Jump to content
PirateClub.hu

Mikor és hogyan vesztetted el a szüzességed?


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 8 months later...

Én 16 évesen vesztettem el, az osztálykirándulásunkon, egy osztálytársammal :D Ez 1 hónapja történt de azóta sajnos nem történt semmi komoly.... am az osztálytársaink még most is ezen csámcsognak:D:D (csak mert irigyek h a legjobb csajt én fektettem le:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Én elmúltam 18, de még nem volt alkalom.Nem is akarom elsietni

 

Azért véleményt mondok: Sokan írják, hogy 13-14 éves korban, sokan meg ellenzik ezt.Én is. Akkor még biztosan nem elég érett az ember hozzá. (Persze mindenki máshogy érik). A baj az, hogy azok is sokan vannak, akik utólag megbánják. Szerintem ennek csak normális párkapcsolatban, és kölcsönösségre alapozva van helye. Csak a mai világban, ugye, még a csapból is a szex folyik, nem lehet megnézni olyan flmet (mert nincs), amelyikben ne lenne ágyjelenet, a netem meg bárki megtálál bármit. És nem hiszem, hogy ez hozzájárul a fitalok egészséges (alapvetően leleki) fejlődőséhez. Mindegy, mindenkinek a maga dolga.

Ja és amit még hülyeségnek tartok: 16-17 évesen összejönni valakivel és 2-3 évet eltölteni vele. Nem erről szól a fiatalság...

( ChArLiEEE -tól)

Ezzerl alapvetően nem értek egyet (mással sem, de most ezt emelném ki).Egyrészt mindenkinek a maga dolga, hogy mit kezd az életvel. Másrészt igen sok ember él boldog párkapcsolatban. Nem hiszm, hogy ezzel elrontanáka fitalságot. Épp ellnekezőleg. Azt viszont nem tudom, milyen alternatívára gondolsz helyette.Legyen mindenkinek hasonlóan 40-50 egyéjszakás kalandja, de egy őszinte kapcslata sem? Mindegy, nem akorok senkit megbántani (oké, vélemény volt, csak én nem értek egyet.)

Link to comment
Share on other sites

14 vagy 15éves voltam, nem emlékszem pontosan 8ból mentem 9be és nyári szünet volt, nekem meg nyáron van a szülinapom, szóval nem tudom, hogy a 15. szülinapom elött vagy után volt.

 

családi nyaralás a balatonon. ott történt a dolog, egy padon. a csajt nem is ismertem :huh:

 

de én sose tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a szüzesség dolognak. szerintem ez a csajoknál számít igazán.

Link to comment
Share on other sites

A lányok esetében számít annyiban, hogy biológiai szempontból a szűzhártya miatt fizikailag is megállapítható, hogy az illetőnek volt-e már szexuális kapcsolata, fiúk esetében ilyen nincs.

Konrad_90-nek igazat adok, nem kell elsietni a dolgot, mert csak a minőség és az élmény rovására megy, mint ahogy leszűrtem Malacka_92 esetében is, aki nem is emlékezik arra, hogy pontosan mikor volt és kivel.

Link to comment
Share on other sites

hát ha bár nekem se volt eddig szexuális kapcsolatom és most leszek 17 éves.....de ezzel én se értek egyet hogy kis 13-14 évesek már túl vannak rajta mert akárhogy is nézük ők még gyerekek. És ez azért durva!

 

Én se sietetem a dolgot de igazából sietetni sincs mit hiszen könnyen van rá esély hogy soha nem is lesz rá alkalmam.....azért remélem igen de kevés rá az esély.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hát ha bár nekem se volt eddig szexuális kapcsolatom és most leszek 17 éves.....de ezzel én se értek egyet hogy kis 13-14 évesek már túl vannak rajta mert akárhogy is nézük ők még gyerekek. És ez azért durva!

 

Én se sietetem a dolgot de igazából sietetni sincs mit hiszen könnyen van rá esély hogy soha nem is lesz rá alkalmam.....azért remélem igen de kevés rá az esély.

