Jump to content
PirateClub.hu

Mikor és hogyan vesztetted el a szüzességed?


tibiole
 Share

Recommended Posts

uram atyám hová süllyedt a világ ,hogy 13 évesen már cikinek érzik az emberek ,ha még nem vesztették el ....

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenki!

Én 16 leszek kevesebb mint egy honapon bellül és még nem vesztettem el...

Amúgy sztem amíg nem lesz igazán komoly kapcsolatom addig nem is fogom...úgy értem h nem egy házibuliban szeretném ....de mint szokás mondani szeretni az ágyban kell!!!..úgyhogy majd meglátjuk mit hoz a sors ;):D

Link to comment
Share on other sites

Nem kell elkapkodni sztem.

Nincs annál rosszabb ha 2 szűz görcsöl azon, hogy na most muszáj megtenni, mert hát az idő az nagyon telik.

Fentebb már írták, és úgy helyes ha nem kényszerből, hanem valami meghittség közben történik meg.

Jómagam is korán belevágtam (14 évesen), azóta már tudom, hogy nem eszik olyan forrón a kását...

Link to comment
Share on other sites

Én is leirom, csak félek nagy röhögés támad...

Én 24 voltam :rolleyes:

 

Akkor érkezett el a nagy Ő, aki azóta is megvan.

Abszolút nem kell rohanni vele, sztem.

De lehet hogy csak én vagyok vele igy.

Nem akartam, hogy egy olyannal történjen meg, aki iránt nem érzek semmit.

És őiránta nagyon sokat érzek azóta is.

 

Kéretik nem nagyon röhögni :P

Link to comment
Share on other sites

én is így gondolom ,és szerintem 1általán nem kell kiröhögni azt aki vár vele ...

Link to comment
Share on other sites

Én is leirom, csak félek nagy röhögés támad...

Én 24 voltam :rolleyes:

 

Akkor érkezett el a nagy Ő, aki azóta is megvan.

Abszolút nem kell rohanni vele, sztem.

De lehet hogy csak én vagyok vele igy.

Nem akartam, hogy egy olyannal történjen meg, aki iránt nem érzek semmit.

És őiránta nagyon sokat érzek azóta is.

 

Kéretik nem nagyon röhögni :P

én nem látok itt semmit, amin nevetni kellene, akkor jön el az idő, ha úgy érzed!!!

gratulálok, hogy ilyen jó kapcsolatod van, becsüld is meg!!!

Link to comment
Share on other sites

csatlakozom én is.

17 éves lehettem, a csaj meg 19, hosszú szőkehajú nagymellű démon. egy igazi istennő!

azt mondta, hogy imádja a szűz fiúkat, mert egy tapasztalt csajnak megtisztelő dolog, hogy elveszi egy srác szüzességét. kicsit olyan volt a szitu, mintha ő lett volna a tanár én meg a diák.

sokmindenre megtanított pl:hogyan kell jól puncitnyalni, meg, hogy sokkal fontosabb a másikra odafigyelni, mint saját magunkra.

visszagondolva, nekem szerencsém volt, hogy egy ilyen lány vette el a szüzességem.

Link to comment
Share on other sites

17 voltam,a lány 16.Ma ő a menyasszonyom.Én is azt mondom,hogy nem kell elkapkodni,ez nem verseny.

És aki felvállaja azt,hogy addig vár amíg megnem találja az igazit,minden tiszteletem az övé!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

én 14 voltam a barátnőm 16

balatonnál melóztam (stukkert akartam venni azért) és a hotlebe jött a csaj a szüleivel nekem külön 4 személyes lakókocsim volt (azt kaptam szálásnak) elszórakozgattunk én elléptem egy 7 után azóta nem láttam:D

Link to comment
Share on other sites

hát igen, nekem is volt egy csajom, akinek volt vagy 12-13 pasija...és mind ilyen 16-18 közötti volt...

egyébként Lacy nem fura ez, mert mostanában egyre gyakrabban látom ezt, hogy a csaj pár évvel fiatalabb, és a csávóka meg nagyobb...

sajnos az szokott lenni, hogy a jó csajok csak a nagyobb pasikkal nyomják, csak azokkal telnek be...persze vannak kivételek, de elég ritkák :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...