Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sziasztok !!!

 

Grafikus kártyát szeretnék venni ami jó ehhez a géphez és legalább megy rajta a Call of Duty : World at War valami olcsóbbat PCI-e szabványt.Előre is naon köszönöm a seítségeteket. :)

 

Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133)

512MB Kingston DDR2-533MHz SDRAM(de akarok bele nagyobbat venni !!!)

Alaplap neve Foxconn 45CM/45GM Series

Effektív órajel 533 MHz

Busz szélessége 64 bit

Sávszélesség 4266 MB/mp

A tápot nen tudom(azt hol lehet megnézni?)

 

 

-------------------------------

23k5a1e.gif

26121.gif

display.png

Link to comment
Share on other sites

Akkor nem tudnátok valami jó videókártyát ajánlani ami jobb a mostanimnál és Max 512Mb-os valami olcsóbb de jobb félét vagy valamiyet.Segítségeteket előre is köszönöm. :)

U.I.:Ezen a kártyán még a Call of Duty 2 se megyen :(

 

Mostani Videókártyám:

----Intel 82945G/GC/GZ Graphics Controller

Busz típusa Integrált

GPU órajele 400 MHz

RAMDAC órajele 400 MHz--------

 

 

Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133)

512MB Kingston DDR2-533MHz SDRAM(de akarok bele nagyobbat venni !!!)

Alaplap neve Foxconn 45CM/45GM Series

-----------Effektív órajel 533 MHz

-----------Busz szélessége 64 bit

-----------Sávszélesség 4266 MB/mp

Táp: M-TECH 400W

 

(PCI-E x16)

Ha valamilyen adat még kéne akkor csak írjatok!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szia Dadus!

 

Elméleti kérdés.

Ha fejlesztenék egy 5850-re vagy... akkor a régi 8800GTS-t hagyni "physx-nek", ez így elvileg megoldható? Kell hozzá valami exta program vagy valami? OP-rendszer?

A tápot minden kép cserélni kell, de milyenre?

 

A konfig változatlan:

P35-ds4, Q6600@3000, 2*1Gb,

 

Üdv.:

aquir77

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy a Gigabyte mint tápegység nekem nem nagyon vált be. Giga Superb 720W-ot használtam, de elég hangos volt és zörgött. Ha igazán nagyon jó tápegységet szeretnél akkor én az Enermax-ot is ajánlanám, bár az ára miatt nem nagyon szokták kedvelni. Jelenleg ilyet használok, semmi hangja sincs, és nagyon erős.Remélem sikerül kiválasztani a neked megfelelőt.

 

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

Ha engem kérdezel, akkor 9600-as ATI. De újonnan már nem kapsz sajna. De 9600-asból is az ATI Radeon 9600 Pro-t... CoD4 megy rajta... bár procidba belekötne erősen, meg a ramba is, csak a CoD4 volt a példa, amit a 9600-as visz, és az 5600-as Nvidia nem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hmm dadus azt említette hogy gyenge az a processzor

Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133)

hát nekem egy D950esem van ami 3,4en fut 2x2mb cashel szoval nem sokkal tud többet de Just Cause 2 maxed out , Crysis maxed out , GTA IV maxed out : ) mellé van 2 giga ram meg egy 5770es.. :)

szoval szerintem jo az a proci ^^

Link to comment
Share on other sites

supraMKIV : Köszönöm az infót kicsit megkönnyebbültem, hogy mégsem olyan rossz a procim, mint ahogy gondoltam :happy:

 

Egy kérdésem lenne ha veszek egy Sapphire Radeon HD 4550 512MB-os videókártyát és melléje 2GB RAM-ot akkor inkább ne az M-Tech 400W-os tápomra kössem fel a vidi karit ugye??? Azon gondolkoztam, hogy veszek egy Fortron 350W-os tápot és az lenne a kérdésem, hogy ez jó lesz szerintetek a fentebb említett konfigomhoz ???

 

 

U.I.:Na ezt jól megbonyolítottam !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy a Gigabyte mint tápegység nekem nem nagyon vált be. Giga Superb 720W-ot használtam, de elég hangos volt és zörgött. Ha igazán nagyon jó tápegységet szeretnél akkor én az Enermax-ot is ajánlanám, bár az ára miatt nem nagyon szokták kedvelni. Jelenleg ilyet használok, semmi hangja sincs, és nagyon erős.Remélem sikerül kiválasztani a neked megfelelőt.

 

Üdv.

 

csak nem hiszem h sokan vannak azok akik 60-70 ezret adnak egy tápért... egyébként gigabyteból ha odin gt-t vagy pro-t vettél volna azzal semmi bajod nem lett volna. személyes tapasztalatból mondom.

Link to comment
Share on other sites

Szia supraMKIV !

 

A két processzor között hatalmas eltérés van, úgymint:

 

CPU freq. 3.06GHz vs. 3.4GHz

CPU magok száma 1 vs. 2

Bus Speed 533MHz vs. 800MHz

L2 Cache 512KB vs. 4MB

 

Tehát mickey94216 , ne könnyembüljél meg.

 

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

 

Ha FullHD-t (1980*1080) szeretnék használni akkor 5850 vagy 5870? Van értelme a 70-esnek, annyival többet rááldozni? Vagy esetleg valami más?

Típusból melyiket érdemes? Alap hűtésest nem nagyon szeretnék.

 

Bizonytalanság oka: amikor rászántam volna magam, több darabot küldtek vissza garanciába, különböző "tünetekkel".

 

Üdv.:

aquir77

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy ebbe az alaplapba--->kobian pvm266am-p és emellé a proci mellé--->Intel® Celeron®

CPU 2.4 Ghz bele tudok-e tenni egy ilyen kártyát:Sapphire ATI Radeon X1600 pro AGP 256MB GDDR2 VGA

Már volt benne ati 9800 pro, ati 9550 pro 256 mb.

Emelett van 768 mb ramom.

Régebben próbálkoztam egy ati x 1550 el, de azt nem tudtam feltenni driver problémák miatt.

Kérlek olyanokat ne írjatok, hogy nagyon régi konfig stb mert nincs pénzem új gépre ezért bővitgetem így.

Válaszaitokat előre is köszi!

Helo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hy!

Gyors kérdés:Milyen vidikarit vegyek a gépembe?A mostani egy Nvidia 9600GT 512mb-s.Néztem Ati HD5850 512st meg Nvidia GTX 285 1gb-st.

Sztetek melyik éri meg jobban?Vagy ha esetleg tudtok jobbat akkor várom az ötleteket :)

A gépem:

Giga P35-ds4 deszka

Intel e8200@2,66ghz proci

2*1 gb kingston ram 1333mhz-s

500-as Chieftech táp

Win7-t használok op rendszernek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

kellene kis segitség

 

aki tud ajánljon nekem ebbe egy jó vga-t , lehetőleg GForce-t

 

annyira nem értek hozzá de megpróbálom érthetően leírni mi van a gépben :/

 

Alaplap:(rendszerinformációbol) gyártó:Packard bell BV, model :IMEDIA 2789 (ha nem jü így éstudja h hogy tudok értelmesebb infót szedni az alaplapomról írja le:))

 

Processzor: Intel Celeron D CPU 3,20ghz

 

Memória 2GB

 

ennyit tudok :/

 

amugy nem tudom h an-e rá esély h 512est rakjak bele, erre is jó lenne egy válasz hálsá lennék :D

 

előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...