Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

igazából jobban megközelítve a kérdést a legjobban akkor jársz ha villámgyorsal elpasszolod a lapod, a procid meg a mostani grafkarid és beruházol egy 939-es amdbe, 3500+-al gyári hűtővel és PCI-os 7600 GS veszel hozzá.... én ezt tenném

 

pl: AMD Athlon 64 3500+ S939 (Venice) OEM 15 900 Ft 19 080 Ft

Abit KN8 Ultra (S939-nForce4 Ultra-Dual DDR 400-PCI Express-4 SATA II) (nem SLI) 15 975 Ft 19 170 Ft

Gainward GeForce 7600 GS 256MB GDDR3 (500/1200 MHz) TV-Out + Dual DVI PCI-E /3 év gar./ 24 100 Ft 28 920 Ft

 

az árak innen valók és hirtelen felindulásból én ezt venném meg :)

 

http://www.aliencomputers.hu

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

2éve nyáron megállás nélkül dolgoztam,hogy meglegyen a jelenlegi konfigom és most már annyira a szívemhez,nött,hogy nem akarok újat,inkább ebböl hozom ki a maxot!Szerintem a A7600 GT 256 TD AGP lesz,mivel 36000,annyit meg megér nem?

Link to comment
Share on other sites

Jó lesz az Fóri bá ;)

Flashu: Mikor lesz 8600? márciusra ígérik, nyárra ideér kb 50-ezer forintért, és tuti, hogy nem lesz AGP-ben, akkor már vennie kell egy új gépet, meg minden, szal ez nem megoldás. Ha arra gondoltál, hogy a 8600 megjelenésével leesnek a 7600 árak, azzal meg megint az a baj, hogy kell neki jó pár hónap, ráadásúl mi most AGP-t nézünk. Amúgy meg minek megvenni egyből a 8600-at? DirectX10 miatt? Hol van az még. Még ki sem jött, nemhogy a hozzávaló játékok, az még nagyon a jövő. Nameg a DX10-es játékok is elmennek DX9-es kártyákon, nézd meg mennyien használnak (rajonganak) még 9600 pro és társaikat, amiken szintén elmennek a mai játékok, igaz nem túl szépen, de nem mindenkinek az számít, hogy baromi szép legyen a játék (és így baromi drága a játék).

Link to comment
Share on other sites

figy, mindenki azt vesz, amit akar..., nekem az a véleményem, hogy egy 2 éves konfighoz már nem érdemes annyira hozzányúlni, szerintem inkább egy új gépre érdemes sprórolni, mellesleg a 8800GTS volt olyan gyors, mint a 7950GX2, szóval szentem a 8600-asok-ban is lesz bőven erő..., az már más kérdés, hogy apg nem valószínű a megjelenésük..., bár ki tudja...

Link to comment
Share on other sites

A X800 rx sebességre sem éri el a 7600 szintjét, mivel az 12 pipe-os butitott verzió lassú ramokkal, beteg aki olyat vesz :)

Amúgy 7600 GT már 32-32-ért is van inno3D (jah és mielőtt elkezdenétek fikázni az Innot lessétek meg ezt:)

 

 

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Flóri Bá! Csak egy tipp: Érdemes lenne ide feljönnöd Pestre videókártyáért, ha nem Pesti vagy! Találtam egy boltot, ahol a Leadtek 7600 GT 33.000 Ft újonnan! A kártyáról a oldalon bővebben... A bolt pedig: Elmész a Blaha Lujza térig, ott a 28-as vagy a 37-es villamossal egy megálló, kicsit visszábbmész az Auróra utcáig és annak a sarkán van a bolt. Honlapjuk a

http://www.grc.hu

Ahol érdemben semmi sincs kiírva, de ha bemész az üzletbe, tudnak segíteni... ;) Jövő hét szerdán mehetek a kártyámért... :) Egyúttal a többieket is megkérdezném, jól választottam? :)

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Igen, AGP-s... Amúgy nem az árlista alapján mentem, hanem arra jártam és beugrottam, megkérdeztem... Árulnak használt alkatrészeket is, de vannak újak is... Engem kimondottan a 7600 GT érdekelt, nem volt nekik, szerdára hozza a nagykerből... :) Előleget kért, papírt adott... Most pedig örülök előre is! :D

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tom maradok a 36ért és akkor házhoz,mert nem vagyok nagy pesti ember,de nagyon kössz az infót tényleg és tuti ez a kártya lesz,mert máshol is ezt ajánlották megvételre!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ipon.hu/?product_id=14996

Én ezt tudom neked ajánlani. Nagyon gyorsan szállítanak (én vasárnap este rendeltem, kedd reggel már hozta a futár). És itt van garancia futár, tehát ha garancia idő alatt meghibásodik a kari (nem a te hibádból) akkor ingyen hozza-viszi a futár a csere karit :).

