Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

én 8800 gts re szavazok mert x2900xt baromira sokat meg ugyanojan a teljesítménye mint 8800 gts nek ez tény egyik tesztem az egyik a mésik tesztben a másik kari a jobb de csak kicsivel én szemáj szerint jobban bizok a geforceban mint a radeonban habát montis radeont használok

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Még az év első felében vettem a gépem.

 

ASUS M2N4-SLI

Athlon X2 3.8

1Gb Kingston DDR2 800MHz

160 Gb Samsung SATAII vinyó

ASUS Lightscribe DVD-RW

GF 7300GT 256DDR2

 

Asszem ennyi.

Ház, bill, egér

 

A vége 92000 volt.

Minden megy, kivéve persze a MOH Airborne-t a videókártya miatt...

 

Nem gagyik az alkatrészek, bővíthető és jelen pillanatban nekem megfelelő.

A minap Raktam össze egy gépet 60 ezerből. Mindent újonan tettünk bele.

Igaz, hogy a vga csak alaplapra van integrálva, de van benne PCI-E port

160-as vinyó, 1Gb DDR2 ram és 3.2-es Sempron proci nomeg DVD-RW

Működik, lehet használni és nem került egy vagyonba. Ha kevésnek bizonyul a teljesítménye akkor lehet bővíteni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A 7300GT-vel nem ment az MOH airborne? Csodálkozom mert nekem 7300Gs-el tökéletesen ment. De én is egyetértek veled hogy nem kell 100.000 ket kiadni, hogy egy ma is müködő konfigot kapjál, persze, ha valaki mindenáron megakarja dönteni a bechmark rekordokat akkor mélyen azsebébe kell nyúlnia de nem a 3DMark-al játszunk hanem a Bioshock-al vagy a Moha val és ezeket el lehet inditani egy kisebb gépen is.

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Bocs az off-ért.

 

Igazából ki sem próbáltam a MOH Airborne-t mert úgy olvastam nem támogatja a 7300 szériát.

Egy külföldi fórumon egy srác írta, hogy Ő megvette és a telepítő alapból kivágta a vga miatt...

 

Ha Neked ment akkor feltétlen kipróbálom, mert jó kis gémnek tűnik :D

 

PíEsz: Jah! Pedig írtam is az EA-nak, hogy mikor lesz patch. Azt a választ kaptam, hogy lóf*szt. Persze finomabban fogalmazva. :D Hajrá! Éljenek a multik akik azt csinálnak amit akarnak! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Off: Patch már van a MOH:Airborne-hoz és 7300-as karival bőven megy még 6600-as karival is csak hát avval gyengén.Minden karival megy ami már tudja az SM 3.0-t.

Amúgy meg FlashHU-nak van igaza aki HD minőséget akar szóval ilyen 1600x1200 és feljebbi felbontásban akar játszani annak nem jőn ki egy gép 100-200ezerből de szerintem egy ilyen 200-ból ki lehet hozni egy olyan gépet ami manapság viszi 1280x1024-es felbontáson maxon a játékokat még jó ideig.

Link to comment
Share on other sites

Így fog kinézni a gép, frissítettem! :)

 

Alaplap: Gigabyte GA-P35-DQ6 (42.094)

Proci: Intel Core 2 Quad Q6600 (58.591)

Memória: Corsair TwinX 2048Mb DDR2 800Mhz KIT CL4 (20.868)

VGA: Galaxy GeForce 8800GTS 320MB PCI-e (67.591)

Vinyó: Samsung 400GB 7200rpm 16MB SATA2 (19.560)

DVD-író: Pioneer DVR-212D SATA Fekete (7.920)

Táp: FSP BlueStorm II. 500W (16.080)

Ház: Aspire X-CRUISER Fekete (16 590)

2.1-es cucc: Creative I-Trigue 3330 (15.481)

 

 

Összesen: 264.775 Ft (2007.okt.18.-as adat szerint)

Link to comment
Share on other sites

Shatan, szerintem várd meg a 8800gt szériát...nov elején jön ki és két jó tulajdonsága van: olcsóbb lesz mint a 8800gts, mivel új gyártástechnológia -> kisebb költség. kb 50, max 60k lesz.

A második: több stream processzor lesz benne, mint a 8800gts-ben, ergo gyorsabb lesz nála. Jobb kombináció nem is lehetne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Üdv, a kérdésem az lenne hogy az alábbi configba milyen >Nvidia<! videókártya lenne optimális? Asus m2npv-mx alaplap, AMD 3500+ proci, 2 GB 800 MHz ddr2 ram (dual channel), 250 Gb winchester, Vista Business || Kubuntu Gutsy. Hatalmas elváás nincs a kártyával szemben, Lehessen vele mondjuk egy Bioshock szintű játékot élvezhető minőségben játszani vele és a linuxos nvidia driverrel se legyen gondja. Eddig a 8600GT/(GTS)-t nézegettem. Vélemény?

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

A 3500+ proci mellé még a 8600 GT is túl izmos. A 8600 GTS-nek meg igen vacak az ár/teljesítmény mutatója. GTS-t én 38000Ft alatt nem láttam, de lehet hogy van, még GT-t láttam már 23000Ft-ért. A leírás szerint a Bioshock minimum: P4 2,4GHz single core, RAM 1Gb, Gef 6600, ajánlott: Core 2 Duo, RAM 2Gb, Gef 7900GT (512Mb) . Szerintem célszerű az ajánlott konfig körüli gépet használni.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...