Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

azé mondtam hogy 2 ajánlatot kéne a cerkához is

speciel én ahhoz egy hd2600pro-t tudnék elépzelni

jah és a core 2 duo hoz is max 20e ért kéne szval affölé ne menj mer

most haveromnak sincs pénze csak leszeretné má cserélni végre

az X550 esét

előre is köszi...

Link to comment
Share on other sites

Érdekes a helyzet mert hiába vesz 20k alatt Core2 Duo-t, nem tud mellé venni erős ATI kártyát csak akkor ha E4500-ból vagy E7200-ból ki nem présel tuning segítségével 3GHz-t, mivel ha ahogy a másik topicban emlékszem ott írták hogy az ATI 3xxx-es szériához minimum 3GHz-s kétmagos processzor kell. Nem tudom VGA-ra mennyi a keret, de feltételezve hogy stabilan tudja 3GHz-en járatni a felsorolt processzorok valamelyikét, ez alapján úgy vélem egy HD 3850-es kártyát ki tudna hajtani(512MB/19-20k - depo.hu), abban már nem vagyok biztos hogy a 3870-el megbírkózna... de ha igen akkor simán megéri, mivel csak 2-3k-val drágább.

Link to comment
Share on other sites

Üdw mindenkinek kelenne egy kis segítség.. Pc vásárlás előtt állok, és nem tom milyen videókártyát vegyek... GRAFIKUS KÁRTYA1:BFG NVIDIA GeForce GTX 280 OCX 1GB PCIe 2.0 GRAFIKUS KÁRTYA2:BFG NVIDIA GeForce 9800 GTX OCX 512MB PCIe 2.0 GRAFIKUS KÁRTYA3:Raedon HD 4870 512MB Crossfire ezek közül ti melyiket ajánljátok és tartjátok jobbnak? Vagy pedig várjak a Radeon HD 4870 X2 2048 MB (R700)-ra ?? Pls Help..!! (Még annyit hogy ezek közül az én szempontomból a Raedon HD 4870 512MB Crossfire tartom a legjobb választásnak és ha emellett döntenék nem kell hozzá komolyabb hűtésrendszer vagy valami?) Help!

Link to comment
Share on other sites

Oké, akkor nemérdekel a GTX 280! :) ATIT VESZEK! HD 4870 X2! :)

 

nem fogod megbánni! :P;)

 

Konzolfan, Én is olyan kártyát szándékozom venni, de az 1GB-os változat is bőven elég lenne. ;) Am az a 499$-os amerikai ár az okés meg minden, de egy ipon hírben arról olvastam hogy egy osztrák webáruház release előtt kipakolta a kínálatába az X2-t, ami szerintem teljességgel lehetetlen hogy release előtt egyáltalán hozzájusson, de itt a hírben 400 eurós árról írnak(94k), USA: 499$(78k). Szóval szerintem a hír nagy KAMU, de ha mégis igaz lenne, akkor M.o-n 100k-s árra lehet tippelni.(Érdekes hogy ezzel már a 9800GX2 és a GTX280 árszintje felett lennénk, szóval eléggé aggódom... :()

 

http://ipon.hu/hir/radeon_hd_4870_x2_augusztus_12_en_jon/3632

 

tkrisz - GRAT! ;):)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Most készülök venni egy videokarit, és ennek kiválasztásában szeretném kérni a segítségeteket!

Konfigom:

 

AGP, Intel Pentium 4 Processzor 2 GHz 512 Mb cache, 160 GB Samsung Winchester, 2 GB DDR RAM memöria 400 MHz, 400 W Táp,

 

Tudnátok légyszi ajánlani a legjobbat, és amit a processzor maximálisan ki tud használni? Előre is köszönöm!

Amúgy játékra kéne, 2003-2005-ös játékokkal szeretnék játszani vele full grafon, 2006-tól meg kb mediumon vagy low-on. Szerintetek ezt el tudom majd vele érni, viszonylag laggmentesen?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nem fogod megbánni! :P;)

 

Konzolfan, Én is olyan kártyát szándékozom venni, de az 1GB-os változat is bőven elég lenne. ;) Am az a 499$-os amerikai ár az okés meg minden, de egy ipon hírben arról olvastam hogy egy osztrák webáruház release előtt kipakolta a kínálatába az X2-t, ami szerintem teljességgel lehetetlen hogy release előtt egyáltalán hozzájusson, de itt a hírben 400 eurós árról írnak(94k), USA: 499$(78k). Szóval szerintem a hír nagy KAMU, de ha mégis igaz lenne, akkor M.o-n 100k-s árra lehet tippelni.(Érdekes hogy ezzel már a 9800GX2 és a GTX280 árszintje felett lennénk, szóval eléggé aggódom... :()

 

http://ipon.hu/hir/radeon_hd_4870_x2_augusztus_12_en_jon/3632

 

tkrisz - GRAT! ;):)

ahha erről én is hallottam de én sztem 4870 512mb Crossfiret veszek.. mert a teszteket.. nézve.. lenyomja a 4870 x2-t de persze szimpla változatban nem crossfire-ban de nem tom valami komolyabb hűtésmódra nem lenne szüksége mármint a crossfire 4870 (512mb) -nek vagy ne vegyek rá semmit?

Link to comment
Share on other sites

-Értem... mondjuk igazad van... ha most venni fogok egy 4870 x2-t.. kijövök.. 90-ből rosszabbik esetben 100e.. ha most vennék egy 4870 512mb..(Crossfire) akkor durván kijönnék 115-ből.. és a 4870 x2-t a későbbi időkben tolhatnám Crossfire-ban .. Így valóban elgondolkodtató :rolleyes: ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ahha erről én is hallottam de én sztem 4870 512mb Crossfiret veszek.. mert a teszteket.. nézve.. lenyomja a 4870 x2-t de persze szimpla változatban nem crossfire-ban de nem tom valami komolyabb hűtésmódra nem lenne szüksége mármint a crossfire 4870 (512mb) -nek vagy ne vegyek rá semmit?

 

Nem lesz szükséged sztem komolyabb hűtésmódra, ezeknek a kártyáknak amúgy sem 30 fok az üzemi hőmérséklete, hanem jóval több, de ha nagyon fűt max veszel rá komolyabb VGA hűtőt azt lejegeli a cuccot.(Gondolom ha X2-re van lé akk VGA hűtőre is lesz.) :) Amúgy sztem nem kell aggódnunk az ára miatt, mert aki nem sürgeti annyira a PC vásárlást hogy release után már veszi is a cuccot, annak szvsz teljesen mind1 a debütáló ára, mivel a HD 3870 X2 ára is "gyorsan"(kinek mi a gyors) leesett, szal ennek is le fog esni annak ellenére hogy high-end kártya.

Link to comment
Share on other sites

Graf karit akarok venni Radeon HD3850 Ultimate 512 MB DDR3 PCI 2.0 elég lenne? Vagy vegyem a ventilátoros változatot (pár ezer Ft különbség az árban), esetleg olcsóbban kijövök ha veszek ventit a kártyára? Nem melegedne nagyon az Ultimate a passzív hűtésével?

A konfigom a köv.:

AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz 4200+

MSI K9AGM2 (MS-7327) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

2 GB RAM

Integrált ATI Radeon Xpress 1250 (700 MB)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...