Link to comment
Share on other sites

Kössz!De ez a A7600 GT 256 TD AGP kártyánál ugye jobb?És mennyivel?Mert akkor meg is rendelem holnap,ha írsz,hogy jobb és megéri,aztán akkor jövő héten meg írok,hogy mi volt otthon vele!THX!

Link to comment
Share on other sites

http://prohardver.hu/c.php?mod=20&id=1318&p=6

Ezt a leírást ajánlom figyelmedbe, amúgy a 7600 GT karik nagyjából egyformák, nem nagyon lehet olyat mutatni, amelyik sokkal jobb a többinél. Én főleg a garanciafutár miatt ajánlom neked, hogy innen rendelj, mert ha messziről rendel az ember, akkor épp ez a legnagyobb problém, hogy meghibásodás esetén szaladgáli kell. Itt meg ebből a szempontból jók a garanciális feltételek.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Most kicsit többet írok,mert vannak fejlemények! :)

Szóval hazaértem és ott volt a kártya,nagyon szépen becsomagolva és remegő kézzel bontottam ki...Csináltam is a fényképezőmmel róla képet,mert már a hűtés nagyon tetszett.Betettem és máris ment a gép,semmi gond nem volt...Átálítottam a setupban 256ra a portot és akkor hadd szóljon..Vagyis elötte feltettem egy új XP-t,mert ha új hardvert veszek akkor mindíg ezt teszem...Aztán utána egyből 3D Mark telepítés,alapbeállításban futtatás és a végén kijött 12468 pont...Mondom ez nem lehet igaz...FEAR install és 1024ben minden ráadva,még az árnyékok is,pedig azt nem tartom fontosnak...És elindult,ment semmi akadás,tökéletes képpel...Mikor meguntam akkor feltettem a DC-t...1024...Minden ráadva...Kasyr pálya 3VS.3 sok Ork,meg IG,mert ők termelnek egységet rendesen és az meg ugye ha mind mozog akkor ott gondok szoktak lenni...De most nem voltak! :P Tökéletesen futott semmi gond nem volt...Akkor Quake 4,mert a régi karival nem ment,vagyis 5perc utána kilépett...Szóval 1024 itt is és full minden,élsimítás 2*...Nagyon meglepődtem,eddig nem volt ilyen szép és annyira bejött,hogy napi 5órtát toltam vele és az FPS sem ment 30alá,kivétel ha 6monszta jött,akkor volt 25,1-2*...Főleg a járművek fizikája tetszett és a ventilátorok mikor forogtak és a fény-árnyék hatás...Hát olyat még nem láttam!Aztán True Crime New York City...1024...ott nincsen grafika állítás,megy az ahogy a gép engedi...És talán kicsit túl gyors is volt,de pont játszható...Szóval elégedett vagyok a kártyával...Most még a Serious Sam2.részét akarom feltenni,mert nagyon inponáló képeket láttam a neten róla...Szóval úgy érzem a pénzemet jó helyre fektettem be...Amúgy így a végére...A DC vel hogy lehet FPS-t mérni és nem tudtok valami progit ami minden gémnél méri,mert ami van az csak UT alá jó,azzal meg már nem gémelek,mert vannak jobbak is!

Kössz,a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Én ezzel tisztában vagyok,de a COD2 nekem már azért is élmény volt,mert futott DX9-el és nem csak 8al,így sokkal élesebbek volaka a színek és kidolgozotabbak a texturák,de amúgy én nem vettem észre,hogy szüksége lenne a gémnek a simításra,mert így is nagyon szép.Én csak singlében tudom tolni,mert az otthoni gépemen nicsen net,de ott a demo pálya(az edzés után) a kedvencem,mikor a végén felrobbantjuk a házat,na az nagyon nagy és a tankos rész sem semmi!:D

Link to comment
Share on other sites

Én most vettem egy Galaxy GF7600GT AGPben és hidd el a legjobb,PCI-E-ben is csak jó lehet,szóval szerintem azt!Én Q4-el és FEAR-al tolom,de azok full graffon 1024ben simán 0%akadás!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...