Jump to content
PirateClub.hu

Mikor és hogyan vesztetted el a szüzességed?


tibiole
 Share

Recommended Posts

Miért néznénk hülyének? 3 év korkülömbség még teljesen egészséges dolog. :o

 

Na egyre jobb mert én 17 vok és 14 éves a lány akivel most vagyok. Sokan hülyéznek emiatt engem de egyre többen modják hogy nem vagyok hülye ezért. De nem a kor számit ezért nem foglalkozok a többi emberrel. Az elvesztős dolog.... jó lenne vele majd :)...

Link to comment
Share on other sites

Én 17 voltam de gáz hogy nem emlékszem rá csak morzsákra, másnap mikor jött a kislány tisztáztuk, megtörtént párszor és enyi.

Amugy tényleg nem kell elsietni, és a fiatalab lányok talán azért választanak idösebb hapsit mert nem csak fizikailag de érzelmileg is érettebek és nem feltétlen csak a sex et akrják.

Link to comment
Share on other sites

én sajnos 15 voltam, ha tehetném és előröl kezdhetném nem esnék ilyen hibába!

Egy 15 éves még nagyon gyerek a sexuális kapcsoltra!

de hát a mai fiatalság már mind ilyen!

 

sziasztok.14 és fél vagyok.és én már elveszetettem teg nap elott. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nem gondolod hogy nagyon gyerek vagy még hozzá? előbb ztóbb kiégel és akkor mit teszel majd ha már nem is élvezed majd? Én meggondoltam volna a hejedben ,de te tudod!!!

Csak egy kicsit gondolkozz el ,hogy mire kell egy 14 éves egy idősebb pasinak?

Sexre ,mert úgy irányítja ahogy ő szereti,ez nem alapja egy tartós kapcsolatnak!!!

de te tudod a te életed!!!! csak nehogy később megbánd!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én 13 éves vagyok,de még nem vesztettem el!!!

Én még a csokolozásnál tartok!!!

Szerintem ráér még a dolog,nem??

Ja és ezek a hülye 12 éves p*csák akik beírkálnak az ilyen szanylapokba mint például a Bravóba

hogy a 12 éves barátja AIDS-es lett az magára vessen!! :o:unsure:

 

 

 

 

 

tunyo

Link to comment
Share on other sites

Én 15 éves vagyok, van egy 16 éves barátnőm akivel régóta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Mostanában egyre többet beszélünk erről a témáról. Mindketten szeretnénk a dolgot, de én még félek, van bennem egy-két kétely is, viszont ő aztmondja hogy felvan rá készülve...

Link to comment
Share on other sites

Én frabkón 1et értek az előttem szólók többségével. Én 15 vok nemsoká én is 16, de még szűz. És hogy őszinte legyek nem is filózok sokat ezen a témán. Sztem abszolút nem gáz. Majd, ha jön 1 olyan lány, akivel totál 1másba vagyunk esve, és kölcsönösen akarjuk, akkor meg fog történni majd.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok

 

 

én a "sablon korban", 18 évesen vesztettem el, nem bántam meg, jó volt, elő volt készítve:)

 

 

viszont mostmár 22 éves vagyok, és 3 éve nem voltam nővel...kicsit kivagyok...

Link to comment
Share on other sites

Nagy igaz dolgokat írtatok és egyet is értek vele, 14 évesen böven ne kell elkapkodni!

És ahogy mostanában a csajokkal beszélek (nem szex témáában csak ugy általánosan) azt szüröm le hogy nem szeretik az olyan pasikat akiknek volt vayg 40nöjük elötük és kicsit "exotikusnak" tartják ha a srác még szüz.

 

Szal nem kell elsietni amikor érzitek mindketten és akkor is érzelemmel!

(az iylen egyéjszakás nekem nem is jön be és nem is szeretnék iylet)

Link to comment
Share on other sites

Tökre nem értelek Titeket :huh: minek tulajdonítotok ekkora ügyet az egésznek? Ez csak szex!!! Nem kell halogatni! Ha agyilag feltudjátok fogni h védekezzetek akkor minden rendben (mondjuk 13 évesen csak ne szexeljetek :)). Ez a szöveg h nem kell hallgatni a cikizésekre, ez rossz szöveg! Majd megtudjátok amikor 20 évesen is cikiznek ezzel! Sztem elég ciki ha mondjuk valaki 17 évesen még szűz. ha van esély egyéjszakás kalandra akkor uccu neki, fiatalok vagytok még! Persze nem fenyegetek és nem támadok senkit, csak sztem gondoljátok át ;)

 

Sok embernek (főleg nőknek) van elvárásuk az elsővel kapcsolatban, akárhogy is erőlködtök nagy az esély rá h nem lesz a legjobb, de ezen nem is kell parázni, mert egyszer mindenki elkezdte és mindenki volt először béna. Nekem sem volt a legjobb az első, de nem is bánnt a dolog, mert azóta volt időm gyakorolni (persze nem Marok Mariann-nal :D). Élvezzétek az életet és ne parázzatok semmi miatt! ;)

 

PS: USE CONDOM! ;)

Link to comment
Share on other sites

21 leszek lassan de még mindig megvan :) hál istennek nem igazán értek atrocitások emiatt (mert nem voltam olyan hülye hogy elmondjam mindenkinek akivel szóba álltam) néhány ember tudott csak róla de ők nem éltek vissza vele és csak néha cukkoltak vele de nem azért hogy bántsanak na mind1.

Innen üzenem mindenkinek hogy nem kell sietni vele ha eljön az ideje megfog történni. remélem :P

Link to comment
Share on other sites

Így van nem kell elsietni! Én tavaly november környékén mondtam le róla! 18 évesen és 3 hónaposan!

 

Ne idézd az előted állót!

 

LoooL gerrri15 ezt nem értem!

Módosította Hores
Link to comment
Share on other sites

Hát bazz ha így nyomjátok akkor télleg nem fog megtörténni :)

 

 

 

Erre csak azt tom mondani hogy ha erőlködik az ember és folyamatosan ezen görcsöl hogy úr isten 21 leszek és még megvan ,de gáz elkéne már vesziteni! Nem lessz jobb csak ha oda kerül akkor nem biztos hogy jó lesz mert folyamatosan görcsöl és úgy nem feltétlenül lesz jó, még hogyha a partner tapasztaltabb is. Max felsül az elsö alkalommal, na az gáz! És akkor hiába megértő a partner az akkor is megnyírbálja az önbizalmad!

 

Úgy vagyok vele hogy az első alkalom legyen emlékezetes ,de ne azért mert beégtem ,hanem mert tényleg jó!

 

Link to comment
Share on other sites

Én nemsokára 15 leszek és még nem voltam nővel :P kicsit még örülök is neki, mert szerintem sokkal jobban fogom élvezni később :lol: egyébként olyan 16-17 évesen tervezem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem az a lényeg, hogy a helyzet tökéletes legyen, mert nem lehet mindig minden tökéletes. Vagy pl készülsz rá egész nap aztán este ott vagytok és tiszta ideg vagy stb... és még a végén nem jön össze. Sztem ez egy olyan dolog, hogy majd jön magától és nem kell rá készülni. A legfontosabb az, hogy olyas valakivel történjen meg a dolog, akivel te is akarod és ő is akarja. Tehát olyannal aki iránt már érzel valamit. Én bevallom őszintén eddig életemben 1 nővel voltam. És még most is együtt vagyok azzal a nővel és nagyon nem vágyok másra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...