Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

Sziasztok új videokártya kéne a gépembe de nem tudom milyet vegyek vannak elképzeléseim,de a tieiteket is várom!

Amikre én gondoltam:ATi RadeOn HD4350,Geforce 7200GS,ATI 2400 XT,Geforce 8400GS,nVida 6200,GeForce 9400GT,Radeon HD 4550

A válaszaitokat és a segítségeteket előre köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Jővő héten szeretnék uj videokaritvenni csak meg nem tudom melyiket.Ebben szeretném segítségeteket kérni.Kb 35 ezer értékben.Én a 9800pro-t eztemm ki.Segítségeteket is leőre is thx

 

csá vegyél asus videó kártyát átalakítóval nekem maximum grafikán fut a gta 4

 

Link to comment
Share on other sites

Te meg írd ide le, hogy mire akarod használni, milyen konfigod van hozzá (AGP vagy PCI-E csatlakozóval van szerelve az alaplapod, milyen tápod van, milyen processzorral akarod "hajtani"), és mennyi rá a keret!

Egyébkén meg a DDR3 és a GDDR3 ugyan a videó kártyák mind ugynevezett Graphics Double Data Rate memóriával vannak szereve!

De már létezik GDDR4 és GDDR5-ös memóriával szerelt VGA is!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

A segítségeteket kérném, egyik nap gajrament a videókártyám és ki szeretném cserélni valamire, csak nem tom h melyik a jobb meg h mi alapján kell nézni ezeket, mindenféle képpen tv kimenetesre akarom cserélni, max 20-25 ezret tudok rászánni a dologra.

Ez a konfigom(3éves, nem tom mekkora táp van benne de asszem 450-es)

2magos Intel 945d 3,4ghz

2giga ram

és egy 7600gs videókártya pci-e

Lécci segítsetek nem sokat értek ezekhez a dolgokhoz.

Előre is köszi!!!

Link to comment
Share on other sites

Hát a táp fontos lenne!

Bár a proci nem egy bitang, de a későbbiekben akár egy cserét megérdemel (mondjuk egy Intel E5***-szériára)!

Ebben az esetben egy SAPPHIRE HD4730-t ajánlok!

 

Elég jó árban van, 22ezer az iponon!

http://ipon.hu/webshop/product/sapphire_hd4730_512mb_gddr5_hdmi_lite_pcie/115887

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

A következő konfigom van most:

 

Asus P5Q

Gigabyte Superb 550w

Intel Q9400 2,66ghz@3,4ghz

kingmax 4x2gb/800mhz dual channel

Gigabyte 9800 GTX+1gb

Hyper TX2+ 14cm elől, 25cm oldalt, 2x8cm hátul-ventik

2x500gb Samsung vinyó+2 dvd író,

 

és azt szeretném kérdezni, hogy egy Ati 4890-et elbírna-e a tápom, vagy inkább először új, min 650-700w tápra gyűjtsek? lenne rá most 20k, ezért már lehetne minőségi 650w tápot kapni? (pl iponon, ami jó?)

 

illetve az iponon Gigabyte 4890 1gb oc ról vélemény? 48k-ért?

 

előre is köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

A következő konfigom van most:

 

Asus P5Q

Gigabyte Superb 550w

Intel Q9400 2,66ghz@3,4ghz

kingmax 4x2gb/800mhz dual channel

Gigabyte 9800 GTX+1gb

Hyper TX2+ 14cm elől, 25cm oldalt, 2x8cm hátul-ventik

2x500gb Samsung vinyó+2 dvd író,

 

és azt szeretném kérdezni, hogy egy Ati 4890-et elbírna-e a tápom, vagy inkább először új, min 650-700w tápra gyűjtsek? lenne rá most 20k, ezért már lehetne minőségi 650w tápot kapni? (pl iponon, ami jó?)

 

illetve az iponon Gigabyte 4890 1gb oc ról vélemény? 48k-ért?

 

előre is köszi!

 

Hello!

A jelenlegi Gigabyte tápod bőven elegendő lesz még a 4890-es Radeon-hoz is, nem kell másik!

Amúgy meg 4800-as Radeonnal nem lőhetsz mellé ;) , azok mind jók, a 4890-es meg mocskosul erős(gyors), szóval ha váltsaz 4890-re szép sebesség növekedést fogsz tapasztalni.

Link to comment
Share on other sites

Inkább egy HD4850-est vegyél, kb árban ugyan ott van mint a 9800GT, de porig alázza!!!

1GB akkor kell ha full hdben 1920*180-as felbontásban játszol!!!

 

Az igaz de az atis karik nem melegszenek nagyon? az ati mindig is küszködött ilyen gondokkal. az 1GB os karira pedig azért gondoltam mert az majd később is jobban fogja bírni a játékokat, v nem?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok, Vista 64bitem van, és az lenne a kérdésem, ha most nvidia kártyám van és atit veszek, csak le kell előtte törölnöm az összes nvidia szoftvert, és bele is rakhatom az új kártyát, majd új drivert.... vagy újra kell telepíteni az op rendszert? remélem nem.... és játékok mit fognak csinálni? nvidia helyett ati kártyával.... lesz ami esetleg nem indulhat el?

(nvidia kártyával lettek feltelepíteb, gondot okozhat e most az ati?)

 

előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Szia KANÁL !

 

Az Eszközkezelőből távolítsd el a régi /Nvidia/ kártyát, kapcsold ki a gépet, rakd be az új ATI kártyát, indítsd a gépet, majd telepítsd az ATI driver-t. Amennyiben gond van, manuálisan töröld a Windows mappa alól az összes Nvidia file-t. Ha így is gond van, akkor telepítsd csak újra az op. rendszert.

 

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok! Videókártyát szeretnék vásárolni és a segítségeteket kérek! Gépem:alaplap Gigabyte m61pme,prociAmd5200+kétmagos,táp350w Codegen,integrált.GeeForce6150 videókari,1Gb 800Mhz Ram. Nem vagyok nagy játékos(Call of Duty,új Wolfenstein,Medal of Honor), ezekkel játszom és ezekhez keresnék megbízható vga-t a konfigem figyelembevételével. Gondoltam GeeForce 9400-ra nektek mi a véleményetek!? 10-12 ezernél többet nem szeretnék rá költeni. Várom ötleteiteket!

Link to comment
Share on other sites

Szia!

MSI hd3850 lenne a legérdemesebb 15k-ért, ha nagyon drága akkor 4650, de csakis ddr3 memóriával. ddr3-ast csak sapphire ből láttam. Mindkettőt megtalálod argep.hu-n. Ha egyik se elérhető, akkor esetleg egy nvidia 9500gt ddr3.

Viszont ha már veszel vga-t feltétlen vegyél új tápot is, mert a codegen elhalálozhatja az egész gépet.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hello!

 

Videokártyát szeretnék venni, de nem vagyok jártas benne nagyon.

Gépem: AMD Athlon XP 2400+ 2.00GHz, 1,25 Gb RAM, XP Prof.

Mostani videókártyám ATI Radeon 9600.

 

Szóval egy olyan videokártyát szeretnék venni, ami nem túl drága (25000 Ft alatt) de nem szaggatnak rajta újabb játékok sem. (pixel shader 3.0 legyen)

Milyet vegyek??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...