Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

aha.......es ez a GeForce 9600 GT mennyibe kerul???

Én 46.000ft-ért vettem BFG Tech volt 512MB-vel és Overclocked volt vagyis túlhúzott (nem olyan jelentős különbség ,de így eléri a 8800GT szintjét).Ha ilyet veszel a Gainward-nak a 9600-osát ajánlanám vagy a BFG-jét.(BFG-nek asszem 3-4 verziója is van rá, Gainwardnak 2).

Link to comment
Share on other sites

Hát ennyiért nem lehte tartós kártyát venni, max egy 8600GT, az meg már most se egy nagy szám (hát még a jövőben...). Ehhez a kártyához teljesen felesleges a dx10.

 

kita100!

A 9600GT semmilyen körülmények között nem éri el a 8800GT-t :) Talán ha valahol eldugva találsz rajta +64sp-t... :)

Link to comment
Share on other sites

Heló. Én is nemsokára vennék egy karit, csak nemtom melyik lenne az ideális egy 4800+ os procihoz, meg 2gb ramhoz, ami késöbb remélhetőleg 4gb-ra bővülne? Nvidia párti vagyok, szal olyan vga kéne, lehetőleg 30-40 között... thx a javaslatokat :happy:

Link to comment
Share on other sites

Heló. Én is nemsokára vennék egy karit, csak nemtom melyik lenne az ideális egy 4800+ os procihoz, meg 2gb ramhoz, ami késöbb remélhetőleg 4gb-ra bővülne? Nvidia párti vagyok, szal olyan vga kéne, lehetőleg 30-40 között... thx a javaslatokat :happy:

Azt ne felejtsd el hogy 32 bit mellett csak 3,5 GB -ot fog látni a windows.

Link to comment
Share on other sites

Hát ennyiért nem lehte tartós kártyát venni, max egy 8600GT, az meg már most se egy nagy szám (hát még a jövőben...). Ehhez a kártyához teljesen felesleges a dx10.

 

kita100!

A 9600GT semmilyen körülmények között nem éri el a 8800GT-t :) Talán ha valahol eldugva találsz rajta +64sp-t... :)

nagy tévedés!Olvasd már el az e havi Chip vagy GS valamelyikét.de asszem prohardveren is volt egy teszt melyben a gainward 9600GT Golden sample utólérte a 8800GT és 0,5-1fps essel jobb volt nála.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Segítséget kérnék ezek közül meilyket érdemesebb venni?

- ATI Radeon X1650PRO GECUBE RADEON X1650PRO

- ATI Radeon HD 2600PRO MSI RX2600PRO-T2D256EZ

Max:18.000ft ot akarok rá költeni. Az alaplapom Asrock 4CoreDual-VSTA.

 

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Helló! Videókártyát vennék konfigom:

 

2.8 amd sempron 64bit

asrock alaplap

1gb ram (ddr)

350watt mercury táp

 

max 30ezret szánok rá +-1-2ezer

 

néztem egy ilyet: Ati R. HD2600 XT 512Mb TV AGP Sapphire -28.890Ft (800/1400mhz- es)

 

szerintetek?

 

ja és semmi mást nem akarok cserélni még egy jó darabig! és mindenképpen agp-s ati kell!

és nem akarok a legújabb játékokkal játszani csak a tavaji meg a tavaj előttiekkel full grafikán! mert mindig szaggatott minden még minimum grafikán is a geforce fx 5200essel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...