Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

http://asus.com/products.aspx?l1=2&l2=6&l3=760&l4=0&model=2412&modelmenu=2

 

Erről a lapról lenne szó és az érdekelne hogy a memory clock-nál az érthető számomra hogy az( 1 GHz a DDR3 -as változatra értendő ), de akkor mi az a 2Ghz.....????

Régebben a DDR 2 -es és a DDR 3-as változatokat különítették el így!

Vagy én értelmezem rosszul???

Amúgy igen joó kis kártyának tűnik..22.000 -rel jött be de lesz ez még jobb is :)

 

Kösz előre is az eligazítást!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Nekem is lenne egy ilyen kérdésem és nem akartam új témát nyitni. Szeretnék a közeljövőben új videókártyát venni. A mostani Ati Raedeon 9200 .. Hát már elég régi. Szeretném, hogy menjenek rajta az új játékok. Például Cod4. De szerkeszgetni is szoktama gépen. Videókat és játékokat csinálgatok. Tehát valami olyat ami jó a szerkesztésekhez is, de a játékok is jól menjenek hozzá. nem nagyon értek hozzá de valami 30ezer körül szeretnék venni. A 40ezer már kissé húzós de még azis épphogy jöhet. A segítséget előre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

A Sapphire-nak van AGP-s HD3850-e, bár lehetnek gondok vele driver ügyileg. Úgy tudom jelenleg ez a legjobb AGP-s kártya, de egy 9200-ashoz való proci tényleg nagyon kevés lesz mellé. Bár ha például HD videókat is nézel, akkor jó lehet, mivel a gpu le tudja játszani minimális processzor terhelés mellett. De a procid ismerete nélkül nehéz ahhoz való kártyát ajánlani.

Link to comment
Share on other sites

Ez a gép mennyire tudna kihasználni egy Ati 4870-et?

 

Amd X2 4000+

2X1 GB Kingmax Mars DDRII 800MHZ

 

Ha nem lenne elég neki a proci mennyire húzzam fel?

 

Amúgy erre a karira cserélném le: Inno3D 8400GS 256 mb (pont a kártya a leggyengébb,de mostmár az ATI miatt nem bánom :D )

Link to comment
Share on other sites

Értem.

Ezek közül melyik hajtaná ki jobban a 4870-et?

AMD Phenom Quad 9550

AMD Athlon 64 X2 6400

 

 

u.i:De ezt nem értem 2 mag van benne,nem 1 mag. Tehát akkor sem 2GhHZ,hanem minimum 4GHZ. Akkor hogy hogy nem hajtja ki? Nehogymá csak félig használja ki, biztos kihasználná 70-80%-ban.

Link to comment
Share on other sites

Akkor mi a fenének jelzik így az amd-nél a processzorokat?

pl:Amd X2 4000 (2000mhz+2000mhz az nálam 4000mhz)

 

Tehát logikus hogy 1magban nézve ez 4000mhz-re rúg vissza,és egyáltalán nem túloztam,mert 2mag 2 feladatot jobban el tudna végezni az 1 magoshoz képest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...