Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Nah végül Inno3D 8800GTS 512 lett belőle.

 

Tegnap feltettem a vistat dx10 miatt és feltettem a vga-hoz a 169.25-ös forceware-t

 

Az lenne a gondom hogy 2 dx10 es játék van fenn a a Crysis és az Assassins Creed.

 

Egyik játék sem hajlanó alapból teljes képernyőn elindulni. A Crysissal szerencsésebb vagyok mert beállításoknál bepipálom akkor kiteszi teljes képernyőre de a másik játéknál nincs olyan menüpont.

 

Szerintetek mitől van hogy alapból nem telljes képrenyőn futtattja? Driver hiba lenne?

 

Előre is THX!

Link to comment
Share on other sites

hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy most van egy innovision 7950Gt 256-os videokártyám és esetlegesen tervezek egy GF 8800gt-s 512es kártyát. Bár olvasgattam mindenféle tesztet, de nem igazán sikerült döntenem abban, hogy érdemes lenne egyáltalán megvenni. Jo persze jobb teljesitménye lenne, de lenne annyira látványos különbség, hogy megérné a 8800as?

Link to comment
Share on other sites

Egyetlen egy GT200-as kártya fog megjelenni nyáron, az is a 9900GTX. A GX2-t fogja űberelni, szal nyugodtan megveheti a 8800GT-t...

Egyébként is a 8800GT nem enyhén gyorsabb a 7950-nél. Persze sok múlik azon, hogy milyen gépbe menne...

 

Nekem mindegy. Költse nyugodtan a pénzt.

A 7950 is jól teljesít játékok közben ha nem full maxon játszik. Akkor érné meg neki váltani, ha minimum 50%-al gyorsabb lenne a 8800 GT.

Jönni fog más kártya is nyáron, ami már 55nm-es lesz.

Link to comment
Share on other sites

a táp is fontos lenne.én egy ilyen géphez egy 8800gts 512-est vennék,vagy egy 9800gtx-et bár az nem sokkal túd többet.milyen szép hogy ömleszti az nvidia a kártyákat csak játékok nem jönnek hozzájuk.én ezentúl úgy fogom csinálni kijön legalább 5 játék és utána veszek kártyát.kb 4 haonta jön 2-3 játék.mostmár sajnos odáig jutottunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hali!

Van egy "ATI Radeon 9600 XT (256 MB)"vga-m csak már nemtom használni mert PCI-os az alaplapom...szerintetel mennyit ér ez a kártya, inkább úgy kérdezem, hogy ér még vmit? :)

 

Most egy "Gainward 8600 GTS PCIe 512Mb DDR3 "hozatok ismerőssel, szerencsére sztem korrekt pénzért(21e)Ha valaki rendelkezik ilyen kártyával akk mondja már el a véleményét!!

Előre is KöSzee B)

Link to comment
Share on other sites

Na szóval, az a helyzet, hogy kéne nekem egy korszerű videókártya olcsón mert most eléggé le vagyok égve. Aki tud nekem ajánlani egy nagyon olcsó, és jó vidi karit annak mind a 20 újját megcsókolom. :D előre is kössz mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Szia kita100 !

 

Hol lehet venni ennyi pénzért ezeket az ATI kártyákat / HD3850, HD3865 / , illetve tájékoztathatnál a HD 3865 kártya specifikációiról, mert még nem hallottam róla.

 

Mindenesetre, ha ezek az árak valódiak / bruttó és legális /, akkor kukázom a 8600 GT GS GLH Gainward kártyámat.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

20k AMD Radeon HD3600-as széria ilyen árú kártyái.

vagy

20k-ért Gainward 8600GT

vagy

AMD Radeon HD3850 20k szintén

 

http://ipon.hu/webshop/product/asus_eah3650_htdi_256mb_pcie/20484

3650 15.816Ft

http://ipon.hu/webshop/product/gainward_8859_bliss_8600gt_256mb_gddr3_silentfx_pcie/24427

8600 GT 15.528Ft

http://ipon.hu/webshop/product/sapphire_hd3850_256mb_full_pcie/18993

3850 256MB 26.772Ft

 

 

Egész olcsók már a kártyák.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello!!

 

Szeretnék a másik gépembe új videokártyát venni.

Van kiszemelt, egy "Gainward BLISS 8800GTS 320MB Golden Sample" kártya.

Erről szeretném kikérni a véleményeteket, hogy megéri-e befektetni ilyen kártyába. (15.000Ft)

Mennyire mennének rajta az újabb játékok?

Még azt hogy ha a procinak csak 533Mhz az FSB (ebben is Pentium D805 van) nagyon visszafogja, vagy hagyjam folyton 4Ghzn (800Mhz FSB)??

Köszönöm a válaszotok előre is!!

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Hello!!

 

Köszi a gyors választ!!

Most ütöttem le az aukciót :):)

Még annyit szeretnék kérdezni hogy ha kettőt vennék akkor még a proci bírná a kiképzést, vagy akkor már újítani kéne??

Köszönöm a válaszokat előre is!!

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...