Azóta se tudta meg. ;)<_<:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

14 múltam,és nem ******-még!De akarok!Nah lényegtelen!

SZóval,az szerintem teljesen természetes ha egy 14 éves srác/csaj a sexre gondol!

Az viszont nem ha már ilyen korban is végzi valaki ezt a cselekvést.Jó tételezzük fel hogy most dugok egy jót aztán meg 15 évesen apa leszek!Azért meggondolandó :D !A védekezésnek is rengeteg formája van de mi van ha 'belecsattanok' a csajba?Ezt gondolja meg mindenki,aztán pedig mérlegeljen,majd mindenki korának megfelel?en ?zze ezt a sportot!

 

Link to comment
Share on other sites

hi :blink:

 

én 15 éves vaok nemsoká 16 még hozzá se szagoltam igazán a témához

de én csak is nyugodt meg romantikus meg komoly kapcsolatban ... nem pedig egy bulin hót részegen meg hót szét tépve :P

de nem is tudodm én rábízom a sorsra .... ki tudja lhet egy liftben :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egy a lényeg fiúk és lányok, mindent akkor kell csinálni amikor jön, mert nem lesz majd később!!! és hát mint az előbbiekben írtam én 15 voltam és nem bántam meg, hogy csumaán bekarmolva egy múzeum mögött... :) De majd ha lesznek unokáim majd mesélek nekik hogy mien jósrác volt a negyfater. Látjátok egyszer mindent ki kell próbálni, hogy később ne mondhassátok , hogy ó ez hiányzott!!!

Link to comment
Share on other sites

17 éves vagyok.14 évesen vesztettem el egy nálam 3 hónappal idősebb lánnyal.

Nem szerettem igazán a lányt (csak régebben akartam) de mégse bántam meg.

Mert kíváncsi tipus vagyok és úgy voltam vele hogy mi van ha egy ideig nem lessz alkalmam és várhatok még x időt. És ezért inkább belevágtam :lol::rolleyes::P

Link to comment
Share on other sites

Hát ez egy durva sztori...

 

13 éves voltam és a keresztapámék naon vallásos nevelt lányuk egyszercsak letámadott azt onnan már ment minden.

 

Azt azért hozzátenném akkor nem én domináltam :) .

 

Jó volt meg minden,a csaj 18 éves volt.

 

Aztán úgy 3 év után tudatosult bennem,hogy MEGERŐSZAKOLTAK!!!!!!! :lol::lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

én 14 voltam mikor korházba kerültem és egy 36 éves nővérkének kezdtem csapni a szelet... már 1 hete probáltam a közelébe férközni,amikor éjszakás volt,felkeltet és bevitt a kezelőbe,ahol a lelket is kib*szta belölem ;):D

Teháte én egy korház,belgyógyászati osztályán egy nővérkezelőbe lettem "férfi" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...