Jump to content
PirateClub.hu

Intim Piercing, Tetkó


no2
 Share

Recommended Posts

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy ki mit gondol az intim piercingekről, tetoválásokról.

 

Szerintem kicsit gáz, hogy a csjnak át van likasztva a muffja, mellen úgyszint. köldökben tud szép lenni, de csak a szolidabb. a tetkó meg sztem a nuni fölött egy kis minta nem gázos...

 

várom a véleményeket

Link to comment
Share on other sites

Az intim piercing első sorban az élvezet fokozása miatt van (többnyire). Ahhoz eléggé meg kell húzni, hogy kiszakadjon, de ugyanúgy kiszakadhat, mint a fülbevaló. Jó kis szitu lehet, amikor a férfi intim piercingje bele akad a lány intim piercingjébe, és valami oknál fogva 2 órán keresztül összeakadva vannak :D:D

Link to comment
Share on other sites

itt van pár kép:

[attachmentid=809] na ez jó:D szerintem

[attachmentid=812]Ebben mintha lenne valami belül is

[attachmentid=810][attachmentid=811][attachmentid=813][attachmentid=814][attachm

ent=809:Tetk_1.jpg]

post-13079-1144914910_thumb.jpg

post-13079-1144915006_thumb.jpg

post-13079-1144915146_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nekem volt olyan barátnőm akinek volt intim piercingje, és nekem tetszett

 

igaz kicsit fostam az elején, mert nekem meg van a nyelvemben, és neki karika volt, de meg lehet szokni, csak figyelni kellett :D

mert ha egyszer össze akadtunk volna.... :blink:

pfff

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hát sztem nőcin vmi pici szép tetkó áll jól, több nem, az már elég gáz ha a libusnak yakúza tetkója van :D szóval sztem vmi apró de szép legyen, piercing meg sztem van akinek jól áll van akinek nem, de akinek már több a vas a szervezetében mint akármi más és ennek fejében még lány is hát, nemtom elég gáz ha elkezd csörömpölni közben... :D

Link to comment
Share on other sites

idézet Pilu, Szanaszét szolziott szingli című számából:

" Nonfigi a derekamon marha jól mutat,

Tolatáskor mutatja az agyamhoz az utat..."

 

Az intim piercing nagyon nem fekszik, de maga a piercing sem tartozik a kedvenceim közé. Tényleg max. egy szolid köldökpiercing. A nonfigiről az előbb olvashattatok. Nem csúnya, sőt vkinek nagyon jól áll, de sajnos már majdnem minden nőnek van, olyannak is, aki ezzel nem javít az amúgy is siralmas helyzetén...

 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem dekoratív a köldök piercing, de elég szar szex közben arra figyelni hogy ne tépd ki véletlen.Az asszonynak is volt és bár qrvára tetszett,de állandóan amikor "molesztáltam" többet figyelt arra hogy nehogy kijöjön, mint hogy nekem jó legyen :) Örültem annak hogy elhagyta, és bár hietetlen,de kettő nap alatt úgy összenőt hogy nem tudta visszarakni :D Ettől függetlenül szexinek tartom a látványt,de ennyi! ;)

Link to comment
Share on other sites

khhhm, khhhm hát ez egy kcsit durva sztm... de nem fáj, ha van helyi érzéstelenítés.. csak, ami utána jön.. nem is tudsz normálisan tisztálkodni sem... mega fertőzés veszély is megnnőhet, ha belövöd mad... az én bevalásom szerint... - sztem ezek nem jók...

 

Ami 1 csöppet jobb az a tatoo, mivel ott nem csak egy darabja vas... nekem az tetszik, ha nőnek a csipőjén ill.. derekánál van vmi kis minta ;)

 

Ne idézd a közvetlen elötted szólót! Köszi.

