Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

jojoando konfigja a legjobb, annyi, hogy alaplapnak inkább Abit KN9S, ram lehet 800-as, és 7600 GT volt a kiindulási alap, így a lényeg, hogy a lap+ a 2 magos proci kijön 30-ból. A 939-et meg felejtsétek már el!!! Az már a múlt, már jönnek a DDR3-ak lassan, minek venne sima DDR-es konfigot? Olcsóbb a DDR2, mint a DDR!

Link to comment
Share on other sites

Megy itten a flém, a srác meg majd vesz egy teljesen eltérő konfigot.

 

Memnon ezzel a hozzáállásal már DDR2-vel sem érdemes foglalkozni... :)

667 Mhz-es DDR2-es RAM lassabb mint egy szimpla minőségi DDR-es modul. (nagyobb időzités/alacsonyabb órajel). 1Ghz környékén lehet kihasználi a DDR2 által nyújtott nagyobb sávszéleséget...

7950GT meg minek? venni egy drága VGA-t mikor egyre másra jönnek a hírek, hogy ez vagy az a játék már csak DX10 alatt fog elindulni. Arról nem is beszélve, h. az Ms ha tetszik hanem lenyelti velünk a vistát DX10-el eggyüt... ez van.

Szerintem:

GigaByte GA-M57SLI-S4 AM2-nForce 570 SLI-Dual DDR2 800-Dual PCI-E 16x 6 SATA II 23 970

Athlon 64 X2 4200+ Socket AM2 Dual-Core (Windsor) 22 000

2x A-DATA DDR2 1024MB 800MHz 32 400

Gainward GF 8600 GT 256MB GDDR3 32 000

Hitachi Deskstar T7K250 250GB 15 810

Nincs ínyemre GeForce-ot ajánlani, pláne nem a 8600-at. De most mást nem igazán érdemes venni.

Link to comment
Share on other sites

Úgylátszik mégis kell RAM-ot venni, xal akkormár ddr2-eset, sztem az A-data-s 2x1gb ramnak elírtad az árát :D az 20k körül van, mongyuk elg lesz nekem 2x512 MB egyelőre :)

Gondolom a AMD Athlon x2 4200+ jobb mint az 3800+ :D

Thx megin a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Heh, ahoz képest amilyen céllal indult a topik, nemkicsit eltért a lényegtől, de ez asszem a mostani gépemnek köszönhető... :D remélem sikerül összeraknom 1 működő gépet, nem győzök a javaslatok között dönteni, mindenkinek az ami... :) nos meglátjuk, thx all, mongyuk már azzal is gazdagultam h megtudtam 1 pár dolgot :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

VGA vásárlás előtt állok!

Jelenegi konfigom:

Alaplap: ASRock K8 Combo-Z(s939+s754)

Proci: AMD Athlon 64 3000+ Venice@3800+

RAM: 2*512MB DDR400 Kingmax DUAL

VGA: Abit RX800-Guru 405/1000Mhz GDDR3 AGP

 

Szerintetek érdmesebb lenne veni egy X1950PRO-t vagy GT-t venni AGP-set vagy vegyek egy PCI-E-s alaplapot meg PCI-e-s VGA-t?

Link to comment
Share on other sites

Tudtommal neked kettő 8800GTX-ed van négymagos processzorral, minek "váltanál"? (Btw, szerintem megéri, bár az alaplap (ha tényleg ilyen alaplapod van) elég sz*r, márcsakmer Asrock, az meg az Asus hulladékaiból építkezik (tapasztalat), szal inkább én azt cserélném le...)

Link to comment
Share on other sites

(Okker, nekem amúgy SLI-be rakva 2 db 8950 GX2-m van, csak nem akarok nagyképűnek tűnni, azér írtam hogy integrált 6150...)

 

Nekem is volt asrock lapom, hát nem voltam megelégedve, mondjuk én is ati kártyával használtam... Szóval szerintem vehetsz bele, vagyis ő, vagy nemtom kinek lesz..

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

A 7900gs kártyák ref órajele 450/1320, amit nálam elsőre az

auto beállítás 637/1524 -re lőtt be.

 

Nem játszadosztam vele többet. A mag nem tudom meddig menne,

a ramok 1,4-es Samsungok, amelyek 1600-ig kalibrátak. A

teszt alatt a ramok alig voltak langyosak, a mag nem érte el

az 55 fokot.

 

ezt írta, szerinted?

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Na megvan, amit én néztem az a 7900GS Sonic, ami valóban egy gyárilag tuningolt kártya, de a sima 7900GS az 400/1320 MHz-en üzemel. Hogy kinek a közös cége, azt nem vágom.. :P Na mindegy, hogyha tényleg nem használta, akkor szerintem érdemes megvenni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...