Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

Szia !

 

Általában a középkategóriás VGA kártyáknál, ha 512MB memóriát alkalmaznak, akkor lassú DDR2-t ültetnek a nyáklapra, valószínűleg itt próbálják elsütni a nyakukon maradt lassú modulokat. Egyébként a GPU úgysem tudja kihasználni az 512MB memóriát kellő sebességgel.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

és nem akarok a legújabb játékokkal játszani csak a tavaji meg a tavaj előttiekkel full grafikán! mert mindig szaggatott minden még minimum grafikán is a geforce fx 5200essel

 

helyesen: tavalyi

Full grafikán? Ahhoz új gépet kell venned.

Vegyél a géphez egy 6600 GT-t az is bőven elég ehhez a konfighoz. Kb low-medium körül vinné a 2007-es játékokat.

Táp is kukába való.

Szerintem add el az egészet és vegyél új gépet. 60-70k-ból már lehetne összerakni egy olcsó kétmagos konfigot.

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Általában a középkategóriás VGA kártyáknál, ha 512MB memóriát alkalmaznak, akkor lassú DDR2-t ültetnek a nyáklapra, valószínűleg itt próbálják elsütni a nyakukon maradt lassú modulokat. Egyébként a GPU úgysem tudja kihasználni az 512MB memóriát kellő sebességgel.

 

Üdv.: Dadus

 

DDR 3as 1400mhz-es modul van rajta. a gpu órajele 800mhz.

 

Akkor sem akarok semmi mást cserélni/venni csak videokártyát.

 

Inkább úgy kérdezem mennyivel jobb az ATI HD2600 XT 512MB AGP mint a mostani GEFORCE FX 5200 128mb?

 

Nemtom volt e valakinek ilyen geforce kártyája de akinek volt azt biztos tapasztalta hogy mennyire egy nagy nulla. Olyan csúnya vele minden játék hogy az nem is igaz. Meg minden akadozik vele még minimumon is. Uncsim megvette 3éve az ati radeon 9600xt- t és minden megy vele ami dx9 -es szaggatás nélkül és ráadásul szép is! Mindig irigyeltem is érte hogy milyen fasza kártyát vett. Gondolom ez amit venni akarok a 9600xt- től jobb és ez nekem bőven elég!

Ja és használt cuccot soha az életbe nem fogok venni sz.géphez!

 

Na meg a másik veszek egy 2magosat és az meddig lesz jó? 2-3 évig, mikor a 4magos terjed el meg ki tudja milyen új technológiát találnak ki?

Semmit se veszek bele! Engem a legújabb játékok nem érdekelnek.

Link to comment
Share on other sites

1. a 9600XT-t még lehet venni, irreálisan magas 10k-ért...

 

2. a HD2600 gyorsabb, mint az FX5200, ám a géped NEM FOGJA KIHASZNÁLNI, ergo totál fölöslegesen ölsz bele pénzt... (csak akkor érné meg, ha HD videózni akarsz, akkor lenne különbség, játéknál elenyésző)

Link to comment
Share on other sites

Úgyis csak azt hajtogatjátok hogy új alaplap új proci. Ténleg van olyan alaplap amelyiken van agp és pcie egyszerre?

 

Ja és azt olvastam erről a kártyáról hogy tavaly nyáron jelent meg, azért hogy mi agp- sek is tudjuk még tovább fejleszteni a gépet. Ha nem használja ki hát nem használja ki. De biztos vagyok benne hogy nem lesz ilyen pocsék meg lassú mint az fx 5200.

Meg csak a 2004-5 meg egy pár 6-os játékon akarok játszani amik nagyon bejönnek de eddig nem akartam velük mert egyszerüen olyan ronda volt a graf.

Link to comment
Share on other sites

Azért ebbe belekötnék,mert van :D

 

Asrock939Dual-SATA2

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=939Dual-SATA2

 

Témához hozzászólva,ha már mindenáron megvetted.Néhány játékban valóban gyorsabb lessz és persze szebb a kép de az 512Mb-os verzió teljesen felesleges volt.Valamint bőven megtette volna egy 2400xt.Bár most nem tudom ebből van-e AGPs.

Link to comment
Share on other sites

hello

 

azt szeretném megkérdezni hogy ati raedon 2600/ 256mb/DRRII

vagy nvidia 6600/256mb/DRRII est vegyek

árban az ati-t akarom mert keveset játszok de a haverok azt mondják hogy legalább egy nvidia 6600-at?

a proccim AMD és az atit támogat most egy 1250-es alaplapi van benne.

és a procci ati-t támogat.

köszi

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...