Nyugi, én is hasonló cipőben (bocs, acélbetkósban :P) járok, pedig bőven 17 vagyok! :D Fel a fejjel metal4ever, előtted az élet! :)

Velem az a "gond", hogy válogatós vagyok, szóval nem mindegy hogy kivel merre meddig. De úgy vagyok vele, hogy egyszer tuti lesz olyan csaj, aki "megfelel az elvárásoknak". :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
hát ha bár nekem se volt eddig szexuális kapcsolatom és most leszek 17 éves.....de ezzel én se értek egyet hogy kis 13-14 évesek már túl vannak rajta mert akárhogy is nézük ők még gyerekek. És ez azért durva!

 

Én se sietetem a dolgot de igazából sietetni sincs mit hiszen könnyen van rá esély hogy soha nem is lesz rá alkalmam.....azért remélem igen de kevés rá az esély.

Hát metal igaz amit mondasz de 17 évesen még te is gyerek vagy söt még aki nincs 25 éves legalább addig még elég fiatal és bolondos észjárás van elötérbe de ez csak az én véleményem. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hát metal igaz amit mondasz de 17 évesen még te is gyerek vagy söt még aki nincs 25 éves legalább addig még elég fiatal és bolondos észjárás van elötérbe de ez csak az én véleményem.

 

Igaz de azt nem mondtam hogy én nem vagyok "gyerek" (fiatal)....de attól még meglehet a véleményem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nem írom le a storyt teljesen,de szerintem ami nem sok embernél fordul elő az az ,hogy szűz létemre elvitem a barátnőmet a csúcsra és egész este nem sültem el később is elment,de én nem. (ő már nem volt az) érdekes a dolog mára már kemény munkával el tud vinni ,de közben párszor elmegy ő is mire sikerül összehoznunk nekem is a dolgot. Lehet párkapcsolata válogatja ,de nekünk így nagyon jó főleg amikor látom és érzem amikor élvez és élvezi a sexet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

15 évesen egy buliban részegen :D a csaj nevét sem jegyeztem meg, és az arcára se nagyon emlékszem :D Lehet jobban jártam volna összeszedek valami fajintos aranyos csajszit, és járok vele évekig, meg "várunk", de ennek ellenére nem bántam meg :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

én 14 multam , már rég volt

8. után nyáron

mind2en szüzek voltunk, alig sikerült neki belémnyomnia

el nem élveztem de jó volt

ő viszont elég hamar bennem ment el, féltem 1 honapig

akkor még az orál se volt divat

és mi elötte még csak ruhában játszottunk

ő igaz minden nap benyult a bugyimba de én elötte csak 1szer élveztettem el a bugyijába

nekem szép emlék igy is

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

átlagos külsőm van nekem is, sőt előtte volt nekem barátnőm csak odáig nem jutottunk el..azt meg nem akartam hogy az "agyamra menjen" nő elég jól nézett ki akkor miért ne? Ráadásul az idősebb nők mindig vonzottak...

am. nem lettem függő, azóta se voltam szolgáltatónál nem lettem belé szerelmes "normálissal" is összejött azóta de legalább nem égtem be mint kezdő, és miután túlvoltam az elsőn lekerült az a lelki teher (emellett jó is volt élveztem a dolgot)

bármennyire mondják a nők h. nem számít ha szűz vagy pl. 22 évesen de ott előttük bénázni a férfinak lehet kínos...kiv. akkor ha a lány is kezdő

Link to comment
Share on other sites

Azt elhiszem...ki tudja még hogy nálam, mikor és hogyan fog megtörténi a dolog. De szerintem nagy esély van arra, hogy én is a bénázós kategóriába fogok tartozni. Bár reménykedek abba, hogy akárki is legyen az a hölgyecske akinél ez megtörténik remélem "megértő" lesz a "bénázásaim" maitt.

Link to comment
Share on other sites

tulajdonképpen elsőnek egy hivatásossal még lehet hogy jobb is. görcsölni nem kell rajta hogy neki jó lesz-e plusz ha mákod van olyannal akadsz össze aki "megértő" és esetleg egy két tanáccsal is ellát hogy majd mit hogyan. mondjuk annak is meglehet a "szépsége" mikor a két fél "szerencsétlenkedik".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...