 

Módosította MetalGun
Link to comment
Share on other sites

Nem tudom,szerintem bármennyire jegelik, az akkor is fáj!Ráadásul azt is hallottam hogy ha rossz helyen szúrják át, akkor bizony a továbbiakban elmarad az élvezet!Tudodm,tudom, csak szalonban szabad csináltatni, de honnan tudod hogy aki veled szemben ül az ért hozzá?!Ettől függetlenűl szerintem sem jó ha intim részbe lövetik!De akinek tetszik csinálja... B)

Link to comment
Share on other sites

khhhm, khhhm hát ez egy kcsit durva sztm... de nem fáj, ha van helyi érzéstelenítés.. csak, ami utána jön.. nem is tudsz normálisan tisztálkodni sem... mega fertőzés veszély is megnnőhet, ha belövöd mad... az én bevalásom szerint... - sztem ezek nem jók...

 

Ami 1 csöppet jobb az a tatoo, mivel ott nem csak egy darabja vas... nekem az tetszik, ha nőnek a csipőjén ill.. derekánál van vmi kis minta ;)

Erről annyit hogy nekem volt egy műtétem (ezt nem részletezném). Ott helyi érzéstelenítés volt, ami injekcioval történik. nagyon jo érzés volt amikor beleszurták a tűt és direkt a legvégnyabbat használták. Egyszerre két dolgot műtöttek és az elsőnél nem volt elég 3 adag érzéstelenítő és éreztem ahogy a szikével végigág. Ez nem fájt annyira mint amikor abba a pontba adtak érzéstelenítőt, hogy a másik műtétet is végrehajtsák.

Link to comment
Share on other sites

a barátnőmnek van a köldökében pircingje, és nekem nagyon bejön, még sohasem volt problémánk emiatt sem sex közben sem máshol, amúgy neki amikor csinálták helyi érzéstelenítés volt. hasonló, mint a fogdokinál, egy kicsi tűvel beszurtak a köldöke mellé, és baedták a cuccot, bevallása szerint abszolult nem érzett semmi fájdalmat.

 

a fertőzésről meg annyit hogy kultúr helyen kell csináltatni, igaz kicsit húzósabb, de megéri, barátnőmre visszatérve, neki még valami kenőcsöt is adtak, hogy azzal kb 2-3 hétig kenegesse, meg ilyen gyógypirszinget is

 

szóval nekem ez nagyon bejön, és egy apró kis karika tetszene intimebb helyen is :)

 

a tetoválásról meg annyit, hogy a hennát szeretem, mert az egy-két hét és lekopik, aztán rajzolhatsz magadnak másikat és látványra alkalmakra fel lehet vele dobni az embert

Módosította cHiZsO
Link to comment
Share on other sites

A lányok derekán (fenék fölött) tetoválás kihozza belölem az állatot ... :) A pircing szerinten mellben és nemiszervben nagyon undorító, esetleg 1 a köldökben még elfér de szerintem már így is van elég hely a lányokon ahova ékszert lehetne aggatni miért kell már a bör alá is lyukakat furogatni? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hát ettől a makk-piercingtől elfehéredtem, sohase nem, fujj... bocs csak még sokk hatás alatt állok belegondoltam h vmi kopasz 200kilós állat agyontetovált teddymaci átdöfi a makkom és utána megkérdezi h nah teccik e... áááá nahjó megyek sírni :(:blink:

Link to comment
Share on other sites

Hát igen én is most akarok varratni a karomre egyet tehát nem fogom ellenezni a csajon se a tattoo-t és a piercing et se, sőt. De ne legyen agyon varva és agyon piercingezve se a csaj meg én se.

Hölgyön egy tattoo akkor néz ki jól szerintem ha nem hatalmas, tehát a popsi felett az nagyon bejön nekem, ill még a koron egy vékony szallag féleség nem tudom máshogy leirni. Piercing pedig a köldökben nagyon szuperul néz ki egy csajon, nekem nagyon tetszik. Hát az orrkarika az már undorító, nem akarok mallaccal járni. nuniba?????? felőlem, de én tuti nem rakatok a farkamba semmiféle fémet.

Link to comment
Share on other sites

makk-piercing? :blink: belegondolni is fáj, hogy arra valamit felszúrnak! alabba mennyire érzékeny, és még abba beleszúrnak valamit, ami mindentől megrángatja, húzza!

van olyan farokravaló, amit átdöfnek az egész szerszámon! na az is au-s lehet

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...